הנהלת חשבוניות באינטרנט

היתרונות של חשבוניות באינטרנט

בהתאם לכללים שנקבעו ברשות המיסים ועל פי הפקודה של ניהול ספרים, כל עסק חייב לנפק חשבונית או קבלה בכל עסקה. אבל אם פעם אפשר היה להכין אך ורק חשבוניות מודפסת רגילה, כיום הדברים הרבה יותר טכנולוגיים. הנהלת חשבונות באינטרנט זמינה לא רק לעסקים הגדולים ביותר אלא גם לעוסקים מורשים וגם לעסקים קטנים (עוסקים פטורים). בשורות הבאות נסביר על מגוון היתרונות בהפקת חשבונית באינטרנט ולמה זו הדרך הכי פופולרית כיום.

כל מסמך עסקי, בלי נייר או דיו

קודם כל חשוב להדגיש כי כאשר אנו מדברים על חשבוניות באינטרנט, מדובר בעצם על משהו הרבה יותר מקיף. זוהי תוכנה אונליין, שיכולה לנפק כל מסמך עסקי שנדרש בתפעול העסק. כך למשל חשבוניות וקבלות, חשבונית עסקה ותעודות משלוח, הצעות מחיר ודרישות תשלום וכן הלאה. את כל המסמכים הללו ורבים אחרים, אפשר להכין בלי שצריך להדפיס. אין צורך לבזבז נייר או לשלוח להדפסה. העסק לא צריך לשלם על ניירות, על טונר או דיו, על שליחת מסמכים בדואר. את הכל אפשר להעביר אונליין, בין רגע.

מערכת שלימה לשיפור עסקי וניהול חשבונות

יתרון חשוב לא פחות נובע מכך שזו למעשה מערכת מאוד תכליתית ורב שימושית. אפשר כפי שאמרנו להשתמש במערכת לצורך הפקת מסמכי עסקה אבל יש עוד הרבה יותר. תוכנת הפקת חשבוניות יכולה לאפשר לעסק בינוני או קטן לטפל בכל מה שקשור עם ניהול חשבונות בשוטף. המערכת יודעת למספר את המסמכים, היא שומרת את כל הנתונים. ניתן להיעזר בה בשביל להפיק דוחות ניהוליים ודוחות חשבונאיים. למשל, אפשר לראות כמה העסק הרוויח ברבעון הקודם או לבדוק כמה מע"מ יש צורך לשלם. ניתן להשוות בין תקופות חשבונאיות שונות, לראות אם העסק במגמת שיפור, האם קמפיין פרסומי מתורגם לעלייה בהכנסות בחודש האחרון או ברבעון שנגמר. כשיש לרשות העסק מערכת שלימה לניהול חשבונות, איכות הניהול משפרת את העסק.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

גיבוי פלוס משלוח מסמכים בין רגע

אותה מערכת שיודעת לנפק חשבונית מס או קבלה, מאפשרת לעסק לגבות את כל המסמכים הנדרשים. בניגוד למסמכים מודפסים שחייבים לתייק ולשמור למשך שבע שנים, פה הכל נחסך מהעסק. לא צריך לבזבז זמן על תיוק המוני מסמכים בתוך תיקיות על שם הלקוחות השונים. שום דבר לא הולך לאיבוד. והכל, חשוב לציין, באישור רשות המיסים. המסמכים נשלחים כחוק בצירוף חתימה דיגיטלית מאובטחת. כל קבלה או חשבונית מכינים בזמן קצרצר ולאחר מכן שולחים בקליק אל מייל של לקוח או בהודעת ווטסאפ, טלגרם וכדומה.

מערכת ידידותית וחסכונית לשימוש, לכל סוגי העסקים

מכיוון שמדובר על מערכת דיגיטלית בענן, אפשר להשתמש בה מכל מחשב או מכשיר. היא יכולה לשמש סוכן מכירות שמגיע ללקוח או כל בעל עסק שעובד מהבית. היא יכולה לשמש בעלי מקצועות חופשיים וכל סוג אחר של עסק שזקוק אפילו למאות מסמכים בחודש.
כמו כן, לצד היותה מערכת להנפקת חשבונית דיגיטלית תכליתית, היא גם מאוד ידידותית. היא מאפשרת להשיג חיסכון בזמן וחיסכון בכסף. חיסכון בזמן – משום שהרבה יותר מהר בצורה כזאת לנפק את המסמך או הדוח הרצוי. חיסכון בכסף – משום שלא צריך לבזבז דפים, לבזבז דיו או לקנות מעטפות למשלוח או להעסיק מנהל חשבונות בעסק.
במחיר נוח, משיגים מערכת אפקטיבית, עם יכולות משלימות. אפשר לשלב אותה באתר מכירות, כך שקבלה יוצאת אוטומטית ללקוח שביצע רכישה. ניתן לשלב אותה עם פתרונות סליקה עסקיים, ליעילות מיטבית בגבייה ובקבלת תשלומים. אלה יכולות גבוהות, שלא היו קיימות בעידן הקבלות וחשבוניות מנייר.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x