Array

גם קבלות עוסק פטור שולחים אונליין

גם עוסקים פטורים, פרינלסרים ושאר עסקים בעלי היקף פעילות יחסית מצומצם חייבים למסור ללקוחותיהם קבלות בזמן מתן שירות או מכירה. מי שאיננו מספק קבלות כנדרש וכחוק למעשה עשוי לשלם על כך וביוקר רב. אך העובדה שיש צורך לספק קבלות עוסק פטור אינה חייבת להתבצע באופן מיושן. כלומר, יש דרך טובה יותר ומתקדמת יותר, שמתאימה גם לעוסקים פטורים כחלופה לאותם פנקסי קבלות בלתי נוחים. מדובר במערכת שמאפשרת שליחת קבלות ומסמכי עסקה לסוגיהם השונים באמצעות המייל. אם חשבתם שדרך מתקדמת זאת נועדה אך ורק לעסקים גדולים ושהיא יקרה ולא מתאימה לעסקים קטנים, נבין מדוע הדרך החדשנית כן מתאימה ואפילו מאוד משתלמת. כמו כן נבין איך הדרך הזאת עובדת ואילו יתרונות מגוונים היא טומנת בחובה.

קבלות עוסק פטור בחתימה דיגיטלית

כאשר שולחים ללקוח קבלות עוסק פטור או כאשר מוסרים לו ביד עותק מקורי של קבלה, חתימת ידו של העוסק חייבת להתנוסס לצד הסכום לתשלום ופירוט השירות או המוצר שסופק. שלא כמו עסקים גדולים, שאצלם קיים מורשה חתימה ומקובל השימוש בחותמות, העוסק הפטור חותם על מנת שלקבלה יהיה תוקף חוקי. אז כיצד ניתן להשתלב בחידוש, משלוח קבלות אונליין? האם צריך לסרוק את הקבלה, לאחר שחותמים עליה? זוהי דרך מסורבלת ואין בה צורך.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

שליחת קבלות עוסק פטור אונליין, ללא צורך בחתימה או במילוי הפרטים באופן ידני מתאפשרת בזכות העובדה שמס הכנסה מכיר ברעיון המתקדם שנקרא "חתימה דיגיטלית". משמעות הדבר היא שתוכנות מקוונות שאושרו על ידי רשות המיסים מקבלות את תוקפן החוקי באמצאות מנגנון דיגיטלי שממספר את הקבלות, מונע כפילויות ומספק תחליף אלקטרוני לחתימה הרגילה. לאחר תקופה שבה קבלות חתומות באופן דיגיטלי נקלטו היטב בעסקים גדולים ובקרב עוסקים מורשים, המהפכה מחלחלת גם לעוסקים הפטורים.

מחיר מיוחד לעוסקים הפטורים

הקבלות של עוסקים פטורים שנשלחות אונליין, מופקות במערכת הפועלת באינטרנט. המערכת מצריכה אך ורק הרשמה קצרה ולעיתים ישנה אפשרות לתקופת התנסות ללא תשלום. אין צורך להתקין תוכנה במחשב, אין צורך להתחייב לתקופה ארוכה, השימוש הוא חודשי וגם התמחור – חודשי.

אך האם עוסקים פטורים ישלמו על השימוש במערכת את אותו המחיר כמו לקוחות גדולים הרבה יותר? התשובה היא לא. יש מסלול מיוחד לעוסקים פטורים, שהיקף עסקאותיהם מצומצם ואיננו עולה על 100 בחודש. העלות של מנוי חודשי כזה הרבה יותר נמוכה ביחס לעלות של האלטרנטיבה. לא צריך להזמין פנקסים בבתי דפוס וגם לא צריך לשלוח קבלות בדואר ללקוחות מרוחקים. מייל אחד – והכל מסודר.

מערכת ידידותית, חדשנית ומתקדמת

היתרונות של מערכות מתקדמות להפקת קבלות עבור עוסקים פטורים אינם מסתכמים רק בחיסכון בזמן וכסף לצד נוחות עבודה. באותה המערכת שמפיקה קבלות ניתן גם לבצע מעקב אחר הכנסות לפי תקופה או הכנסות לפי לקוחות שונים. יש גם אפשרות לקבל התראות באופן אוטומטי לצורך גביית תשלום מלקוחות וכן ניתן לבצע בקלות סליקה (גבייה) בכרטיס אשראי.

המערכת פועלת אונליין, וניתן לשלוט בה באמצעות מחשב רגיל או נייד וכן באמצעות טלפון סלולרי המאפשר גלישה באינטרנט. אפילו עיצוב הקבלות נעשה בדומה למקובל בחברות הגדולות. מערכת לשליחת קבלות מאפשרת ללא קושי לעצב את הקבלה עם כל הפרטים הנחוצים – שם העסק, כתובת, טלפון, מייל. אפשר להוסיף לוגו וצבעים רצויים. כעת, גם עוסקים פטורים ויתר עסקים קטנים יכולים ללכת עם הקדמה. הפקת קבלות ושליחתם במייל חוסכת הררים של נייר וכן את הצורך לשמור את כל אותם עותקי נייר של קבלות ישנות שכבר עבר זמנן.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x