Array

בודקי שכר מוסמכים שומרים על עובדי הקבלן

מעסיקים עובדי קבלן ומעוניינים לשמור על הזכויות שלהם בתוך הארגון? בשנים האחרונות ניתנה חשיבות יתרה לסוגיה של נותני השירותים לחברות ציבוריות והפגיעה בזכויות שלהם. היום, בשביל ליצור אי הבנות עתידיות ניתן פתרון לעובדים מהסוג הזה בשירות הציבורי על ידי כך שהחוק ממליץ לבעלי העסקים למנות בודק שכר מוסמך שיוודא בצורה הטובה ביותר, כי כל התנאים והזכויות משולמים על ידי המעסיק לעובדים הללו. בעלי עסקים שמתלבטים האם כדאי להעסיק בודקי שכר מוסמך צריכים להבין כי מינוי של תפקיד מהסוג הזה, יספק להם הגנה מקיפה מכל הפרות חוקי עבודה וימנע מהם חשיפה לעבירות חמורות שעלולות להתגלות ולגרום לסיבוכים בלתי הפיכים בעתיד.

מסגרת תפקידו

בודק שכר מוסמך אחראי שכל תשלומי השכר ישולמו כסדרם לעובדים שמספקים שירותים לחברה או לארגון, כגון: הפרשות לקרן הפנסיה, שעות נוספות, ימי חופשה, שי לחג, דמי הבראה, קרן השתלמות והפרט החשוב ביותר הינו, עמידה בתקן שכר מינימום לעובדים. על כל אלו הוא צריך לעקוב ולבדוק בצורה יסודית ומקצועית. תהליך עבודתו נעשה בצורה של דגימה, כלומר במידה ואותו בודק שכר מעוניין לברר האם הארגון או החברה עמדו בתנאים, הוא בוחר באופן רנדומלי עובד קבלן ומבצע עליו את הבדיקות המקיפות. את הבדיקות הללו הוא מבצע אחת לתקופה, כך הבדיקה מגיעה בפתאומיות למעסיק ויוצאת מהימנה יותר. מלבד זאת, המעסיק יוצא מורווח באופן יחסי בגלל שבודק השכר אינו מבצע בדיקה באופן שוטף ויומיומי ולכן העלות של המעסיק אינה גבוהה. מדובר בשירות המבצע ביקורת על התנהלות המעסיק ובלעדיו מאוד קשה לעמוד בתקני החוק ובמתן זכויות לעובדי קבלן. בשביל לבצע שילוב ותוספת של תפקיד מהסוג הזה לארגון, חברת אנקור מקנה לכם שירותים אדירים בהכשרת אנשי צוות לתפקידים הרלוונטיים. כלומר, במידה ואתם מעוניינים להכשיר עובד לתפקיד בודק שכר מוסמך, בזכות אנקור תוכלו לבצע את השינוי בתוך זמן קצר, עם למידת המערכות הקיימות ונתינת ידע נוסף לאותם אנשי צוות.

ניסיון מקצועי

אלו שמשמשים כבודקי שכר מוסמכים, הם לרוב רואי חשבון. הסיבה העיקרית שהם אלו שמסוגלים לכהן בתפקיד הזה היא בגלל שהם בעלי ידע ויש להם את כל היכולות והניסיון המספק עבור התפקיד. נוסף לכך, רואי חשבון אינם זקוקים להכשרה נוספת שעלולה להידרש בעתיד בהכשרה לתפקיד מהסוג הזה. אולם אנשים שמגיעים ממקצועות אחרים, יש להם את ההכשרה המדויקת בה הם יכולים להשתמש גם בתפקיד – בודק שכר מוסמך.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

על איכות לא מתפשרים

בשביל שהתפקיד יעשה על הצד הטוב ביותר ועובדי הקבלן יצאו מרוצים תוך קבלת כל הזכויות שלהם, עליכם לפנות לאנשי מקצוע, אלו שידעו לכוון אתכם להכשרה מקצועית, להטמעת התפקיד בצורה הנכונה ביותר בארגון ובזכותם, ליצור מערכת שבנויה ממספר אנשי צוות שיהיו מסוגלים לבצע את העבודה בצורה המקצועית ביותר בסופו של דבר. המטרה שלכם, המעסיקים, הוא להיצמד לחוקים ולתת את הזכויות לעובדים כפי שמגיע לכם. הכשרה נכונה של בודקי שכר והטמעתם, תמנע מכם הרבה בעיות בעתיד ותקנה לכם שקט נפשי לאורך זמן.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x