קל להפיק חשבונית באנגלית אונליין

קל להפיק חשבונית באנגלית אונליין

בישראל ישנן חברות רבות אשר פועלות מעת לעת או בקביעות מול לקוחות מחו"ל. לצד חברות גדולות של יבואנים ויצואנים, לצד מפעלים גדולים ותאגידים רב לאומיים הפועלים סביב הגלובוס, גם עסקים ישראלים בינוניים ואפילו עסקים קטנים לוקחים חלק במגמה הפורחת של הסחר הבינלאומי. מבחינה חשבונאית, עסקאות מול לקוח זר מדווחות באופן דומה לעסקאות מקומיות, אך ללקוח זה לא משנה. הלקוח מצפה לקבל חשבונית באנגלית, בשפה שהוא מבין, בפורמט ברור. על רקע האפשרות להפיק חשבוניות אונליין בעברית, עולה השאלה האם זה אפשרי גם בשפה האנגלית. לא בכל מערכת אונליין ניתן למלא ולשלוח חשבוניות בשפה האנגלית בקלות, אך במערכת Invoice Maven הידידותית למשתמש – זה מאוד קל ומאוד פשוט.

חשבונית באנגלית וממשק ידידותי

במערכת להפקת מסמכי עסקה מבית Invoice Maven ניתן ללא כל קושי להפיק את כל מסמכי העסקה המקובלים – חשבונית מס וחשבונית עסקה, קבלות, חשבונית מס – קבלה וכן הלאה. המערכת מבוססת על פיתוח מתקדם וממשק ידידותי לכל משתמש. גם משתמשים בלתי מנוסים יבינו חיש מהר איך לבצע את הפקת המסמכים. בקלות ניתן לבצע הפקת מסמכים לקראת שליחה בשפה העברית, אך בפשטות ניתן להפוך את הפורמט גם לשפה הלועזית המדוברת בעולם – אנגלית. אם יש לכם לקוחות מחו"ל או אפילו לקוחות מקומיים שמבקשים לקבל תכתובות באנגלית, מהיום תוכלו לשלוח להם במייל חשבונית באנגלית בפורמט מקובל.

לא צריך להדפיס, לא צריך מעטפה

אם נאלצתם עד כה לשלוח חשבונית באנגלית בדואר, לעיתים גם ללקוחות המצויים בחו"ל ותוך הוצאות מרובות, עם שירות להפקת חשבוניות במייל התהליך עובד בשבילכם וגם מוזיל עלויות. המערכת מאפשרת לכם לבנות פורמט של מסמכי עסקה וחשבוניות בכל צורה שבוחרים. ניתן להכין ולשמור פורמט בעברית ובאותה הקלות ניתן לעשות זאת גם בשפה האנגלית, משמאל לימין. לכל חשבונית ניתן להגדיר תצורה של לוגו, שם העסק, כתובת העסק והכל, בדיוק כפי שרוצים – או בעברית או באנגלית.

הפקת חשבוניות אונליין זה פשוט וזה כדאי

נסו חודש ראשון בחינם

או התקשרו לקבלת פרטים 03-9497979

מכיוון שמקובל כיום לשלוח ללקוחות את החשבוניות דרך המייל, הרי שניתן בקלות לוותר על הדרך המסורבלת של משלוח בדואר. בכך, אפילו העסק הקטן מקבל חזות של עסק גדול ורב מוניטין. ומה לגבי העלות? העלות נמוכה באופן מפתיע, הרבה יותר נמוכה ביחס לשליחת קבלות וחשבוניות בדואר, אפילו בארץ. ניתן להצטרך לתוכנית מנויים על בסיס חודשי, בדיוק לפי צרכי העסק. ישנן תוכניות לעסקים המוציאים בכל חודש עד 100 חשבוניות (בעברית או באנגלית). ניתן להצטרף לתוכנית משתלמת גם לעסקים בעלי נפח עסקאות גדול יותר – כפול מזה, וכן אפילו פי חמש.

מערכת סליקה מובנית

האם רק האפשרות לשלוח חשבוניות בשפה האנגלית היא זו המייחדת מערכת מתקדם לשליחת חשבוניות אונליין? או שמא יש פונקציות נוספות שיכולות להיות בעלות משמעות? מערכת משוכללת תאפשר לעשות יותר, ולעשות זאת מכל מכשיר קצה (מחשב, מחשב נייד, אפילו טלפון חכם סלולרי). ללא כל קושי ניתן גם לבצע סליקה של עסקאות מכל מקום, בכרטיסי אשראי. ניתן גם להגדיר מעקב אוטומטי, כך שיתקבל דיווח כאשר מועד גבייה עתידי הגיע והלקוח אמור לסגור את חובו.

ומה אם מדובר בעצמאי או בעסק שעובד בשיטת הפרויקטים ארוכי הטווח? ניתן בהחלט להגדיר גם התחשבנות וגבייה לפי פרויקטים וגם אז – ללא קושי שולחים קבלות, חשבוניות ויתר תכתובות בשפה האנגלית ובפורמט הרצוי. ולסיום, נדגיש שהמערכת יכולה להיכנס לפעולה מיידית לאחר רישום קצר ובלי כל צורך בהתקנה. שירות תמיכה יעיל מספק מענה לכל שאלה או בירור, אונליין, באופן מתקדם ומהיר במיוחד.

הפקת חשבוניות אונליין זה פשוט וזה כדאי

נסו חודש ראשון בחינם

או התקשרו לקבלת פרטים 03-9497979

אולי יעניין אתכם גם:

אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x