Array

הוצאת חשבונית מס קבלה בשיטה המודרנית והמתקדמת ביותר

עידן המחשב והאינטרנט הביאו עימם שפע של חידושים שעובדים לטובתם של בעלי העסקים. אם השימוש במחשב כבר הפך לטריוויאלי ולכל עסק, גם הקטן ביותר, יש מחשב או אפילו רשת מחשבים, הצעד הבא כבר כאן. הצעד הבא טמון באפשרות לוותר על כל אותם פנקסי חשבונות המודפסים בשלושה עותקים ובמקום זאת, לעבור להפקת חשבונית מס קבלה ממוחשבת, אונליין. לא רק שזה מאוד פשוט, אלא שזה גם ידידותי לסביבה וחוסך הרבה כסף וזמן.

הוצאת חשבונית מס אונליין – איך זה עובד

איך עובדת השיטה המתקדמת, של הוצאת חשבונית מס קבלה אונליין? קודם כל, מדובר בשיטה שעושה שימוש ברשת האינטרנט. התוכנה פועלת אונליין, כך שלא צריך להסתבך עם התקנות או שדרוגים. האפשרות להפיק חשבונית מתקדמת קיימת מכל מקום, כאשר רק חיבור למחשב ולאינטרנט צריכים להיות נגישים. אפשר להפיק את החשבונית מהמחשב בבית, ממחשב נייד, מטלפון סלולרי (למשל כשנמצאים אצל לקוח). ישנו ממשק משתמש מאוד ידידותי, שבו ממלאים חיש מהר את הפרטים הנדרשים כמו שם הלקוח, סכום לתשלום, סוג העבודה או השירות וזה הכל. שולחים את החשבונית במייל, בלי מעטפות, בלי בולים, בלי בעיות.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

חשבוניות מס ממוחשבות – באישור רשות המיסים

למרות שמס הכנסה נחשב פעם לגוף מיושן, כזה שפועל בשיטות לא ממש מתקדמות, מתברר שהקדמה דווקא נכנסה לשם והדברים כיום נראים אחרת. בזכות החלטה תקדימית, מותר לכל עסק, ואפילו הקטן ביותר (עסק של איש אחד, פרילנסר) להפיק חשבוניות מס ממוחשבות. מהו הדבר היחיד שצריך לבדוק בעניין זה? הדבר היחיד המצריך בירור מבחינת בעל העסק הוא שהחברה המפעילה את המערכת הממוחשבת למסמכי העסקה (חשבוניות, קבלות) קיבלה אישור ושישנה אפשרות לבצע חתימה אלקטרונית. אותה חתימה מהווה ראייה לכך שמדובר במסמך מוכר לצרכי מס וזה מחליף את אותה החובה המיושנת לחתום על כל מסמך בעט, ולשמור עוד שני עותקים למשמרת.

חשבונית מס קבלה ומסמכים נוספים

אילו מסמכים בדיוק ניתן להפיק באמצעות שירות חשבונית מס קבלה אונליין? האם רק את המסמך הזה? כפי שכל עוסק או חברה יגלו, מותר בהחלט להפיק את כל מסמכי העסקה ואת כל המסמכים הנלווים לפעילות העסקית המקובלת בקרב מכלול העסקים ועוסקים בארץ. מה למשל? ניתן בקלות להפיק חשבוניות. ניתן ללא קושי להפיק קבלות. ניתן חיש מהר למלא ולשלוח ללקוח מסמכים מפורטים כגון חשבוניות עסקה.

עוברים לעבוד ללא ניירת

מה חשוב כל כך באפשרות לשלוח חשבונית מס קבלה ואת כל יתר המסמכים המקובלים בפעילות עסקית אונליין, באי מייל? יש לכך כמה היבטים, כמו למשל וויתור על התענוג המפוקפק של שליחת מסמכים מרובים בדואר, תוך שימוש במעטפות ובולים. בשביל מה להתאמץ כאשר את הכל ניתן לשלוח באופן מקוון, בלי שצריך ללכת לתיבת הדואר? בלי שצריך למלא את כתובתו של כל לקוח, בלי שצריך לבזבז כל כך הרבה זמן וכסף.

מסמכים מעוצבים באופן הרצוי

חשבוניות ששולחים בדואר אלקטרוני יכולות להתאים לכל סוגי העסקים, כאשר כל לקוח יכול לרכוש מנוי בתשלום חודשי קבוע, בהתאם למסמר המסמכים הדרוש לו. ניתן להזמין מנוי ל-100 מסמכים אונליין. ניתן להזמין מנוי ל-200 מסמכים אונליין בחודש ואם מדובר בעסק יחסית גדול, אין כל בעיה להצטרף למסלול של עד 500 מסמכים בחודש. והמחירים? הרבה יותר נמוכים ביחס לחלופה, של שליחה בדואר.

מדובר, אם כן, בפתרון זול מאוד וגם ירוק. זהו פתרון חסכוני בזמן, בכסף ובמשאבים, אבל אילו עוד היבטים חשובים ניתן למצוא בשירות החדשני הזה? דוגמא להיבט חשוב במיוחד ניתן למצוא באפשרות להכין מסמכי עסקה מעוצבים, ללא קושי ובהתאמה אישית. חשבתם שמסמכי עסקה אונליין חייבים להיראות בסיסיים, בלי עיצוב מותאם אישית? אז מסתבר שניתן להגדיר את כל המסמכים, חשבוניות, קבלות וכל היתר, עם הלוגו של העסק ובאופן שבו תרצו – לרבות צבעים נבחרים. זה חשוב לתדמית העסקית, זה חשוב לפרסומו של העסק, זה נראה מצוין ומקצועי בתכלית.

בנוסף לכל זאת, המערכת החכמה תוכל לספק לכם אינדיקציה למועד שבו לקוח כזה או אחר צריך לשלם. התראה לגביה, אפשרויות לניהול גבייה לפי פרויקטים ואפילו אפשרות לסליקת גביה באשראי במערכת – כל אלה עומדים לרשותכם במערכת אחת, ידידותית ומתקדמת.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x