shutterstock_619295135

כל הסיבות להפיק חשבוניות מס באינטרנט

כל עסק צריך להוציא חשבוניות או קבלות. אבל אף אחד לא קבע שחייבים להיצמד להרגלים הישנים. כיום, אין שום סיבה להמשיך לעבוד עם פנקסים ישנים ולצבור ערמות של תיוקים. אף אחד לא קבע שחייבים לתת ללקוחות חשבונית נייר, שאפשר לשים בכיס. קבלו את כל הסיבות הנכונות והטובות לעבור להפקה של חשבוניות מס באינטרנט. זה פשוט שזה נוח וזה גם מאוד משתלם.

אפשר להפיק חשבוניות מכל מקום, אונליין

פעם היינו יכולים להפיק חשבונית מחוץ למשרד רק אם לקחנו איתנו פנקס קבלות. כיום, אפשר בקלות להוציא כמה חשבוניות שרוצים, מכל מקום וללא שום מגבלות. בגלל שהכל מתנהל אונליין, דרך המחשב ואפילו בלי שצריך התקנות של תוכנות, הכל מתנהל פשוט וקל. במשרד, ניתן להיכנס לשירות (עם סיסמא) ולהפיק את המסמך הרצוי. מחוץ למשרד, אפשר גם מהבית, מהמחשב הנייד או אפילו מהסמרטפון להוציא את כל המסמכים שמתעדים את העסקה. בכל רגע, בכל שעה, גם מהחנות, מדוכן המכירות, או בבית הלקוח. כי זה לא משנה היכן נמצאים, מספיק שיש חיבור לאינטרנט וכל ניהול החשבונות נעשה בלחיצת כפתור.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

חוסכים בנייר כי לא צריכים להדפיס ולא צריכים פנקסים

כדאי להדגיש שכל מסמך אפשר להפיק היום באינטרנט, לתמיכה בפעילות העסקית. כלומר אפשר גם לעסקים מאוד קטנים ולעצמאים, להוציא קבלות עוסק פטור באינטרנט. וזה לא משנה איזה מסמך רוצים להנפיק אונליין, זכרו שתוך כדי כך אתם חוסכים המון המון נייר. מצד אחד, אם פעם הייתם מדפיסים מסמכי עסקה במדפסת, היום אתם לא צריכים לעשות זאת. ואם פעם הייתם חייבים להזמין פנקסים בבית דפוס, כעת תוכלו לחסוך בנייר. לא משנה איזה עסק אתם מנהלים, אין שום סיבה שתעבדו בדרך הישנה. פחות הדפסות, בלי פנקסים והכל מוכר על ידי רשות המיסים. רק חשוב לשים לב כי ספק השירות הינו מוכר על ידי מס הכנסה. כל מסמך מקבל מספר וכל מסמך מקבל חתימה דיגיטלית. לא צריך לחתום, לא צריך לשים חותמת. עולם נוח יותר ונטול נייר ממש מחכה לכם בתוך המחשב.

מחיר משתלם במיוחד

כל עסק ששוקל להוציא חשבוניות מס באינטרנט שואל את עצמו, הכל טוב ויפה אבל האם זה משתלם? אז חשוב לדעת שכמעט כמו כל דבר שעושים אונליין, גם כאן מדובר על שירות יותר משתלם. עלויות פיתוח התוכנות כבר הושקעו ועל מנת לעודד את ציבור העסקים להצטרף למסמכי אונליין, המחירים נוחים במיוחד. תוכלו לבחור בין מסלולים שונים, לפי גודל העסק וצרכי המסמכים שתצטרכו בחודש. בכל מקרה, כאשר אתם חוסכים דיו, חוסכים הוצאות עבור בית דפוס וגם לא צריכים לשלוח ללקוח שום דבר בדואר, החיסכון מתחיל כאן ועכשיו.

מכניסים סדר במשרד ושמים סוף תיוקים

אתם בוודאי מרגישים שבמשרד הביתי או בעסק נערמים הרבה מאוד ניירות. אז מלבד העובדה שכעת תוכלו לחסוך בבזבוז הנייר, שימו לב גם כמה סדר אתם מקבלים עם כל ההטבות הנלוות. סוף סוף, לא צריכים לתייק את החשבוניות וגם לא הזמנות או קבלות עוסק פטור. המסמכים כולם מופקים באינטרנט והם גם שמורים בסוג של ענן. השירות ללא תוספת מחיר, עם שמירה וגיבוי של כל המסמכים שהוצאתם. המשרד יותר מסודר, כבר לא הולכים דפים כאלה או אחרים לאיבוד. ואם בכל זאת רוצים להפיק דוח מפורט ולא מסתפקים בדוח אונליין, גם את זה אפשר לעשות, פשוט בהדפסה רגילה.

שולחים כל חשבונית ישירות למייל שרוצים

תארו לעצמכם שכל מסמך, חשבוניות מס באינטרנט או קבלות ותעודות משלוח וכל היתר, אתם יכולים לשלוח ישירות למייל שרצוי לכם. הרי לאיזה לקוח אין כיום חשבון מייל? אפשר להדפיס מסמך אם רוצים, אבל נדירים המקרים שבאמת צריך את זה. גם כך, מרבית הלקוחות זורקים את המסמכים. ומי שצריך לשמור אותם כדי להתקזז מול מע"מ או מס הכנסה יכול לעשות את הכל ללא קושי. אתם שולחים למייל שהזנתם ומי שרוצה, ידפיס לעצמו עותק. מבחינתכם כעסק, התנהלות כזאת משדרת חדשנות, התקדמות. ובל נשכח כי את המסמכים אתם יכולים לעצב באופן שמתאים למיתוג העסקי שלכם (אם רצונכם בכך).

תואם בדיוק את הצרכים של העסקים הקטנים ואפילו הבינוניים

לעסקים הכי גדולים יש בדרך כלל תוכנות ניהול חשבונות שמאפשרות שפע של פונקציות. לעסקים קטנים או בינוניים, אין צורך בתוכנות יקרות מסוג זה. עבור עסקים לא גדולים במיוחד, כמעט תמיד יתברר כי חשבוניות מס ממוחשבות תואמות בדיוק את הצרכים של העסק. מלבד הפקת מסמכים, ניתן להשתמש במעין מחולל דוחות שבודק את ההכנסות לתקופה רצויה. אפשר לבדוק האם ישנן חשבוניות לתשלום שטרם הוסדרו והאם הגיע הזמן להרים טלפון ללקוח או לשלוח מייל, להסדרת יתרת התשלום. בנוסף, כל ההגדרות פשוטות לתפעול. כל בעל עסק, פקיד או פקידה (אפילו חסרי ניסיון), יכולים להשתלט על כל הפעולות, ללא קושי. אם בכל זאת ישנה שאלה או צורך נוסף, תמיכה ללקוחות ומצטרפים חדשים מאפשרת קבלת מענה מהיר.

חוסכים זמן ותומכים בפעילות ירוקה במיוחד

אם נרצה לסכם, חשבוניות מס באינטרנט עוזרות לעצמאים, לעסקים קטנים או בינוניים לחסוך כסף וזמן. ניתן לשלוח הכל במייל, בלי שצריך לחתום, בלי שצריך לתייק. הכל נוח וזמין, מכל מחשב, אונליין. מעת לעת משדרגים את השירות ומוסיפים פונקציות כגון אמצעי סליקה, לעסקים הזקוקים לכך מבלי שצריך לפנות לספק שירות אחר.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x