חשבונית אונליין – איך לא חשבו על זה קודם?

חשבונית אונליין – איך לא חשבו על זה קודם?

אם אתם עצמאיים, פרינלנסרים, מנהלים של חברה בסדר גודל בינוני, יתכן שאתם עדיין מזמינים פנקסי חשבוניות. יתכן שאתם עדיין צריכים לפנות לבית הדפוס בכל פעם שפנקס נוסף הסתיים ושאתם ממלאים בכל פעם מחדש, בעט האהוב עליכם, עוד חשבונית ועוד קבלה. אולי נדמה להם שהתרגלתם לעניין המתיש הזה, שלא לומר אפילו מיותר, אבל זה בהחלט לא חייב להיות ככה.אחרי שתבינו מה זה חשבונית אונליין, תגלו עולם חדש שנפתח בפניכם. אחרי שתבינו, ובקלות, כיצד לנצל את כל הפונקציות המתקדמות של תוכנת הפקת חשבוניות תתקשו להבין איך לא חשבתם על זה קודם.

חשבונית אונליין חוסכות לכם כסף

בדרך כלל, לא צריך להשקיע הון רב ברכישה של פנקסי חשבוניות או קבלות והתמונה דומה גם אם מזמינים פנקסים מודפסים של חשבוניות מס – קבלה. אבל גם אם לא מדובר בהוצאה ענקית, אם אפשר לחסוך – אז למה לא? כל מי שמפיק חשבונית אונליין חוסך לעצמו כסף בכל חודש מחדש. לאורך הזמן, החיסכון הזה מצטבר לכדי סכום גדול למדי. ככל שמפיקים יותר מסמכים, כך החיסכון גדל.

אבל כיצד הפקת חשבוניות באינטרנט חוסכת לכם כסף? התשובה פשוטה. קודם כל, אתם חוסכים את הכסף שאותו נהגתם לשלם עבור הדפסת פנקסי חשבונות. אם מפעם לפעם גם הייתם שולחים מסמכים בדואר, למשל הצעות מחיר, קבלות וכיוצא באלה, הרי שאתם חוסכים גם את עלויות המעטפות והבולים. התוכנה יודעת לשלוח את כל המסמכים הרצויים אל הלקוח, ישירות לתיבת המיל שלו.

חוסכים לכם זמן

חברת INVOICE-MAVEN שפיתחה מערכת משוכללת שיכולה להפיק עבורכם חשבונית אונליין, קבלה ממוחשבת, הצעות מחיר ומסמכים עסקיים חשובים נוספים, חוסכת לכם לא רק כסף. המערכת המשוכללת חוסכת לכם גם לא מעט זמן. איך זה עובד? מדובר במערכת פשוטה לתפעול, אינטואיטיבית, שמאפשרת לכם להפיק כל מסמך בכמה שניות. בתוך פרק זמן שלוקח לכם רק למצוא את פנקס החשבוניות הוותיק (והמיותר) אתם יכולים כבר להספיק לשלוח אפילו יותר מחשבונית אחת.

הפקת חשבוניות אונליין זה פשוט וזה כדאי

נסו חודש ראשון בחינם

או התקשרו לקבלת פרטים 03-9497979

התוכנה שמפיקה חשבונית מס שומרת את הפרטים של הלקוחות הקבועים שלכם, כך שהעברת המסמכים הנדרשים אליהם מהירה אפילו יותר. בנוסף, התוכנה יודעת לעזור לכם לנהל טוב יותר את התנהלותכם הפיננסית. ניתן לבדוק בקלות האם יש חובות פתוחים שטרם שולמו. ניתן לבדוק את תזרים המזומנים, את ההכנסות ואת ההוצאות לכל פרק זמן שאתם רוצים. תוכלו להפיק לעצמכם דוחות מפורטים שיעזרו לכם לשלוט בכל מה שקורה והכל – בלי מאמץ, בפשטות.

חתימה דיגיטלית – גם לעסקים קטנים

הפקת חשבונית אונליין באמצעות תוכנה ייעודית הופכת לדרך שבה כולם עובדים. המערכת אושרה על ידי מס הכנסה, כך שאין כל בעיה לשלוח מסמך רצוי בלי לחתום באופן ידני. כיום, ניתן בהחלט לוותר על כך שכן חתימה דיגיטלית הופכת לנורמה. את המסמכים ניתן לשלוח כשעליהם מתנוסס הלוגו של העסק שלכם כך שגם העסק המתחיל, החדש או הקטן נראים כמו העסקים הגדולים, הוותיקים והממותגים.

עוברים למסמכים ירוקים

למותר לציין כי החשבונית ששולחים באי מייל היא למעשה חשבונית ירוקה וגם הקבלה היא, ללא ספק, קבלה ירוקה. כך, אתם חוסכים בהוצאות, חוסכים בנייר וגם שומרים על הסביבה. זהו פתרון שממנו כולם מרוויחים וזה אפילו עוד לא הכל. פשטות המערכת מבוססת על כך שאין צורך בהתקנה, הכל פועל אונליין מיד לאחר ההרשמה. ניתן אפילו להיעזר בפתרונות מוטמעים לגבייה בכרטיס אשראי. זהו פתרון שמתאים לכל סוגי העסקים, לרבות חנויות מקוונות. נסו ובתוך זמן קצר תשאלו – איך לא חשבנו על זה קודם?

הפקת חשבוניות אונליין זה פשוט וזה כדאי

נסו חודש ראשון בחינם

או התקשרו לקבלת פרטים 03-9497979

אולי יעניין אתכם גם:

אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x