Digital,Invoice,Accounting,And,Audit,Finance,במה יכולה להועיל תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט?

במה יכולה להועיל תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט?

ייעול העסק יכול להתבצע בכל מיני דרכים. כבעלי עסקים קטנים או בינוניים, אתם יכולים לדוגמא להפיק תועלת רבה משימוש באפליקציות עדכניות לניהול עסקים. אך נוסף על אפליקציות לניהול זמן, הקלטת פגישות או ניהול יומן ממוחשב, אל תקלו ראש בתועלות המגוונות שמציעה תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט. נסביר על כמה תועלות מרכזיות לעצמאים, עסקים קטנים, פרילנסרים או חברות בעלות נפח פעילות בינוני.

עידן חדש של משרד ועסק ללא ניירת

הרבה בעלי עסקים מרגישים שהם לא מנהלים עסק אלא כמעט ספריה, מרוב דפים ומסמכים וניירות על כל מדף ובתוך כל מגירה. אבל למעשה אין שום צורך להתעסק עם ניירת, לא במשרד ולא בבית. באמצעות תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט שמים פס כמעט על כל סוגי ההדפסות והדיוור, הפנקסים והתיוקים השוטפים. אם נמאס לכם לקנות עוד ועוד דפים למדפסת כדי להדפיס תעודות משלוח, הזמנות, חשבוניות, קבלות, זו התוכנה בשבילכם. אם אתם רוצים לחסוך את הזמן על המשימות הסיזיפיות הללו ורוצים גישה לכל הדוחות העסקיים שלכם על צג המחשב או בטלפון, כל מה שצריך זה להירשם לשירות ולקבל חיבור מידי לתוכנה. כך פועלים ירוק, כך פועלים תוך חיסכון בכסף ואפילו בזמן.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

קבלו את כל הגיבויים והעדכונים בענן

הפקה של חשבוניות מס ממוחשבות חוסכת הרבה מזמנכם היקר, אבל זה בהחלט לא הכל, שכן לא מדובר בתוכנה מהדור הישן. תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט פועלת כמו מיטב התוכנות החדישות, באמצעות ענן. על בסיס חיבור לאינטרנט, דרך המחשב או הסמארטפון או הטאבלט, אתם מנהלים את העסק מכל הכיוונים. לא צריך התקנות, לא צריך הורדות, לא צריך טכנאים. כל הגיבויים והעדכונים, התוספות החדשות והפיצ'רים השווים מתעדכנים לתוך התוכנה. מרגע זה ואילך, אף מסמך לא הולך לאיבוד, כל רישום של לקוח או מכירה שנרשמת בתוכנה מגובים אוטומטית.

אתם בוחרים את הפיצ'רים שאתם רוצים

זה בסיסי ומובן שבעזרת התוכנה אתם יכולים להוציא חשבוניות מס באינטרנט, ואלה הרי המסמכים העסקיים היום יומיים שמבטאים את ההכנסות שלכם. אבל הרבה מעבר לזה, אתם יכולים לבחור גם שלל פיצ'רים נוספים. לא צריך לשלם על שירותים שאינם נדרשים לכם אך מתי שצריך, אפשר במחירים מאוד נוחים להוסיף שירותים על פי צרכי העסק. לדוגמא, אם העסק זקוק לשירותי סליקה, ניתן לקבל שירות זה בתשלום נמוך. אם זקוקים למערכת שליחת מסמכי עסקה שתתחבר לאתר שלכם, אפשר ליישם גם את זה, כמעט בין רגע. עבור חנויות מקוונות, אונליין, אפשר להגדיר שליחת קבלה עבור כל רכישה שהושלמה בהצלחה.

כל המסמכים העסקיים במקום אחד, תוך חיסכון בזמן

תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט יכולה להתאים מאוד לעסקים חדשים, לעסקים בהרצה, לעסקים וותיקים ולעסקים בצמיחה. בתוכנה אחת שפועלת אונליין מובנים כל המסמכים העסקיים הדרושים. בין רגע ניתן להכין מסמך ולהעביר ללקוח במייל. את המסמכים תוכלו לעצב לפי רצונכם, כך שהמיתוג העסקי מתחזק והולך. העסק הקטן יוכל להוציא קבלות, העסק הגדול יוכל להוציא חשבוניות מס. כתוכנה מגוונת, אין צורך לרכוש מודולים נפרדים מספקי שירות חיצוניים, הכל מתחבר אונליין, אין האוס.

התפעול הידידותי והפקת המסמכים הזריזה חוסכים זמן ומאפשרים לכם להתרכז בדבר הכי חשוב, ניהול. כשאתם לא מבזבזים זמן על כתיבת חשבונית ידנית, אתם יכולים להשקיע במציאת לקוחות נוספים. כשאתם לא מבזבזים זמן על תיוק בקלסרים, אתם יכולים לחלק משימות לעובדים שלכם. כאשר אתם לא צריכים להוציא דוחות יומיים על המכירות באתר כדי לשלוח קבלות, אתם יכולים לאתר עוד ועוד הזדמנויות עסקיות.

ניהול פרויקטים ומלאי, אונליין

אם אתם מתנהלים על פי פרויקטים או שעובדים מול לקוחותיכם בשיטת הריטיינר, גם אז הנה"ח באינטרנט תעזור לכם להתנהל היטב. לא רק הוצאת חשבונית מס רגילה תוכלו לבצע אלא גם התחשבנות מול לקוחות על בסיס פרויקטים, רישום של הכנסות בריטיינר, ניהול המלאי העסקי שלכם, הכל בהתאמה לסוג העסק שלכם וצרכיו. התוכנה יכולה לעזור לכם לנהל מעקב אחר שעות עבודה או ניהול ממשק עם יומן. לפי הצורך, תוכלו להפיק כל דוח שיעזור לכם לדעת היכן העסק עומד, לפי יעדים, לפי תחזיות, על פי התוכניות שלכם כיום ובעתיד.

תוכנה אחת עם הרשאות מרובות

תוכנה אונליין שנועדה לניהול העסק, צריכה לעמוד בסטנדרטים מובילים של אבטחת מידע, הצפנה, גיבוי וניהול ספרים. התוכנות המובילות חייבות להתאים את עצמן לעולם מתקדם, עם פיצ'רים מגוונים וחתימה דיגיטלית.

התוכנה מייעלת כבר כיום את פעילותם השוטפת של אין ספור עסקים, קמעונאיים ואחרים. אפילו במידה והעסק זקוק להרשאות מרובות, אין צורך בהגדרות מיוחדות. מכיוון שהפעילות נעשית אונליין, בענן, כל עובד בעל הרשאה ועם סיסמה יכול מידית לעדכן מכירות או הזמנות בתוכנה. בין רגע ניתן להפיק מסמך על פי בקשת לקוח, והמערכת מעדכנת אוטומטית את הרישום, על פי סדר רץ. במידה ומבצעים מכירות באשראי או בתשלומים, המערכת מסייעת לעקוב אחר הגבייה. ניתן לקבל התראות על חובות פתוחים ולבדוק חתכי מכירות לפי לקוחות או תחומי פעילות רצויים.

לסיכום, תוכנה מקוונת לניהול חשבונות אונליין מתאימה למשרד, לעובדים מהבית, לחברות של איש אחד או לחברות מרובות עובדים. בתוכנות כאלה ניתן ליעל את הפעילות של אתר מכירות וחנויות מקוונות. את המסמכים השונים שלוחים במייל, אונליין, כך שחוסכים הדפסות, ללא בזבוז דיו ונייר ועם חיסכון עצום בזמן!

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x