Array

חשבונית אונליין, אתם לא עוברים, אתם מפסידים

אם תמיד חשבתם כי תוכנת הפקת חשבוניות מתאימה רק לעסקים גדולים, חשוב שתדעו כי הדברים השתנו. גם אם אתם עצמאים או פרילנסרים, גם אם יש לכם עסק בינוני ואתם נעזרים ברואה חשבון או יועץ מס, מומלץ כי תבינו מה זה בדיוק חשבונית אונליין. מדובר בתחליף מתקדם לפנקסי החשבוניות, קבלות או חשבונית מס קבלה. אם עדיין לא עברתם לדרך המודרנית להפקת חשבוניות ואם אתם מוותרים על הנוחות, לפחות חשוב שתפנימו – אתם מפסידים. לא רוצים לזרוק את הכסף שלכם? רוצים לחסוך זמן וליהנות מעוד יתרונות? בואו לראות למה זה כדאי.

חשבונית אונליין, מה זה בעצם

כדאי להתחיל בבסיס, מהי בעצם חשבונית אונליין? על פי המינוח, ניתן להניח בטעות כי מדובר אך ורק במערכת להפקת חשבוניות. למעשה, באמצעות אותה מערכת ניתן לבצע גם הרבה יותר מזה. למשל, ניתן לבצע הפקת חשבוניות באינטרנט אך ניתן גם לבצע הפקה של קבלות (למשל, עבור עוסקים פטורים). ישנה אפשרות גם לבצע הפקה של עוד מגוון רחב של מסמכים, ואת כולם ניתן לשלוח מתוך התוכנה, ישירות לאי מייל של הנמען. ניתן להפיק חשבונית עסקה ותעודת משלוח. ניתן להפיק בין רגע הצעות מחיר מפורטות. כל מסמך ניתן להפיק באופן מקצועי ויפה, עם לוגו, פרטי העסק שלכם, פרטי התקשרות וכל מה שעד כה – בית דפוס היה מדפיס.

למה לשלם יותר?

לא תמיד שירות חשבונית אונליין יהווה תחליף לשירותיו הטובים של מנהל חשבונות או של רואה חשבון. אבל אין ספק שבאמצעות המערכת להפקת החשבוניות ניתן לחסוך בהוצאות. הזמנה של פנקסי חשבוניות, הזמנה של פנקסי קבלות, הזמנה של הצעות מחיר או תעודות משלוח – כל אלה עולים כסף רב. אפילו אם חלק מהמסמכים הללו אתם לא מזמינים מבית דפוס אלא מדפיסים במדפסת הפרטית שלכם – מדובר בהוצאה. כאשר לא צריך להדפיס או להזמין את הפנקסים השונים, כאשר אתם לא זקוקים לניירת מיותר, החיסכון שלכם ברור ומיידי.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

אך החיסכון מגיע גם מכיוון אחר. המערכת להפקת חשבוניות גם זוכרת את כל המסמכים שאי פעם שלחתם. היא יודעת להפיק לכם דוחות לגבי לקוחות שטרם שילמו ומתי הם אמורים להסדיר את חובם. למעשה, זו מערכת עזר לגבייה, שמשרתת את העסקים הקטנים ואת העצמאיים כפי שמערכות גבייה יקרות משרתות את חברות הענק ואת בתי העסק הגדולים ביותר. ככלי לשיפור תזרים המזומנים, כדרך להשאיר אתכם תמיד מעודכנים, בלחיצת כפתור תמיד תדעו כל מה שצריך על הניהול הפיננסי של העסק.

גישה לאינטרנט ואתם שם

את הפקת המסמכים (הנחשבים לירוקים וידידותיים לסביבה) קל מאוד לבצע. כל מה שצריך זה רק דבר אחד – גישה לאינטרנט. צפייה בדוחות או הפקת כל מסמך ניתן לבצע מכל מכשיר קצה. מהמחשב במשרד או מהטלפון הנייד. בנוסף, ניתן להקים בתוכנה תיקיית לקוחות שעוזרת לכם להתנהל טוב יותר באופן שוטף. ניתן לשמור את הפרטים של הלקוחות, שמות, כתובות, טלפונים.

השימוש בתוכנה קל במיוחד וניתן אפילו לנהל בעזרתה את המלאי, באמצעות ממשק ייעודי. ואם רוצים להעביר אל רואה החשבון את הפירוט לחודש מסוים או אפילו לשנה מסוימת? ניתן להעביר קובץ מפורט, חיש קל. חשבונית אונליין – חוסכת לכם כסף ומאפשרת לכם להצטייר כחדשניים. היא מאפשרת לכם ניהול עסקי נבון וחוסכת את הצורך לשלוח מסמכים בדואר, במעטפות ובולים וכמובן – הוצאות נוספות. כעת, כאשר גם אתם יודעים מה אתם מפסידים כאשר אתם לא עוברים, אין ספק כי בקרוב תתנסו בעצמכם ותתחילו לשמור על הסביבה וגם לחסוך.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x