שיקים

מה זה ניכיון שיקים ואיך זה יעזור לעסק שלך בתקופת הקורונה?

מה זה ניכיון שיקים ואיך זה יעזור לעסק שלך בתקופת הקורונה?

תזרים מזומנים הוא אינו מושג זר עבור אחוז גדול מכלל העסקים. בעולם העסקים מדובר בכסף המזומן שנכנס ויוצא מקופת העסק בפרק זמן מסוים. בתקופת הקורונה עסקים רבים נפגעו, מה שהשפיע על תזרים המזומנים שלהם, וכדי להצליח להישאר עם הראש מעל המים, לא פעם צריך לחשוב על פתרונות יצירתיים.

אם חוויתם משבר או שאתם בפתחו של משבר כלכלי כתוצאה ממשבר הקורונה שפקד את הארץ והעולם, ואתם חושבים כיצד לשפר את תזרים המזומנים, יש כמה אפשרויות שממתינות לכם, אחת מהן היא ניכיון שיקים.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

מה זה ניכיון שיקים?

עסקים רבים מעניקים ללקוחות שלהם אפשרויות תשלום זמינות כמו למשל תשלומים בכרטיס אשראי או מתן שיקים דחויים. כידוע שיקים דחויים לא ניתן לפרוע עד למועד התשלום שלהם, מה שעלול להשפיע על תזרים המזומנים של העסק, במיוחד בתקופת הקורונה בה עסקים רבים נמצאים במצוקה כלכלית. למרבה המזל, ישנן חברות שמספקות שירות של ניכיון שיקים דחויים מיד, כלומר החברה "קונה" מכם את השיק ומזכה את חשבון העסק בסכום הכסף שכתוב עליו תוך שמפחיתה עמלה על השירות שנתנה.

כל מה שעליכם לדעת על שירות ניכיון שיקים

למי שלא מכיר את טיב השירות יכולות לעלות ספקות, לכן חשוב לנו להדגיש כמה וכמה נקודות:

  • מדובר בשירות חוקי – ניכיון שיקים זהו שירות חוקי שנעשה על ידי חברות מורשות ותחת פיקוח.
  • השירות אינו כולל בירוקרטיה – כלומר אינכם צריכים להמציא ערבויות ובטחונות כדי לעשות בו שימוש.
  •  אתם משתמשים בכסף זמין – כסף ששולם לכם בעבור מוצר או שירות ולא כסף שאתם לווים מבנק או מקור מימון חוץ בנקאי.
  • קבלת שיקים מכל הבנקים – שירות ניכיון שיקים רלוונטי עבור שיקים מכל הבנקים, ברוב המקרים גם עבור שיקים שכתוב עליהם למוטב בלבד.

מה היתרונות של ניקיון שיקים לעומת הלוואה?

התמודדות עם קשיים כלכליים לא פעם מובילה עסקים לחפש אחר מקורות מימון שונים שיספקו מעט אוויר לנשימה. קל וחומר בתקופת הקורונה בה היקף העבודה ירד משמעותית. בעזרת שירות ניכיון שיקים דחויים מיד, אינכם צריכים להשתעבד להלוואות מהבנק בתקופה כה מורכבת, אלא להסתמך רק על כסף קיים שכבר שולם לכם. אינכם צריכים להתמודד גם עם תשלום ריביות חודשיות, לחשב החזרים, לבדוק אילו הלוואות זמינות לכם, או להסתכן שהבנק לא יאשר את הבקשה שלכם. כל שעליכם לעשות הוא לפנות לחברה מקצועית ואמינה שמתמחה בניכיון שיקים ולקבל כסף מזומן לחשבון באופן מידי.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x