5 סיבות להשתמש בתוכנה להנפקת קבלות וחשבוניות עבור עצמאיים

5 סיבות להשתמש בתוכנה להנפקת קבלות וחשבוניות עבור עצמאיים

העולם שבו אנחנו חיים הופך לדיגיטלי בקצב מואץ, ובאופן טבעי גם הנפקת חשבוניות וקבלות ניתן לבצע באמצעות תוכנה מתאימה שמחליפה בהדרגה את פנקסי הנייר בעוד ועוד עסקים. לפניכם 5 סיבות טובות למה גם לכם כדאי להשתמש בתוכנה להפקת חשבוניות וקבלות.

1. כי הוצאת חשבונית באמצעות תוכנה היא פעולה קלה ופשוטה

כשמתחילים להשתמש בתוכנה להפקת קבלות וחשבוניות צצה תמיד שאלה אחת: למה חיכינו עד עכשיו כדי לעבור לאופציה הדיגיטלית?

עם תוכנה מתאימה, ובפרט אם היא איכותית, הוצאת חשבונית היא פעולה קלה ופשוטה, ואפשר כמעט לומר שהיא מתבצעת בלחיצת כפתור (ובפרט אם מדובר בלקוח שכבר קיים במערכת, אבל גם חשבונית או קבלה ללקוח חדש ניתן להפיק תוך פחות מדקה).

הפקת חשבוניות אונליין זה פשוט וזה כדאי

נסו חודש ראשון בחינם

או התקשרו לקבלת פרטים 03-9497979

חשוב לציין כי קבלות וחשבוניות דיגיטליות הן כאלה שכוללות חתימה אלקטרונית, וזאת בהתאם לחוק החתימה האלקטרונית 2001. עפ"י חוק זה כל חתימה אלקטרונית הינה ייחודית, מאפשרת זיהוי ודאי של החותם (כלומר העסק שמנפיק את החשבונית או הקבלה שחתומה באופן דיגיטלי) וכמו כן ניתן לזהות כל שינוי שבוצע בכל מסמך – קבלה, חשבונית מס, חשבונית מס קבלה, חשבונית עסקה או כל מסמך אחר – לאחר מועד החתימה האלקטרונית.

2. אף חשבונית לא הולכת לאיבוד

כל בעל עסק שאי פעם איבד פנקס חשבוניות או קבלות יודע עד כמה הדבר יכול להיות טראומתי, וכמה עבודה נדרשת לשחזר את המסמכים החסרים, שלא לדבר על מצבים שבהם פשוט אי אפשר לשחזר את מה שאבד ונוצרת בעיה מול רשויות המס.

כשעוברים להשתמש בתוכנה להפקת חשבוניות וקבלות המצבים הנ"ל פשוט לא אפשריים, שכן כל חשבונית דיגיטלית או קבלה שהוצאה ללקוח כזה או אחר מגובה מידית. בנוסף הגישה לכל החשבוניות והקבלות שמנפיק העסק, בכל פרק זמן שהוא, קלה ומידית וגם לקלות הגישה ישנה תרומה לייעול הנהלת החשבונות ולחיסכון משמעותי בזמן עבור בעל העסק.

3. תדמית מתקדמת לעסק

עסק שמפיק מסמכים שונים באמצעות תוכנה להפקת קבלות וחשבוניות נהנה מתדמית מתקדמת בעיני לקוחותיו. אמנם כאמור עוד ועוד עסקים עוברים מדי יום לאופציה הדיגיטלית, אבל גם כך נכון לעכשיו עדיין ישנה נוכחות בלתי מבוטלת גם לפנקסי הנייר, ובהתאם בעל עסק שמנפיק למשל חשבונית בן רגע דרך הסמארטפון (תוכנות איכותיות מאפשרות הנפקת חשבוניות וקבלות מכל מכשיר ולא רק דרך המחשב) ירשים מן הסתם את לקוחותיו וייתפש על ידם כאיכותי יותר בזכות הפתיחות לפתרונות מתקדמים.

4. ידידותיות לסביבה

אמנם יש עדיין מי שמכחיש את מגמת ההתחממות הגלובלית, אבל המציאות מספקת לנו עוד ועוד הוכחות לכך שאם לא נתעורר ונתחיל לפעול בדרכים שונות לצמצום הנזק שאנחנו גורמים לכדור הארץ, הדורות הבאים עלולים לסבול ובעצם לא רק הדורות הבאים אלא גם אנחנו. חשבוניות דיגיטליות וקבלות שהופקו באמצעות תוכנה מתאימה מצמצמות את השימוש בנייר, ומקטינות את הפגיעה בסביבה – צעד קטן אבל לא בלתי חשוב בדרך להבטיח גם לדורות הבאים חיים בנחת וברווחה על פני כדור הארץ. בנוסף עסק שמספק חשבוניות וקבלות דיגיטליות נחשב ל"ירוק" וגם לכך יש תרומה לתדמית שלו בעיני לקוחות.

5. ניתן להנפיק חשבוניות וקבלות גם באנגלית

אם יש לכם לקוחות גם בחו"ל – והגלובליזציה גורמת לכך שלעסקים ישראלים רבים יהיו לקוחות גם מעבר לים – תוכנה להפקת חשבוניות וקבלות מאפשרת לכם להוציא חשבוניות בשתי השפות (באנגלית עבור הלקוח בחו"ל ובעברית עבור מס הכנסה כאן בארץ) וגם לכלול בהן הן את הסכום המקורי, במטבע שבו בוצעה העסקה, והן את הסכום בשקלים (כפי שמחייבות תקנות מס הכנסה), והכל בקלות ובפשטות.

הפקת חשבוניות אונליין זה פשוט וזה כדאי

נסו חודש ראשון בחינם

או התקשרו לקבלת פרטים 03-9497979

אולי יעניין אתכם גם:

אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x