חשבונית דיגיטלית - העתיד כבר כאן

הנהלת חשבונות באינטרנט, תופתעו עד כמה זה פשוט!

מי שנתקל פעם בכל מיני תוכנות לניהול חשבונות (ולא משנה השם או המותג) הבחין עד כמה שהתפעול שלהן עשוי להיות מסובך. אבל הזמנים השתנו וכבר לא חייבים להשתמש בתוכנות המיושנות, שלא נחשבות לידידותיות. החלופה הטובה יותר הינה הנהלת חשבונות באינטרנט. אם אתם חוששים שזה עשוי להיות מסובך, תוכלו להסיר דאגה מלבכם. קלות השימוש והידידותיות למשתמש יפתיעו גם את המשתמשים הספקנים ביותר. אין לנו ספק שגם אתם תופתעו לטובה ובמקרה הזה – שווה לנסות את זה בבית (או במשרד)!

הנהלת חשבונות באינטרנט מתאימה גם לחסרי ניסיון

כדי להבין מדוע דווקא כיום הפכה הנהלת החשבונות להרבה יותר פשוטה נסביר למי בדיוק מתאימה הנהלת חשבונות באינטרנט. כל הרעיון זה שכל מי שצריך להוציא חשבונית מס, על עוסק מורשה או פרילנסר, כל חברה אפילו קטנה, כל עצמאי יפיקו תועלת כאשר ישתמשו במערכת לניהול חשבונות באינטרנט. מפתחי האפליקציות, שנותנים את השירות אונליין, פיתחו תוכנות זמן אמת, שכדי להשתמש בהן לא יהיה כל צורך בידע קודם. אם התוכנות הישנות של הנהלת חשבונות נועדו אך ורק למנהלי חשבונות מקצועיים, הרי הגישה הנוכחית שונה. הגישה היא לאפשר לכל אחד הזקוק לכך להפיק את המסמכים ולנהל את הרישומים באפן עצמאי, עצמאי לחלוטין.

כל המסמכים, לכל העסקים

הלב הפועם של הנהלת חשבונות באינטרנט טמון ביכולת להפיק במהירות את כל סוגי המסמכים לכל סוגי העסקים. זה יכול להיות עסק מסוג "חנות אונליין". זה יכול להיות שרברב או וטרינר. זה יכול להיות מעצב גרפי או עורך דין, אולם חתונות, מעצב שיער או כל סוג אחר של עסק שנוהג להוציא חשבוניות. למעשה, הנהלת חשבונות שמתנהלת אונליין לא רק פונה לכל סוגי העסקים אלא גם יכולה לנפק את כל סוגי המסמכים. כך למשל ניתן להפיק בקלות גם קבלות (לעסקים קטנים, עוסקים פטורים). ניתן להפיק חשבונית מס קבלה וכן גם הצעות מחיר או הזמנות עבודה.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

לא משנה אילו מסמכים נהגתם עד כה להדפיס אצלכם או לעצב בעזרת בית דפוס, כעת תוכלו לעשות את הכול – אונליין. חשוב לציין כי חשבונית און ליין לא רק קל להפיק אלא גם קל להעביר ללקוח. למעשה, כמעט בקליק אחד החשבונית (או הקבלה, או כל מסמך אחר) תהיה מוכנה ותועבר ללקוח במייל. הלקוח יכול לראות אותה מיד, גם בנייד.

כל הרישום מתנהל בענן

דבר יפה נוסף שראוי לציון זה העובדה ששירות הנהלת חשבונות באינטרנט הינו שירות מסוג ענן. כלומר, לא משנה כמה לקוחות יש לכם או כמה עסקאות ותקבולים אתם מתעדים ברישום, אתם לא צריכים להקצות לכך משאבי מחשב. לא צריך לשמור שום דבר בדיסק הקשיח וגם לא צריך לבצע גיבויים אין סופיים. מכרתם מוצר ללקוח? סיפקתם שירות? כאשר המערכת מפיקה עבורכם את המסמך, היא גם מתעדת את הפעלה ושומרת את הכל.

יש לציין כי מלבד חשבוניות באינטרנט ניתן גם להפיק דוחות וסיכומים. ניתן לבדוק מהן הכנסות העסק לכל תקופה רצויה וניתן גם לצפות בחתכים, גרפים או חובות פתוחים. במידה ונעזרים ברואה חשבון לצורך הגשת דוח רווח והפסד או דוח שנתי, ניתן להעביר אליו פירוט נתונים במייל בתוך כמה רגעים.

אז איך מתחילים?

כדי להתחיל לעבוד, להפיק מסמכים אונליין (ואפילו כדי להוסיף לוגו לחשבוניות בקלות) צריך רק להירשם. נרשמים, מקבלים שם משתמש וסיסמא ובאותו רגע הנהלת החשבונות מתנהל באופן מקוון. זה חוסך לכם זמן וחוסך לכם כסף. זה הרבה יותר נוח, פשוט וחדשני מכפי שחשבתם. נסו בעצמכם ותיווכחו.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x