חשבונית און ליין

חשבונית אונליין – איך לא חשבו על זה קודם?

אם אתם עצמאיים, פרינלנסרים, מנהלים של חברה בסדר גודל בינוני, יתכן שאתם עדיין מזמינים פנקסי חשבוניות. יתכן שאתם עדיין צריכים לפנות לבית הדפוס בכל פעם שפנקס נוסף הסתיים ושאתם ממלאים בכל פעם מחדש, בעט האהוב עליכם, עוד חשבונית ועוד קבלה. אולי נדמה להם שהתרגלתם לעניין המתיש הזה, שלא לומר אפילו מיותר, אבל זה בהחלט לא חייב להיות ככה.אחרי שתבינו מה זה חשבונית אונליין, תגלו עולם חדש שנפתח בפניכם. אחרי שתבינו, ובקלות, כיצד לנצל את כל הפונקציות המתקדמות של תוכנת הפקת חשבוניות תתקשו להבין איך לא חשבתם על זה קודם.

חשבונית אונליין חוסכות לכם כסף

בדרך כלל, לא צריך להשקיע הון רב ברכישה של פנקסי חשבוניות או קבלות והתמונה דומה גם אם מזמינים פנקסים מודפסים של חשבוניות מס – קבלה. אבל גם אם לא מדובר בהוצאה ענקית, אם אפשר לחסוך – אז למה לא? בין אם מדובר באיש עסקים המחזיק במספר נכסים רב או במישהו שהתחיל קורס איביי ורק אתמול מכר את המוצר הראשון שלו בשיטת דרופשיפינג באיביי, כל מי שמפיק חשבונית אונליין חוסך לעצמו כסף בכל חודש מחדש. לאורך הזמן, החיסכון הזה מצטבר לכדי סכום גדול למדי. ככל שמפיקים יותר מסמכים, כך החיסכון גדל. חשוב לזכור שלא משנה אם העסק שלכם גדול או קטן, נמצא בתחילת דרכו או כבר קיים שנים רבות, העובדה שחיסכון זמן ניהול וחיסכון במשאבים כספיים תעזור לכם לפתח את העסק בקצב גבוה יותר ולהשיג את המטרות שהצבתם לעצמכם באופן מהיר, יעיל ואפקטיבי יותר תמיד נשארת נכונה.

אבל כיצד הפקת חשבוניות באינטרנט חוסכת לכם כסף? התשובה פשוטה. קודם כל, אתם חוסכים את הכסף שאותו נהגתם לשלם עבור הדפסת פנקסי חשבונות. אם מפעם לפעם גם הייתם שולחים מסמכים בדואר, למשל הצעות מחיר, קבלות וכיוצא באלה, הרי שאתם חוסכים גם את עלויות המעטפות והבולים. התוכנה יודעת לשלוח את כל המסמכים הרצויים אל הלקוח, ישירות לתיבת המיל שלו. אם נחזור לפסקה הקודמת, שבה הזכרנו בעלים של עסקים רבים ומישהו שרק התחיל לעסוק במסחר באיביי, שופיפיי או אמזון בשיטת דרופשיפינג, נוכל להמחיש את ההבדל שעושה השימוש בהוצאות חשבוניות אונליין. עבור אותו הסטודנט בקורס ebay, מדובר בכלי שמשאיר לו זמן ללמוד על התחום, לחפש מוצרים לשווק, למלא פרטים של הזמנות ולתת שירות לקוחות טוב יותר למי שמבצע הזמנות בחנות המקוונת שלו. החיסכון הזה עוזר לו להתפתח בקצב מהיר יותר בהרבה, מאשר אם היה נאלץ להוציא חשבוניות נייר בכתב יד, לסרוק או לצלם כל אחת מהן ידנית ולשלוח לכל לקוח. על אחת כמה וכמה, בעלים של מספר עסקים גדולים יוכל לחסוך לעצמו ולרואה החשבון שלו זמן רב, כשתהליך הוצאת החשבוניות נעשה בצורה אוטומטית לגמרי, בענן.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

