חשבונית און ליין

כל הסיבות להתקדם לניהול החשבונות אונליין

הכל אפשר לבצע כיום אונליין. מהזמנה של מצרכים מהסופר, דרך פתיחת חשבון בנק וכלה בעשיית עסקים מרחוק. בסביבה שבה שירותי ענן מומלצים עוזרים לייעל עסקים באין ספור דרכים, נבקש הפעם לספר לכם על ניהול חשבונות אונליין. אם אתם עצמאיים, פרילנסרים, בעלי עסקים קטנים או בינוניים, לפניכם כל הסיבות להתקדם לניהול החשבונות אונליין.

 

כל המסמכים לניהול העסק והנהלת החשבונות 

ניהול חשבונות אונליין מאפשר לא רק לתעד את העסקאות ו/או המכירות. ניתן לא רק לתעד תקבולים ופרויקטים, הכנסות וכיוצא בזה. אפשר באותה המערכת הממוחשבת, שזמינה אונליין, להפיק כהרף עין את כל המסמכים הדרושים לניהול העסק. כל המסמכים הנדרשים לצורך הנהלת חשבונות. לדוגמא, חשבונית עסקה וחשבונית מס. למשל, תעודת משלוח או הזמנת עבודה. גם חשבונית מס – קבלה וכל מסמך אחר שצריכים לצורך התחשבנות, תיעוד עסקה, הזמנת עבודה או ניהול מלאי. 

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

 

משום שאפשר להעביר מסמכים במייל או וואטסאפ 

ניהול של החשבונות אונליין מאפשר לאחר פתיחת המסמך להעביר אותו בצורה הכי מתקדמת שיש. כלומר, אפשר להעביר את הכל לנמען, בעזרת מייל או וואטסאפ. זה מאוד יעיל עבור השולח. זה לא פחות מוצלח עבור הנמען (המקבל). המסר של חדשנות וקדמה כבר איננו נחלתם של עסקים גדולים בלבד. אפילו עסק של איש אחד יכול להצטרף. וכמובן גם עסקים גדולים יותר. 

 

כי זה קל ומשתלם 

ניהול חשבונות אונליין מבוסס על מערכת ידידותית למשתמש. זו לא מערכת של ניהול חשבונות המיועדת דווקא למנהלי חשבונות אלא לכולם. הפיתוח שם דגש על נוחות תפעול ואל אינטואיטיביות בשימוש. קל מאוד להפיק כל מסמך. קל מאוד להבין מה ניתן לבצע ואיך לבצע כל פעולה. ומכיוון שמדובר על שירות לעסקים, אי אפשר שלא להוסיף כי מדובר בשירות במחיר נוח להפליא. 

 

במקום לטבוע בנייר, הכל שמור בענן

כשכל המסמכים שמורים בענן, כבר לא צריכים לטבוע בנייר. לא צריכים לשמור הררים של מסמכים, קלסרים, קבלות וכדומה. ואם צריכים לאתר מסמך כזה או אחר, אם רוצים לבדוק האם לקוח כזה או אחר צריך להסדיר תשלום, לא צריך לדפדף. שאילתה של חובות פתוחים או הפקת כל דוח רצוי אחר, כמה שניות ואתם מיד יודעים. 

 

מכל מכשיר אפשר לקבל תמונת מצב 

את תפעול מערכת ניהול החשבונות מבצעים אונליין, דרך כל מכשיר. נייד סלולרי, מחשב נייד, מחשב נייח. כל מה שתחבר לאינטרנט. במשרד, בדרך לעבודה, אצל לקוח, הכל זמין, פשוט, נגיש.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x