חשבונית דיגיטלית - העתיד כבר כאן

הוצאת חשבוניות באינטרנט? הפקת חשבוניות ממוחשבות? זה הזמן להצטרף!

העולם המקוון, האינטרנט, מאפשר כיום לבצע מגוון של פעולות שבעבר היו בלתי מתקבלות על הדעת. כל אחד יכול בקלות להזמין מוצרים מכל הסוגים מהארץ ומחו"ל ואפילו ניהול החשבונות של כל סוגי העסקים יכול להתנהל אונליין, בקלות ובמהירות. אפילו הוצאת חשבוניות באינטרנט הפכה לאפשרית ללא כל קושי. במקום להדפיס חשבוניות ולבזבז נייר ודיו – שולחים חשבונית אונליין. במקום להשתמש בפנקסי קבלות או חשבוניות בשלושה העתקים, ממלאים בזריזות את נתוני הלקוח ובין רגע – שולחים את מסמך העסקה דרך המייל. אפילו חשבוניות ממוחשבות בשפה האנגלית ניתן להפיק בצורה כזאת. זוהי הדרך להתנהל כיום, בעידן הדיגיטלי. מי שרוצה להצליח, להתקדם וגם לחסוך – לא יכול להישאר מאחור.

הוצאת חשבוניות באינטרנט – לכל סוגי העסקים

כמו חידושים אחרים, גם הפקת חשבוניות באינטרנט לא הייתה בתחילה זמינה לכולם. בראשונה, רק חברות גדולות מאוד שרכשו תוכנות יקרות של הנהלת חשבונות יכלו להרשות לעצמם משלוח נוח, מהיר ופשוט של חשבוניות, אונליין. אבל הטכנולוגיה לא עוצרת והחידוש הגדול כבר זמין כיום לכולם – ובמחיר נגיש במיוחד.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

בשנים האחרונות חלה תמורה מאוד משמעותית בעניין זה. לא רק החברות הגדולות, המבוססות והחזקות יכולות להרשות לעצמן הוצאת חשבוניות באינטרנט בצורות הכי מתקדמות. הפקת חשבוניות באינטרנט הפכה לנחלת הכלל, במובן הכי רחב שאפשר לחשוב עליו. כמעט כל סוגי העסקים, בכל סוגי הענפים, יוכלו להרוויח אם יצטרפו למהפכה החשובה הזאת. ולא מדובר רק בהצהרה כללית.

יש לכם עסק בינוני, לא מאוד גדול? הפקת חשבוניות במחשב תתאים לו מאוד. עסק די קטן, שרוצה להמשיך ולגדול? גם במקרה זה – לא כדאי לוותר על הוצאת חשבוניות באינטרנט. ומה לגבי עסוקים מורשים או עוסקים פטורים? פרילנסרים? עורכי דין מתחילים? מעצבים גרפיים? מטפלים הוליסטיים? חרשי עץ? יועצים? פסיכולוגים? הרשימה יכולה להמשיך עוד ועוד והתשובה תישאר בעינה – השימוש באינטרנט לצורך הפקה ומשלוח של חשבוניות ממוחשבות יתאים לכולם.

לא צריך להבין במחשבים בשביל לבצע הפקת חשבוניות ממוחשבות

גם כיום, יש לא מעט אנשים שלא מרגישים בנוח ליד המחשב. גם כיום, יש עדיין אנשים שלא משתמשים במחשב באופן יום יומי. האם הפקת חשבוניות ממוחשבות תתאים גם לעוסקים פטורים, למשל, שמנוהלים על ידי מי שאיננו חובב טכנולוגיה מושבע? המציאות בשטח מוכיחה שגם שאיננו מבין גדול במחשבים, גם מי שמכיר רק את הבסיס של גלישה באינטרנט ושליחת מייל יבין ללא קושי את המערכת להפקת חשבוניות.

המערכת, שנבנתה באופן מקצועי, מיועדת לענות על הצורך הזה בלי להפוך למסובכת. נעשה מאמץ על ידי המתכננים שהכל יהיה ידידותי למשתמש, אפשר לומר אפילו אינטואיטיבי. מטבע הדברים, ספקי השירות המובילים מקפידים להציע גם תמיכה ומענה מלא על שאלות. לא פחות חשוב – אפשר פשוט להתנסות. ההצטרפות איננה מחייבת לחתום על התחייבות. התשלום הינו על שירות חודשי, בכפוף למספר החשבוניות הדרוש ולפי גודל העסק.

