חשבונית דיגיטלית - העתיד כבר כאן

עד כמה חשובה חווית משתמש באתר וכיצד חשבונית דיגיטלית משפרת אותה?

עד כמה חשובה חווית משתמש באתר וכיצד חשבונית דיגיטלית משפרת אותה?

כאשר אתם מקימים אתר, מלבד העיצוב שלו עליכם לחשוב היטב על חוויית המשתמש. ממש כמו בחיים האמיתיים, גם בעולם הווירטואלי הרושם הראשוני הוא זה שקובע. לכן, אתר שלא נראה טוב ולא עומד בציפיות של הגולשים, עשוי להבריח אותם עוד לפני שנוצר הקשר הראשוני. חוויית המשתמש היא למעשה האופן בו הגולשים מתקשרים עם האתר שלכם והיא באה לידי ביטוי בדרכים שונות ומגוונות החל בנוחות השימוש בפונקציות השונות שקיימות באתר, דרך מהירות הטעינה שלו ועד הנראות הוויזואלית, אמינות המידע, אופן התשלום על רכישה דרכו (במידה ומדובר באתר מכירות) ועוד.

מה לחוויית משתמש ולקידום האתר?

כאשר גולש נכנס לאתר שלכם, הדבר הראשון שהוא רואה הוא את ממשק המשתמש החיצוני, כלומר את עמוד הבית. כדי לנווט באתר, מערכת הניווט צריכה להיות כמה שיותר גלויה לעין וברורה, כלומר צריך להיות לו ברור באופן חד וחלק מה לעשות ולאן להמשיך מכאן. אם המידע הזה לא יוצג בצורה ברורה, הגולש יעזוב את האתר, ויחזור אל מנוע החיפוש, מה שיכול להשפיע על קידום האתר בגוגל. לכן, בכל תהליך קידום אתרים מושם דגש רב על חוויית המשתמש ושיפור שלה, על בניית תפריטים עם היררכיה נכונה, אינטראקציות יעילות ומוצלחות עם הגולש, הנראות של האתר וכן הלאה.

מהן חשבוניות דיגיטליות וכיצד הן משפרות את חוויית המשתמש?

אחד הדברים שמשפיעים על חוויית המשתמש באתר זו האמינות. כך למשל, אם יש לכם חנות מקוונת ואתם מוכרים מוצרים, על הגולשים להרגיש בטוחים עד כמה שניתן כשהם גולשים באתר, כדי שבאמת יוכלו להשלים את ההמרה ולבצע רכישות בבטחה. לכן, ככל שחוויית הקניה והמכירה תהיה כמה שיותר יעילה ואופטימלית, כך הגולשים ירגישו נוח לרכוש מכם. עבודה עם מערכת ניהול חשבונות מתקדמת יכולה לשרת אתכם מהבחינה הזאת, שכן באמצעותה תוכלו לנהל בצורה נכונה ומסודרת את הגבייה מהלקוחות, להוציא חשבוניות דיגיטליות מכל מקום, מכל מכשיר ובכל זמן ישירות למייל הלקוח ולהיות שקטים שאתם עומדים בכל התקנים של מס הכנסה.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

אמינות, אמינות, אמינות

זה לא כל כך מורכב להקים אתר. מה שיותר מורכב הוא באמת ליצור את התחושה של שקיפות ואמינות, כדי שהגולשים ירגישו נוח לתת אמון ולהשתמש באתר, תוך שבעצם מבצעים את מה שמצופה מהם, בין אם מדובר ברכישה ובין אם בהזמנת עבודה או אנשי מקצוע. מלבד תהליך ניהול חשבונות יעיל ומסודר, יש לציין במקום גלוי לעין שהאתר מאובטח, להדגיש מהו סטנדרט האבטחה ולהציג תעודת אבטחה של החברה שמספקת את האבטחה. כמו כן, עליכם לוודא שהגולשים יוכלו לראות באופן שקוף את הפנים שמאחורי האתר כדי שיהיה להם קל יותר לתת אמון.

לסיכום: לחוויית המשתמש יש השפעה רבה על התחושה של הגולש שמגיע לאתר. השקעה בחוויית המשתמש היא חלק בלתי נפרד מתהליך קידום אתרים ופעולה שלא מומלץ לוותר עליה אם רוצים שהאתר יגיע למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x