Array

תוכנה להפקת חשבוניות מס במחשב באינטרנט - פתרון מושלם לעסקים הקטנים

מיטב התוכנות העסקיות זמינות כיום לא רק בגרסאות לעסקים הגדולים. ההבנה שעמוד השדרה של המשק הישראלי מצוי בחברות קטנות ובעסקים הקטנים הביאה לפיתוח המון שירותים ומוצרים מתוחכמים שנתפרו במיוחד לתכלית זאת. והפעם, נדבר על תוכנת הפקת חשבוניות במחשב ואשר תפורה בדיוק לצרכי העסק הקטן ואפילו לטובת פרילנסרים או עסקים של איש אחד (או מספר עובדים קטן).

הפקת חשבוניות באינטרנט – פתרון יעיל וחדשני

קודם כל, חשוב להבין כי תוכנת הפקת חשבוניות במחשב גם לעסקים קטנים, זהו פתרון יעיל וחדשני. זה לא היה ברור לפני עידן האינטרנט והאפליקציות העסקית. אין ספק, במשך שנים נהגו עסקים קטנים לכתוב חשבוניות או קבלות באופן ידני. אותם פנקסי חשבוניות עבי כרס היו הדרך היחידה שבה ניתן היה לעמוד בדרישות החוק (בתקופה שלפני המצאת תוכנת הפקת חשבוניות באינטרנט), המורות להעניק לכל לקוח תיעוד לעסקה וכן לשמור בספרי העסק עותק של הקבלה המקורית.

אך הדברים השתנו מאוד. לעומת מה שהיה, כיום מי שעדיין נוהג כך פשוט מתנהג באופן מיושן, בלתי יעיל, יקר ומיותר. מהי הדרך הנכונה כיום לעסקים הקטנים? הפתרון החדשני והנכון ביותר הינו להשתמש בתוכנה – תוכנה להפקת חשבוניות מס במחשב. אם החברות הגדולות נהנות מתוכנות כאלה התואמות את צרכיהן – כיום גם העסקים הקטנים, העסוקים הפטורים, העוסקים המורשים, הפרילנסרים בהחלט יכולים. בצעד כזה יש יתרונות שונים – כלכליים ואחרים.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

תוכנה להפקת חשבוניות מס אונליין במחשב

המושג שבו אנו משתמשים, דהיינו תוכנה להפקת חשבוניות מס עשוי ליצור אי בהירות מסוימת. מי ששוקל להצטרף עשוי לחשוב בטעות שמדובר בתוכנה שצריך לקנות, להתחייב בסכומים גבוהים ולהתמודד עם התקנות, שדרוגים וכיוצא באלה. למעשה, הקדמה שהגיע אלינו מאפשרת מודל אחר של שימוש. מודל שמתאים מאוד לעסקים הקטנים ולעוסקים בינוניים.

השימוש בתוכנה נעשה בצורה מקוונת, כלומר אונליין. לא צריך לרכוש תוכנה להפקת חשבוניות מס ולהתקין על המחשב שבבית או בבית העסק, במשרד. החיבור לתוכנה נעשה דרך האינטרנט והתוכנה יושבת על השרתים של ספק השירות. הלקוח רוכש חבילת שירות לפי שימוש. התשלום חודשי וזול במיוחד. לא צריך להתחייב לתקופה ארוכה. התוכנה איננה תופסת זיכרון של המחשב וכך לא מואטת הפעילות. כל הפונקציות והפיצ'רים מוטעמים ומוכנים לפעולה. מה צריך לעשות? רק להירשם, לקבל סימסה ולהתחבר.

מתחברים מכל מקום

בזכות תוכנת הפקת חשבוניות ניתן לוותר על התענוג המיותר של הדפסת חשבוניות, קבלות ויתר מסמכים לעסקאות שונות. במקום להדפיס – התוכנה שולחת את הקבלה או החשבונית במייל, ישירות אל הלקוח. זה חוסך בנייר, ידידותי לסביבה, ואפילו זה עדיין לא כל התמונה כולה.

בזכות העובדה שהתוכנה זמינה לשימוש דרך האינטרנט, ניתן להתחבר אליה ולהפיק חשבוניות באינטרנט מכל מקום. רוצים לשלוח חשבונית מהמשרד? מתחברים ושולחים. נמצאים בבית ולקוח צריך חשבונית? ניתן להתחבר מהמחשב הביתי ולשלוח בדיוק את מה שהוא צריך. הולכים ללקוח ומספקים לו מוצר או שירות? מתחברים עם הסיסמה האישית דרך הסמרטפון, ומיד הלקוח מקבל קבלה, חשבונית או הצעת מחיר – למייל שלו.