זה פשוט מאוד להבין, אם כן, כיצד המערכת פועלת באופן שמקל להטמיע אותה בכל עסק. גם כעצמאים, גם בעסקים קטנים, אפשר פשוט להתחיל להשתמש, להתנסות ולראות. מכיוון שלא קיימת התחייבות, אם מישהו יגלה שהפתרון פחות מתאים, תמיד אפשר לחזור לעבוד בצורה הישנה, לא דרך האינטרנט. אך מכיוון שפשטות השימוש מרובה והתועלות מרובות גם הן, זו תופעה שכמאט לא קיימת. כמעט כל מי שמתחיל, מתנסה ובודק, מגלה שהפקת החשבוניות באינטרנט מתאימה לו. זה ללא ספק רעיון חדשני שנקלט היטב. מוכיח את עצמו בכל פעם מחדש וכפי שנראה בהמשך, יש הרבה מאוד תועלות נחשבות.

חשבוניות דיגיטליות – חתימה אלקטרונית ואבטחה מתקדמת

שני התנאים שחייבים להתקיים בכל מערכת להפקת חשבוניות דיגיטליות הם – קודם כל מערכת לאבטחה מתקדמת. ובנוסף לכך, אפשרות לביצוע חתימה אלקטרונית. מהי החתימה האלקטרונית? זוהי האפשרות להפיק מסמכי עסקה, חשבונית או קבלה ללא חתימה ידנית. המערכת עצמה היא המעניקה את האסמכתא וזה בהחלט מוכר ומקובל מבחינת רשויות החוק ופקידי השומה של מס הכנסה. כאשר מס הכנסה מאפשרים לכל עסק לעבוד עם מערכת מקוונת לשליחת חשבוניות, בתוך זמן לא רב מי שלא יצטרף לשירות זה ייחשב לדינוזאור עסקי וטכנולוגי. למען הנוחות של העסק, בכדי לחסוך כסף וכדי להצטייר כחדשניים, מובילים ומתקדמים – כדאי לעבור להפקת החשבוניות המקוונות, ובהקדם.

היתרונות שעובדים בשבילך

כדאי לסכם את כל היתרונות שעומדים לרשותו של בעל העסק שבוחר להצרף למהפכה הדיגיטלית של הפקת החשבוניות, באינטרנט. הללו כוללים למשל:

  • כל המסמכים בלחיצת כפתור – מלבד חשבוניות, ניתן להפיק בלחיצת כפתור, במהירות, כל מסמך הנחוץ לפעילות עסקית. קבלה, חשבונית, הצעת מחיר ועוד. כלומר לא משנה איזה מסמך דרוש לכם, כשיש לכם גישה לתוכנה, אתם מסודרים!
  • מנהלים את החשבונות במהירות וביעילות – את כל הטיפול בחשבונות מנהלים מהר יותר, לרבות היבטים של גבייה והתחשבנות כספית.
  • גובים תשלומים בכרטיס אשראי – באמצעות אותה מערכת ניתן גם לבצע גבייה (סליקה) בכרטיסי אשראי. מתאים לעסקים מכל הסוגים וכן גם לסוכני מכירות, אתרי מסחר.
  • שליטה מכל מכשיר – התוכנה פועלת אונליין, כלומר לא צריך להתקין אותה במחשב. ניתן להפיק את המסמכים או שאילתות מכל מכשיר, מכל מחשב, מכל טלפון נייד שמחובר לאינטרנט.
  • תצוגה ידידותית – מסכי התצוגה נבנו באופן יעיל, עם נראות מעולה לנוחות עבודה. קל לעקוב אחר ביצועים כספיים. ניתן לקבל מידע על הכנסות פר לקוח או לפי תקופה. יש גם מידע בתצוגה מספרית וגרפית והכל – באופן מאיר עיניים.
  • תזכורות לגבייה – חוששים לשכוח להפנות ללקוח דרישת חוב? המערכת תזכיר לכם בהתראה, מתי צריך לבצע גבייה. ויש גם אפשרות לביצוע גבייה המחולקת לפרויקטים לזמן ארוך. עובדים מול לקוחות בתמחור שעתי (תמחור לפי שעות)? המערכת להפקת חשבוניות תומכת גם בצורת תמחור זאת, המקובלת כיום גם בקרב עסקים קטנים למדי, פרילנסרים, ואחרים.

תמחור נוח, חיסכון מושלם

מכיוון שמדובר על תוכנה שנועדה לשימוש עסקי, עולה כמובן שאלת המחיר במשנה תוקף. עבור הרוב המחולט של העסקים שכבר החלו להשתמש בתוכנה באינטרנט, החיסכון הכספי נמצא כמשמעותי. אין צורך לבצע התקנות יקרות או שדרוגים.

לסיכום, תמחור השירות של הפקת החשבוניות והמסמכים באינטרנט, עם כל הפונקציות הנלוות שהצגנו לעיל, מציע חיסכון כספי ניכר. זה הרבה יותר זול לעומת הזמנת פנקסים ובוודאי שעדיף על הדפסת חשבוניות ושליחה בדואר רגיל. החל משלושים ₪ בחודש – ועוברים לעבודה מתקדמת, גבייה נוחה ומשלוח מסמכים במייל, במחיר נמוך להפליא. בנוסף, זוהי שיטה ירוקה וידידותית – גם לסביבה.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x