ניהול חשבונות מקוון

כיצד לשמור על הנהלת חשבונות תקנית באינטרנט?

לכל עסק או חברה, יש צורך בהנהלת חשבונות. הדבר לא משנה אם מדובר על עוסק פטור, מורשה, או חברה. על פי המצוין בחוק, יש להפיק קבלות, חשבוניות ומסמכים נדרשים, על מנת שיראו כי העסק או החברה, פועלים בצורה תקינה. מעבר לכך, במידה ויש גם להפיק דוחות (כמו דוח רוח והפסד למשל), רק הנהלת חשבונות מסודרת על ידי תוכנה, תוכל לבצע את המשימה בצורה המוצלחת ביותר.

כיצד תוכלו לבחור בהצלחה תוכנה להנהלת חשבונות?

לא קל לבחור תוכנה, זאת משום שכיום בשוק, קיימות המון תוכנות כאלה. הנה מספר נקודות שכדאי לשים לב אליהן, לפני בחירת התוכנה המנצחת:

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כדאי לבדוק מה יקרה לחומר הנמצא בתוכנה, במידה ותרצו להפסיק לעבוד עם התוכנה. האם אותו מידע יישאר אצלכם או אצל החברה שממנה נרכשה התוכנה.

כדאי לבדוק האם התוכנה היא ידידותית למשתמשים בה. כלומר, האם היא בעלת ממשק פשוט ונוח לעבודה או שיש צורך להזמין את מומחי החברה על מנת שיבצעו הדרכה לעובדים שלכם. באותו עניין, חשוב לבדוק האם אתם זכאים לתמיכה והאם היא ניתנת בחינם או בתשלום והאם מדובר על תמיכה בטלפון או תמיכה מרחוק.

כדאי לבדוק עד כמה התוכנה מהירה. במידה ומדובר על תוכנה שאינה מותקנת במחשב שלכם והשימוש בה הוא דרך אתר אינטרנט הנמצא על שרת מסוים, יש לבדוק את מהירות העברת הנתונים. המהירות יכול להיות נמוכה יחסית בעיקר כשיש הרבה משתמשים על אותו השרת.  דבר כזה יכול לקרות ב-15 לכל חודש, שהינו גם התאריך בו מוזן המע"מ.

מה אפשר לעשות עם תוכנה להנהלת חשבונות?

כמעט הכל. תוכלו להשתמש בה על מנת להפיק חשבוניות מס, קבלות, תעודות משלוח, הצעות מחיר, הפקדות ועוד. בנוסף, תוכלו גם לעקוב אחר חייבים, לבצע ניהול קופה, ניהול מלאי ואפילו להשתמש בפרמטרים מתקדמים יותר כמו, הפקת מאזני בוחן, התממשקות למערכות שונות, עריכת חישובי ריבית חובה וריבית זכות ועוד.

העסקה של מנהל חשבונות

מלבד שימוש בתוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט, יש כמובן להעסיק גם מנהל חשבונות. זה ידע כיצד להפיק את המקסימום מהתוכנה ובמידה ויהיו דברים שהתוכנה לא תוכל לבצע, הוא יכול לבצע תודות לידע שלו בתחום הנהלת חשבונות. אם מדובר על הנהלת חשבונות באינטרנט שלהערכתם, מסתפקת במספר שעות, תוכלו להעסיק פרילנסר  בתחום. וודאו שאתם מספקים לו את זכויות העובד הבסיסיות, המגיעות לו על פי החוק. אלו כוללות תשלום פיצויים, דמי הבראה, נסיעות, פנסיה, חופשה, דמי מחלה ותשלום על שעות נוספות.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x