Array

הוצאת חשבונית אונליין – איך זה עובד?

אם יש לכם עסק קטן ואתם עובדים עם חשבוניות וקבלות בפנקסים מודפסים, יש לכם הזדמנות להצטרף לדרך פעולה יעילה יותר, נוחה יותר, זולה וחסכונית יותר. יש לכם עסק קטן לטיפוח גינות? ואולי אתם מדריכי כושר וספורט שמגיעים לביתו של הלקוח? אולי יש לכם עסק בעיצוב גרפי, משרד לעריכת דין, יעוץ מס או כל עסק אחר? הוצאת חשבונית בשם העסק שלכם כבר לא חייבת להיות עניין מיושן, אם תבחרו להצטרף לעידן המקוון. חשבונית אונליין – כשתבינו איך זה עובד וכמה זה פשוט, תבינו מדוע זה כדאי וללא ספק – תמליצו גם לאחרים.

הוצאת חשבונית ממוחשבת ללא התקנת תוכנה

בעידן המקוון של ימינו, כאשר לכולם יש אינטרנט מהיר והגלישה באיכות גבוהה, כבר אין צורך לבצע רכישה של תוכנות בדרך ישנה וגם אין כל צורך להסתבך עם התקנה. מערכת מתקדמת שתאפשר לכם הוצאת חשבונית במערכת אונליין לא מחייבת אתכם לצאת מהבית, לרכוש דיסק התקנה או להזמין טכנאי. אפילו לא צריך להוריד התקנים או תוכנות למחשב. כדי להתחיל לעבוד בצורה חכמה, פשוט נכנסים למערכת ונרשמים. בתוך כמה רגעים אפשר להתחיל לעבוד אונליין, ובזכות ממשק ידידותי ואינטואיטיבי, הפקת חשבוניות או קבלות נעשית פשוטה להפליא. ואם צריך תמיכה, עזרה או ייעוץ? אין כל בעיה – במערכת Invoice Maven יש לכם תמיכה בשעות עבודה נוחות ומענה זמין ונהיר. עד לשעה 18 בערב ניתן לקבל מענה ולאחר מכן – אפשר להשאיר פניה לבירור ונציג החברה חוזר אליכם.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

מערכת נגישה, בגובה העיניים

עבור כל מי שעושה שימוש במחשב, ולו הבסיסי ביותר, הוצאת חשבונית באמצעות המערכת Invoice Maven פשוטה להפליא. מתכנני המערכת עשוי הכל על מנת שהשימוש יהיה פשוט והמסכים השונים יהיו ברורים. גם משתמשי מחשב ברמת ידע ומיומנות מינימליים ישתמשו בקלות בממשק ללא עזרה או לאחר קבלת תמיכה ובזמן קצר. לצורך הפעלת המערכת, הכנת חשבוניות וקבלות, שליחתם בדואר אלקטרוני, אין כל צורך בידע בתכנות או בשפת מחשב ואין כל צורך ברקע בהנהלת חשבונות. ברגע שמכינים את הפורמט הרצוי לכם לחשבוניות השוטפות, ניתן לשמור אותו כך ששליחת מסמכים עתידית תהיה עוד יותר מהירה ועוד יותר פשוטה.

מערכת חכמה לשירותך

המערכת החכמה מבית Invoice Maven מאפשרת לכל בעל עסק לקבל מעטפת שירות לכל המסמכים הדרושים לליווי עסקאות לצד שירותים נוספים. ניתן לשלוח לכל לקוח, במערכת המייל הרגילה שלכם, חשבוניות עסקה, חשבונית מס, קבלות וכיוצא באלה. השליחה אפשרית בכל מכשיר קצה שנוח לכם. ניתן להפיק את המסמכים ולשלוח אותם ממחשב נייח או נייד, מטלפון חכם וכל מה שצריך זה רק חיבור לאינטרנט.

המערכת מאפשרת לכם לעקוב אחר כל המסמכים שהוצאתם בעבר וניתן לקבל חתכים של הכנסות העסק בהווה ובעבר. ניתן לבחור חתכים של הכנסות לפי תקופה או לפי לקוחות ובנוסף, ניתן לקבל מהמערכת תזכורת אוטומטית לגבי לקוח שאמור להסדיר את חובו. כך, לא רק שולחים מסמכים ללא צורך בניירת אלא גם משפרים את מערך הגביה שלכם ופועלים כמו עסקים גדולים, אפילו אם מדובר בעסק קטן, בעל מחזור מכירות סולידי.

חתימה אלקטרונית וסליקה באשראי

את המסמכים ששולחים במערכת ניתן לעצב בקלות עם הלוגו של העסק וצבעים מועדפים. זה נראה מקצועי ומוכר מבחינת מס הכנסה. בזכות חתימה אלקטרונית, כבר צריכים למלא חשבוניות באופן ידני, אבל זה לא הכל. אם רוצים, אפשר לעשות שימוש באופציה של גבייה לפי פרויקטים וכן ביצוע סליקה והתחשבנות באמצעות כרטיס אשראי.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x