הוצאת חשבונית מס בבית - האם אפשרי?

הלוואות לעסקים שבקשיים - שווה לשקול

תמיד אומרים לנו שעסק שכבר נמצא בקשיים כלכליים אסור לו לקחת הלוואה, הדבר רק יכול להחמיר את המצב. אנו עדיין מאמינים שאם יש לכם אופציות אחרות העדיפו אותן, אבל בזמנים כמו היום כשהמשק רק מתחיל להתאושש, ייתכן ועכשיו זה הזמן לקחת הלוואה לעסק .

הלוואות לעסקים שבקשיים – יתרונות

  • הליך קצר – רוב העסקים הקטנים מוגדרים כיום במצב לא טוב, והשעון מתקתק. במקרה כזה אנחנו צריכים הלוואה מהירה שתציל את העסק. בניגוד להלוואות אחרות שיכולות להימשך חודשים, הלוואות לעסקים שבקשיים יהיו די מהירות ולא נצטרך להציג אינספור אישורים.
  • גמישות מצד המלווה – בתקופה כזאת אפשר לראות הרבה גמישות מצד הבנקים והגופים החוץ בנקאיים כדי לאפשר לנו לקחת את ההלוואה. הגמישות מגיעה לידי ביטוי בפרמטרים כמו תקופת הגרייס, מועד תשלום, שיעור ריבית, אורך תקופת ההחזר, וגם הנתונים האישיים עליך. המקור המלווה מנסה ככל שניתן לתת את ההלוואה בצורה בה יהיה לאותו עסק את האפשרות להחזיר.
  • היקף הלוואה גדול יותר – מדובר בדרך כלל על חברות חוץ בנקאיות שיקנו לעסק שלנו היקף אשראי והלוואה גבוה יותר כדי שנוכל "לצאת מן הבור" כמה שיותר מהר. הרעיון מאחורי זה הוא מאוד פשוט, אם חברת האשראי תלווה לנו סכום שלא יפתור את הבעיה, רוב הסיכויים שלא נוכל להחזיר את הכסף לחברת האשראי בתקופה הקרובה. אם חברת האשראי תתגמש, היא תראה את הכסף מהר יותר ובטוח יותר. היקף ההלוואה תלוי בהמון דברים כמו גודל העסק, הכנסות וכו'…

מהו הגוף הפיננסי המומלץ ביותר ללקיחת הלוואה לעסקים בקשיים?

האופציות שפתוחות עבור בתי העסקים כאשר מדובר בהלוואות הן: הבנקים, ממשלה וחברות חוץ בנקאיות. אם נפעל לפי סיכויים, הסיכוי של העסק שלכם לקבל הלוואה מהבנק כאשר הוא נמצא במצב לא טוב, הוא לא גבוה כל כך. הבנקים מאוד חדים כאשר הם מלווים ויש פרוצדורה ארוכה אותה תצטרכו לעבור גם כאשר אתם נמצאים בקושי. לצערנו, הדבר דומה כאשר מדובר על הלוואה מהממשלה, השוני הוא שייתכן וכן תקבלו הלוואה, אבל הזמן מתקתק והכסף לא יגיע אליכם בזמן הקרוב. עם מה נשארו? חברות חוץ בנקאיות, מדובר על חברות אשראי או גופים פיננסיים כמו קרנות פנסיה וחברות פרטיות בתחום האשראי העסקי. הלוואות לעסקים ממקורות אלה מלאים ביתרונות אבל גם בחסרונות. היתרון המשמעותי והרלוונטי עבורכם הוא שהכסף יגיע אליכם תוך מספר ימים ולעיתים תוך מספר שעות, החיסרון הוא בשיעור הריבית, אבל בגלל תקופת הקורונה הריבית די מתונה עכשיו.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

לסיכום

הלוואות לעסקים הן המפלט האחרון שלכם, לקיחת הלוואה בצורה לא אחראית יכולה לגרום לנפילת העסק וכניסה לחובות עצומים. כיום, בגלל משבר הקורונה, רוב העסקים נמצאים תחת קשיים ובגלל זה הגופים המלווים הרבה יותר גמישים. עכשיו זה הזמן הנכון לקחת הלוואה, ייתכן וזה מה שיציל את העסק שלכם.

"אי עמידה בפירעון ההלוואה עלולה לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל."

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x