חוסכים לכם זמן

חברת INVOICE-MAVEN שפיתחה מערכת משוכללת שיכולה להפיק עבורכם חשבונית אונליין, קבלה ממוחשבת, הצעות מחיר ומסמכים עסקיים חשובים נוספים, חוסכת לכם לא רק כסף. המערכת המשוכללת חוסכת לכם גם לא מעט זמן. איך זה עובד? מדובר במערכת פשוטה לתפעול, אינטואיטיבית, שמאפשרת לכם להפיק כל מסמך בכמה שניות. בתוך פרק זמן שלוקח לכם רק למצוא את פנקס החשבוניות הוותיק (והמיותר) אתם יכולים כבר להספיק לשלוח אפילו יותר מחשבונית אחת.

התוכנה שמפיקה חשבונית מס שומרת את הפרטים של הלקוחות הקבועים שלכם, כך שהעברת המסמכים הנדרשים אליהם מהירה אפילו יותר. בנוסף, התוכנה יודעת לעזור לכם לנהל טוב יותר את התנהלותכם הפיננסית. ניתן לבדוק בקלות האם יש חובות פתוחים שטרם שולמו. ניתן לבדוק את תזרים המזומנים, את ההכנסות ואת ההוצאות לכל פרק זמן שאתם רוצים. תוכלו להפיק לעצמכם דוחות מפורטים שיעזרו לכם לשלוט בכל מה שקורה והכל – בלי מאמץ, בפשטות.

חתימה דיגיטלית – גם לעסקים קטנים

הפקת חשבונית אונליין באמצעות תוכנה ייעודית הופכת לדרך שבה כולם עובדים. המערכת אושרה על ידי מס הכנסה, כך שאין כל בעיה לשלוח מסמך רצוי בלי לחתום באופן ידני. כיום, ניתן בהחלט לוותר על כך שכן חתימה דיגיטלית הופכת לנורמה. את המסמכים ניתן לשלוח כשעליהם מתנוסס הלוגו של העסק שלכם כך שגם העסק המתחיל, החדש או הקטן נראים כמו העסקים הגדולים, הוותיקים והממותגים. אתם יותר ממוזמנים לשכוח מהצורך לחתום ידנית על כל מסמך, כי מעתה והלאה – מספיק לעשות את זה פעם אחת בלבד והחתימה שלכם תתווסף אוטומטית למסמכים שתוציאו, בייחד עם הלוגו של העסק שלכם.

עוברים למסמכים ירוקים

למותר לציין כי החשבונית ששולחים באי-מייל היא למעשה חשבונית ירוקה וגם הקבלה היא, ללא ספק, קבלה ירוקה. כך, אתם חוסכים בהוצאות, חוסכים בנייר וגם שומרים על הסביבה. מכירים את התחושה הלא נעימה הזאת של בזבוז נייר רב כשאתם חותמים על ביצוע פעולות בנק, בגלל שבאמת חבל על כל העצים? כמו שבבנקים כיום אפשר לחתום על מסך של טאבלט, כך גם אתם יכולים לחסוך את הנזק שנגרם לצמחייה בעולם בעזרת הוצאת חשבוניות דיגיטליות. זהו פתרון שממנו כולם מרוויחים וזה אפילו עוד לא הכל. פשטות המערכת מבוססת על כך שאין צורך בהתקנה, הכל פועל אונליין מיד לאחר ההרשמה. ניתן אפילו להיעזר בפתרונות מוטמעים לגבייה בכרטיס אשראי. זהו פתרון שמתאים לכל סוגי העסקים, לרבות חנויות מקוונות ועסקים בתחום הדרופשיפינג. נסו ובתוך זמן קצר תשאלו – איך לא חשבנו על זה קודם?

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x