ניהול מחסן חכם עם SAP Business One

ניהול מחסן חכם עם SAP Business One

ניהול מחסן חכם הוא מתבסס על ניהול תוכנה לעסק קטן או בינוני. מערכת SAP Business One מציעה לנו את ניהול המחסן בצורה האפקטיבית ביותר.

מהו ניהול מחסן חכם?

למעשה, מדובר על מערכת ייעודית לניהול ממוחשב של מלאי הארגון. המטרה של תוכנה לניהול מחסן חכם הוא לאפשר חיסכון משמעותי במשאבים וייעול תהליכי שרשרת האספקה. גם כאשר יש עסק קטן, עדיין חשוב לדעת לנהל את המלאי שלכם (קטן ככל שיהיה) בצורה יעילה. על ניהול נכון יקום ויפול עסק.
ניהול תוכנה לעסק קטן מכניס בתוכו גם את ניהול המחסן החכם.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

 

איך עובדת התוכנה?

כל התוכנה עובדת ישר מהנייד שלכם. תוכלו לבצע פעולות שונות כמו: קליטה וגריעה של פריטים מהמלאי, ליקוט מלאי בצורות שונות, אריזת משלוחים, הוצאת חשבוניות, פיזור באיתורים על פי המלצת המערכת ועוד… התוכנה לומדת את העסק שלכם עד לפרט הקטן, ומגיע למצב בו היא יודעת אילו איזורי חלוקה יותר נכונים לעסק, אילו מיקומים יותר נכונים מבחינה כלכלית, מצמצמת טעויות אנוש שיכולות להגיע לאלפי ועשרות אלפי שקלים בכל חודש ועוד.

ניהול מחסן חכם הוא אחד הדברים החשובים ביותר להצלחת העסק. ניהול מחסן חכם מתאים לארגונים המנהלים מלאי לרבות מרכזים לוגיסטיים, יצרנים, יבואנים ויצואנים. המערכת מודדת את כל התהליכים שעובר המחסן בעזרת דו"חות. הדו"חות הם אלו שיפקחו את העיניים שלא לדברים הקטנים בהם נופל העסק.

אם אתם מנהלי מחסן והסחורה שלכם לא יוצאת באופן מדויק אל הלקוח הנכון בזמן הנכון, סביר להניח שאת הלקוח הזה תאבדו די מהר.

כדי ליצור לעצמכם שם, עדיף לכם להיות מקצועיים. את העבודה של ניהול מחסן חכם יכולים גם לעשות העובדים שלכם, אבל מה יותר משתלם? להעסיק עובדים שיפקחו על ניהול המחסן לכך פרטיו או לעבוד עם תוכנה לניהול עסק קטן?

 

למה דווקא לבחור ב SAP Business One?

יש מספר חברות שמציעות לנו ניהול תוכנה לעסק קטן, וביניהם SAP Business One. החברה היא מבין הגדולות בארץ, היא מעניקה לנו את המגוון הרחב ביותר של אפשרויות הניהול החכם. מבין הלקוחות של החברה תוכלו למצוא כמות גדולה מאוד של חברות בארץ ובעולם. שירות הלקוחות של החברה הוא מהיר, מסביר פנים ויעיל.

בנוסף לכך, בשונה מחברות שונות, SAP Business One מעניקה לכל לקוח שמעוניין להצטרף פגישת ייעוץ ללא תשלום. אם יש לכם ספק לגבי יעילות התוכנה,
איך היא עובדת, והאם זה נכון לעסק שלכם, תוכלו להגיע לפגישה ולקבל את הייעוץ הטוב ביותר. לא כל עסק מתאים לניהול מחסן חכם, לכן חשוב להגיע לפגישת ייעוץ. לסיכום, אם אתם מחפשים תוכנה שתהפוך את העסק שלכם למשגשג, בחרו בניהול מחסן חכם של SAP Business One.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x