ניהול חשבונות מקוון

טיפים לניהול נכון ומתקדם של העסק

האם גם אתה מתמודד עם קשיים בניהול העסק? האם ידעת כי ניהול העסק לא חייב להיות מסורבל, מורכב ומייאש? ובכן, באמצעות קופה רושמת תוכל לנהל בנוחות וביעילות את העסק שלך, ולעקוב אחרי פרמטרים פיננסיים ואדמיניסטרטיביים כמו תזרים מזומנים, מלאי, הזמנות מספקים, לקוחות ועוד.

הפתרון המושלם לעסק שלך

כיום ניתן לראות בעסקים רבים קופות רושמות מתקדמות וחדשניות, הקופה הממוחשבת כוללת מגוון כלים, פונקציות ופעולות. באמצעות קופות לעסק ניתן לתעד את כל הפעולות הקשורות לניהול העסק, לרבות סליקת כרטיסי אשראי, הפקת חשבוניות וקבלות, שעון נוכחות לעובדי החברה, ניהול מועדון לקוחות, מלאי ועוד. הקופה מצוידת במחולל דוחות על מנת לאפשר לך להפיק דוחות עדכניים המבוססים על נתוני אמת, כך תוכל בכל רגע נתון לקבל תמונה רחבה ומקיפה על התנהלות העסק, מצב המכירות, הכנסות, הוצאות וכדומה.

קשיים בניהול העסק

על פי נתוני חברות המידע העסקי, מדי שנה נסגרים למעלה מ-40,000 עסקים בישראל, מרביתם עסקים קטנים שלא שרדו אפילו שנה אחת. יש סיבות שונות המובילות לסגירת עסקים, אך לרוב היזם מחליט לסגור את העסק שלו בגלל חוסר כדאיות כלכלית וכתוצאה מקושי בניהול העסק.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

אמנם, רבים חולמים על הקמת עסק, אך המציאות טופחת על פניהם של עצמאים רבים מאחר וללא ניהול נכון ואפקטיבי של העסק, עלולים לגלות תוך זמן קצר כי מפסידים הרבה כסף, עד שאין מנוס ויש לסגור את החברה. למעשה, בעלי עסקים רבים היו יכולים להימנע מסגירת העסק אם היו נעזרים בקופה מתקדמת וממוחשבת המותאמת לעסק שלהם ומסייעת להם לנהל נכון את החברה.

ניהול חכם ונכון של העסק מחייב מעקב שוטף על מצב ההכנסות מול ההוצאות, ניהול מלאי יעיל, ניהול קשרי לקוחות, פיקוח על העובדים ועוד. יש לנצל היטב את כוח האדם בעסק, למזער טעויות אנוש, להציע ללקוחות שירות טוב המלווה ביחס אישי וחם, ליצור בידול מהמתחרים, לנצל הזדמנויות עסקיות, לעבוד נכון מול הבנקים וחברות המימון, לצמצם עלויות ולהגדיל הכנסות ורווחים.

אנשי עסקים מגלים כי ניהול העסק לוקח זמן רב, זו משימה מייאשת ומורכבת, בעוד היזם מעוניין להתמקד בנושאי הליבה של החברה שהקים, ולא להיות טרוד כל היום בענייני ניהול. לכן, הפתרון לכל מי שמתמודד עם קשיים בניהול העסק שלו הוא לרכוש או לשכור קופה רושמת מחברה אמינה ומובילה, בהתאמה מושלמת לצורכי העסק ולמאפייניו הייחודיים. באמצעות קופות רושמות ניתן לייעל את העבודה בעסק, לחסוך בעלויות, לשפר רווחיות ולהציע ללקוחות שירות חדשני ואיכותי יותר.

האם צריך ידע במחשבים להפעלת קופה רושמת?

קופות לעסק נועדו לסייע למנהלי ולבעלי החברה, כמו גם לעובדים. אין צורך להיות גאון מחשבים כדי לתפעל קופה ממוחשבת בעסק, לאחר הזמנת המוצר זוכים להדרכה מקצועית בבית העסק על מנת ללמוד כיצד להשתמש בקופה נכון ובהתאם לצורכי העסק וצורת העבודה. במידת הצורך, מדריך מטעם חברת הקופות הרשומות ידריך גם את העובדים העומדים להשתמש בקופה במהלך עבודתם, לדוגמה עובדי חנות בגדים, עובדים בקיוסק וכדומה.

