חשבונית ירוקה

תוכנה להפקת חשבוניות וקבלות - הפתרון המושלם לעידן החדש

המאה ה-21 עוד תיכנס לספרי ההיסטוריה – ואולי יותר נכון לכתוב אתרי ההיסטוריה – כתקופה שבה הגיעה לשיא המהפכה המשמעותית הרביעית בתולדות המין האנושי: אחרי המהפכה החקלאית שהפכה את אבות אבותינו מציידים-לקטים ונוודים לחקלאים שמתבססים במקום אחד

המהפכה המדעית במאה ה-16 שהעבירה את האנושות מימי הביניים אל העת החדשה ועזרה לנו להבין את העולם שסביבנו, והמהפכה התעשייתית שהביאה לנו את מנוע הקיטור ואיתו אינספור מכונות, ובנוסף הובילה לצמיחתן של הערים הגדולות – הגיעה תורה של המהפכה הדיגיטלית. עדיין מוקדם להבין עד הסוף כיצד תשפיע עלינו המהפכה הזו, אבל כבר היום היא מניבה לנו שלל פירות – תוכנה להפקת חשבוניות וקבלות היא בהחלט אחד מהם.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

למה כל עסק זקוק לתוכנת הפקת חשבוניות?

אם בעשור הקודם נהוג היה לחשוב שרק חברות גדולות זקוקות ליכולת להפיק חשבוניות אונליין, ב-2020 גם לעסקים הקטנים מומלץ להיעזר בכל הכלים שכוללת תוכנה להפקת חשבוניות וקבלות.

הסיבה לכך פשוטה: זמן הפך למשאב יקר ערך במיוחד. בעידן שבו לכל עסק יש הזדמנויות רבות לצמוח ולמצות את הפוטנציאל שבו, ומצד שני כולנו נתקלים מדי יום באינספור גירויים ומוצפים במידע שעשוי להיות רלוונטי, כל פתרון שעוזר לנו לחסוך זמן הוא דבר מבורך – ותוכנת ניהול חשבונות היא בהחלט דרך מעולה לצמצם במידה ניכרת את כמות הזמן המוקדשת לנושא זה. במיוחד כך הדבר בעסקים הקטנים, שבהם כמעט תמיד אין אנשי מקצוע שמופקדים על נושא זה, ובדרך כלל בעל העסק ומעט העובדים שאיתו, אם ישנם כאלה, נדרשים לבצע פעולות רבות מאוד לרבות הפקת המסמכים החשבונאיים השונים.

ידידותיות לסביבה

מאפיין מובהק נוסף של העידן הנוכחי, מעבר להיותו סימן דרך משמעותי במהפכה הדיגיטלית, הוא ההבנה ההולכת והמעמיקה שאנחנו חייבים לבחור בחירות ידידותיות יותר לסביבה.

ב-2020 כבר אי אפשר להתעלם יותר ממשבר האקלים. שורת תופעות חריגות בכל רחבי העולם, אזהרות מדענים בעלי שם, התחזיות הקודרות לעתידו של כדור הארץ אם לא נשתנה וגם התחושות האישיות של כולנו, או לפחות רובנו, ביחס למזג האוויר ביומיום, מובילות לרצון למצוא פתרונות שיאפשרו רמת חיים נאותה ומצד שני יצמצמו את הפגיעה בסביבה.

קבלה ירוקה, כלומר כזו שלצורך הפקתה והעברתה ללקוח לא נדרש ייצור נייר שמטבעו פוגע בסביבה, היא באופן טבעי דרך מעולה לבעלי העסקים לשמור על שגרת הפעילות – מבלי להשפיע לרעה על כדור הארץ. בהקשר זה כדאי לדעת שחברות הטכנולוגיה הגדולות פועלות ללא הרף לצמצום טביעת הרגל הפחמנית שלהן, וכך לדוגמה חוות השרתים הענקיות של גוגל מתבססות על אנרגיות מתחדשות (פאנלים סולאריים, טורבינות רוח ועוד). בהתאם גם תוכנה להפקת חשבוניות וקבלות היא דרך נוחה להצטרף למהפכה הירוקה, ובה בעת ליהנות ממיתוג מוצלח אצל הלקוחות שבהחלט מתרשמים מהמחויבות לסביבה.

ידידותיות גם בממשק מול רשות המיסים

בתחילת 2020 הודיעה רשות המיסים כי היא מגבשת תוכנית לפיה חשבוניות בסכומים של מעל ל-5,000 ש"ח יידרשו לקבל מראש אישור – כבר בזמן הוצאתה לפועל של העסקה. ללא אישור שכזה, שיסופק על-ידי רשות המיסים, אי אפשר יהיה לקזז מע"מ עבור אותה חשבונית!

צעד זה, שמצטרף לפעולות נוספות של המדינה, נועד להילחם בהון השחור, וגם הוא מעצים את הכדאיות של הצטיידות ביכולת להפיק חשבונית און ליין. למעשה תוכנה להפקת חשבוניות וקבלות משפרת במידה דרמטית את ההתנהלות מול רשות המיסים ומפחית למינימום את הסיכון לטעויות ותקלות שיובילו לדיווח לקוי. בזכות איכות זו של התוכנה, יכולים בעלי העסקים להתנהל בראש שקט באמת, כשהם יודעים בוודאות שלא צפויים להם קונפליקטים לא נעימים מול הרשויות.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x