תוכנה מאובטחת, חתימה אלקטרונית

מכיוון שתוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט פועלת ברשת האינטרנט, נעשה שימוש במנגנונים המתקדמים ביותר של אבטחה. המנגנונים הללו קיבלו את האישור של הגורמים המוסמכים האמונים על כך, ובראשם רשות המיסים. במס הכנסה מאשרים אך ורק תוכנות שעומדות בקריטריונים, בעלות פיצ'רים מקובלים ולא פחות חשוב – מנגנון של חתימה אלקטרונית.

מהי בדיוק חתימה אלקטרונית? מדובר במערכת שלמעשה חותמת על כל מסמך רשמי של התחשבנות (חשבונית, חשבונית מס קבלה), בלי שהלקוח צריך להדפיס ולחתום. התוכנה שומרת בצורה מוגנת ומאובטחת את כל המסמכים שהופקו כך שלא ניתן למחוק בטעות מסמכים שכבר נשלחו ולא ניתן להוציא מסמכים שונים בעלי מספור זהה. בכל מסמך צריך פשוט למלא את שם הלקוח, אפשר למלא אמצעי תשלום, סכום כמובן, סוג המוצר או השירות שסופקו וזהו. ניתן לשלוח את המסמך. לא צריך להדפיס. לא צריך לשמור את פנקס הקבלות והחשבוניות. לא צריך את כל הניירת. חסל סדר בזבוז הזמן על מילוי קבלות ידניות ומשלוח הצעות מחיר ללקוחות ידני. גם הצעות מחיר, גם חשבוניות עסקה, את כל המסמכים שעד כה כתבתם באופן ידני – המערכת תפיק עבורכם ותשלח ללקוח במייל.

תמחור בהתאם לשימוש

תוכנות לעסקים מורכבים, גדולים וסבוכים, מתומחרות בדרך כלל באופן שלא מתאים לעסקים הקטנים. לכן, חשוב להבין כי תוכנת הפקת חשבוניות במחשב עבור עצמאי או עסק קטן חייבת להיות שירות שמוצע במחיר משתלם. ואכן, כך בדיוק הוא המצב.

התוכנה שמאשפרת להנפיק חשבוניות ומסמכי עסקה אחרים מתאימה לעסקים הקטנים והבינוניים, גם בגלל התמחור הנוח. כל אחד יוכל להצטרף למסלול המתאים עבורו, בהתאם לאופי השימוש. ניתן להצטרף לגרסה בסיסית, לעסקים הזקוקים ללא יותר מ-100 קבלות. ניתן להצרף לגרסאות מקיפות יותר, לכמות כפולה של קבלות. ויש גם גרסאות לעסקים שמוציאים עד 500 קבלות בחודש. עבור קהל היעד הטבעי של התוכנה – זה בהחלט מספיק. וזה גם מאוד משתלם. זה חוסך לכם כסף, וחוסר לכם זמן. בנוסף, זה גם עוזר לשמור על הסדר במשרד.

פונקציות ופיצ'רים מתקדמים של תוכנת הפקת חשבוניות במחשב

האם יש תוכנות בעלות פונקציות נוספות, מלבד הפקת חשבוניות באינטרנט החשובה כשלעצמה? בהחלט. אילו פונקציות ופיצ'רים קיימים?

  • עיצוב מסמכים – ניתן לעצב כל קבלה או חשבונית, לפי הצורך. הוסיפו לוגו, הוסיפו צבעים, הפכו את החשבונית למותאמת אישית. הרושם שמקבל על ידי כך העסק הקטן הוא עצום. זהו חלק חשוב במיתוג עסקי מנצח.
  • הישארו מעודכנים – התוכנה תאפשר לעקוב בכל עת אחר ביצועים – למשל, כמה הרווחתם החודש? או, כמה הכנסות היו בחודש שעבר? תוכלו גם לדעת מה היקף ההכנסות מכל לקוח ולקוח? כאשר בעל העסק מכיר את הנתונים העדכניים, העסק מנוהל ביעילות וניתן לחסוך הוצאות וכסף. זה גם חשוב מבחינת גבייה מלקוחות.
  • שליחה אוטומטית – פיצ'ר של שליחה אוטומטית מוגדרת מראש יחסוך לכם הרבה מאוד זמן.
  • קבלו עדכונים – ניתן לקבל תזכורות באופן אוטומטי, כאשר לקוח זה או אחר צריך להסדיר תשלום.
  • נהלו פרויקטים ותמחור לפי שעות – בתוכנה ניתן לנהל גבייה לא רק של לקוחות מזדמנים. ניתן לנהל גם גבייה לפי פרויקטים ארוכי טווח וכן התחשבנות והפקת חשבוניות באינטרנט לפי שעות.
  • סליקת כרטיסי אשראי – התוכנה מאפשרת לכם גם גבייה באמצעי התשלום הנפוץ כשירות נלווה להפקת מסמכי העסקה הנחוצים לכם.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x