מעקב וניהול העובדים בקליק מהיר

קופות רושמות מהוות פתרון מתקדם ומקצועי לרישום תקבולים בעסק, באמצעותן ניתן לסלוק כרטיסי אשראי, ולקבל תווי קניה, מזומן וצ'קים. מעבר לרישום התקבולים, הקופה הרושמת כוללת כלי ניהול מתקדמים, ביניהם שעון נוכחות לעובדים, מעקב מכירות פר עובד, מחזור מכירות חודשי של כל עובד בנפרד, וניתן הפיק דוחות ניהוליים חשובים נוספים. למעשה, הקופה הרושמת מהווה כלי ניהולי חשוב לבעלי העסק מאחר וניתן לקבל תמונת מצב מלאה על פעילות והתנהלות העובדים, וכך אפשר לקבל החלטות חשובות, למזער עלויות, לחסוך בעלויות כוח אדם ולערוך מעין תחרות בין העובדים כדי לשפר פריון ותפוקה בעבודה.

ניהול מלאי באמצעות הקופה הממוחשבת בעסק

תוכנת הניהול בקופה רושמת כוללת בין השאר מודול לניהול מלאי ולעבודה עם ספקים. הקופה מתעדכנת באופן שוטף אחר מצב המלאי, לאחר מכירה המלאי מעודכן מחדש, ובכל רגע נתון ניתן לקבל דוח מצב כדי לבחון האם צריך להזמין מלאי חדש, האם ישנם מוצרים המעלים אבק במדף וכדאי לצאת במבצע כדי למכור אותם ועוד.

ניהול ומעקב שוטף אחרי מלאי העסק הוא חלק בלתי נפרד מניהול החברה ומתפעול נכון וחכם יותר. ניתן לחבר לקופה הרושמת קורא ברקוד לעדכון מלאי ומדפסת תוויות ומדבקות.

ניהול מכירות בהקפה

בעסקים שונים, בעיקר במכולות שכונתיות ובקיוסקים, נהוג לאפשר ללקוחות קנייה בהקפה, כלומר הלקוח רוכש מוצר אך משלם עליו במועד מאוחר יותר, למשל בסוף החודש. כדי לא לאבד את הידיים והרגליים, וכדי לגבות מכל הלקוחות הרוכשים מוצרים ו/או שירותים בהקפה, מומלץ להתקין קופה רושמת בבית העסק. באמצעות תוכנת הניהול של הקופה ניתן לרשום את כל המכירות בהקפה לפי לקוחות, ליצור הגבלה על סכום מסוים ללקוח ולקבל התראה במידה והוא חוצה את הרף, ובקליק מהיר אפשר להפיק דוחות סיכום לכל לקוח כדי לגבות את התשלום המצטבר לזכות העסק.

במקום לנהל מחברת או יומן כמו פעם, וכדי להימנע מטעויות ומהפסדים, מומלץ לכל עסק המציע מכירות בהקפה לרכוש או לשכור קופה ממוחשבת המאפשרת ללקוחות "לרשום" את הקניות שלהם ולפרוע את החשבון במועד מאוחר יותר.

מעקב אחר רווחיות העסק

כל עסק מוקם כדי להרוויח, אך כדי לעקוב ולפקח אחר רמת הרווחית של החברה, מומלץ להיעזר בתוכנת הניהול של הקופה הרושמת. באמצעות כלי הניהול ומחולל הדוחות של הקופה הממוחשבת אפשר להפיק דוחות רווח שונים, בהתאמה לצורכי העסק, וכך ניתן לשלוט בכל רגע ובזמן אמת אחרי רווחיות העסק כדי לשפר ביצועים והגדיל את הרווחים. כך לדוגמה, ניתן לבדוק איזה מוצר רווחי עבור העסק כדי לקבל החלטות ניהוליות, לצאת במבצעים אטרקטיביים ועוד.

כלי עבודה חשוב והכרחי לניהול עסק מצליח

לסיכום, הבאנו לפניכם מספר יתרונות בולטים וחשובים מדוע כדאי גם לכם להזמין קופה רושמת לעסק שלכם. אלו הם רק חלק מהיתרונות ומכלי הניהול של הקופה, אם גם אתם רוצים להצליח ולעמוד ביעדים שהצבתם בעסק, כדאי לכם לרכוש קופה מתקדמת מחברה אמינה ומובילה.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x