ניהול עסק

תוכנת invoice-maven לניהול

ישנם תוכנות איכותיות לניהול חשבונות, וניהול עסק. חלק מהתוכנות מורכבות יותר, וחלק מהתוכנות מורכבות פחות. דוגמא לתוכנה פשוטה וידידותית לניהול עסק, היא תוכנת invoice-maven.

השירות העיקרי של התוכנה, היא הנפקה דיגיטלית של חשבוניות וקבלות. אולם, יש לתוכנה שירותים נלווים, כמו: מעקב אחר הוצאות, ניהול מלאי, ניהול פרויקטים, ועוד.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

מהם הכנסות של עסק?

מהם הכנסות של עסק? אלו תגמולים המתקבלים ממכירת מוצר, או שירות. כאשר העסק המנוהל מהבית, יש להפריד בין הכנסות של העסק, לבין הכנסות ממקורות אחרים של הבית. לחשבון הבנק הביתי, נכנס כסף נוסף ממקורות שונים: עבודה של בן הזוג, תביעות חברת ביטוח שזוכות ומכניסות פיצויים, קצבאות ילדים, קצבאות שונות, ועוד. כל ההכנסות הללו מיועדות לצרכי הבית, ולא ישמשו אותנו לניהול העסק.

איך עוקבים אחר ההכנסות של העסק?

לתכנת invoice-maven, יש ממשק פשוט ונוח להוצאת קבלות וחשבוניות. התכנה, מכירה כ"תקבולים", גם באמצעי תשלום דיגיטליים, כמו פייפל. ניתן תוך כדי הכנת החשבונית או הקבלה, לבצע סליקת אשראי בתכנה. כמובן, על מנת להכניס את הלקוחות אל החשבונית או הקבלה, עליכם לבנות בתוכנה רשימת לקוחות.

התכנה מאפשרת מעקב אחרי ההוצאות: אחד מכלי העבודה החשובים ביותר של עסק, הוא מעקב אחרי ההוצאות. בתכנה, תוכלו לרשום פירוט של כל הוצאה. כך תוכלו להפיק דו"ח הוצאות מסודר ומפורט, ולקבל גרף הוצאות.

התכנה שחוסכת הרבה ניירת

הרבה קלסרים וניירת, יש בכל משרד. האם אפשר לחסוך את הדפסת כל הניירת? העידן הדיגיטלי, מאפשר להנפיק במחשב סוגים רבים של ניירת משרדית, כמו: חשבוניות וקבלות, מסמך הצעת מחיר, תעודות משלוח והחזרה, הזמנות רכש, ועוד.

הגדרות שונות של הניירת

התוכנה מאפשרת לעצב את מסמך החשבונית. ניתן לבחור את צבע הכותרות. כמובן, אפשר לקבוע בעצמנו את המספור של החשבוניות. כמובן, שאפשר לקבוע בעצמנו מספור לכל אחד מסוגי המסמכים בתכנה.

ניהול פרויקטים

הרבה אנשי עסקים, מוצאים את עצמם לנהל פרויקטים. תכנת invoice-maven, מציעה לבעלי עסקים ממשק ידידותי ונוח, לניהול פרויקט. בממשק, מגדיר בעל העסק את שם הפרויקט, את הלקוח, את המחיר של הפרויקט, ואת אבני הדרך הדרושות לצורך ביצוע הפרויקט. חוץ מרשימת פריטים, אפשר לבנות בתכנה רשימת ספקים.

ניהול מלאי

אחד מהשימושים הטובים של תכנת invoice-maven, הוא ניהול מלאי. בשלב הראשון, יוצרים בתכנה רשימת פריטים. פותחים "פריט חדש". רושמים את שם הפריט, מק"ט, ומחיר הפריט. ניתן למיין את הפריטים הנמכרים בתכנה, ל"פריטים הכי נמכרים", ו"פריטים הכי מכניסים". אפשר לחסוך זמן של הוספת פריטים לתוכנה, ולייבא פריטים בקובץ אקסל.

לוח השנה

לוח השנה של תכנת invoice-maven, כולל פונקציות שלא תמיד קיימות בתוכנות אחרות. כמובן, שאפשר לקבוע בלוח השנה פגישות עם לקוחות. אבל, אפשר לציין בלוח השנה תאריכים נוספים כמו: אבני דרך של פרויקטים, מועדי הגשת פרויקטים, מועדי תשלומים ועוד.

ניתן לייצא את הנתונים בתכנה.

ניתן לייצא את הנתונים השמורים בתוכנה, לקבצי אקסל.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x