התקדמו להפקת חשבוניות אונליין

התקדמו להפקת חשבוניות אונליין

באופן טבעי, כל עסק מעוניין לבצע צעדי התייעלות שונים. אחד מצעדי ההתייעלות הפשוטים והמשתלמים ביותר לביצוע, זה להתקדם אל הפקת חשבוניות אונליין. האם זה מסובך? למעשה זה צעד פשוט מאין כמוהו. כל מה שצריך כדי ליהנות מכל היתרונות, זה להירשם לשירות דרך האינטרנט. נכנסים, בוחרים שם וסיסמה וזה הכל.

שימו לב, לרוב אפשר לקבל תקופת התנסות בחינם. יחד עם זאת, גם כאשר עוברים לשלם על השירות, מסתבר שזה הרבה יותר נוח ומשתלם לעומת כל חלופה אחרת. ולא מדובר אך ורק בתוכנה מקוונת של חשבוניות. באותה העלות, מקבלים פיצ'רים יעילים לניהול עסקי, בדיקת ביצועי העסק, מחולל דוחות ואפשרויות נוספות כגון עיצוב מסמכים עסקיים יפים יותר. וניתן גם להרחיב את השירות, תוך התאמה לצרכים הנוכחיים שלכם. למשל, חיבור המערכת לאתר מכירות אונליין וכן פתרונות סליקה חכמים, לכל סוגי העסקים.

להתקדם להפקה מהירה יותר וחיסכון בזמן

ברגע שאתם עוברים לשיטה של הוצאת חשבוניות באינטרנט, אתם מתקדמים לעולם חדש של יתרונות. לדוגמא, התקדמתם לעבר מערכת ידידותית, להפקת מסמכים במהירות. זה הרבה יותר מהיר, מפני שהמערכת מאפשרת לכם להזין רשימה של לקוחות קבועים. וזה מהיר, משום שהמערכת גם מאפשרת לכם למלא שדות מסוימים, ללא הקלדה. כך למשל שותלים את תאריך המסמך על ידי הקלדה על אייקון לוח שנה. אפילו לא צריך לבזבז זמן על חתימה או על חותמת מעל המסמך. המסמכים הללו נחתמים באופן דיגיטלי ואוטומטי על ידי המערכת החכמה. אבל הזמן שאתם חוסכים נובע מעוד כמה דברים. יותר, לא תצטרכו לבזבז זמן על תיוק של מסמכים. הכל שמור בענן ומגובה, באופן אוטומטי וללא צורך בפעולה מצידכם. ברגע שמסמך הופק, הוא שמור.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

נראות מקצועית במיוחד

להתקדם לעבר חשבוניות מס ממוחשבות זה גם אומר להתקדם למסמכים שנראים הכי מקצועיים שיש. אפילו אם אתם עסק חדש, עוסק פטור או חנות מקוונת שהוקמה לפני יומיים, המסמכים המקוונים נראים סופר מקצועיים. אפשר להוסיף להם לוגו, להוסיף להם צבע, לבחור פורמט של מסמך מעוצב כמו של עסקים מכובדים וותיקים. הנראות הזה כוללת שיפור מסמכים כגון הצעת מחיר שאפשר לשלוח ללקוחות ומסמכים נוספים על פי הצורך.

ירוק וחסכוני, מאיפה שלא מסתכלים על זה

החשבונית הזאת נקראת לעיתים חשבונית ירוקה. זה הפתרון הירוק, הידידותי והחסכוני, מאיפה שלא נסתכל על זה. קודם כל, השירות כולו זול יותר מחלופה שכוללת הדפסת מסמכים או הזמנת קבלות מבתי הדפוס הרגילים. השירות הזה חוסך לכם זמן עבודה ומאפשר לכם לשלוח הכל במייל. ניתן להפיק מסמכים ולשלוח אפילו דרך הנייד. זאת אומרת שאתם יכולים לנצל כל זמן פנוי, כדי לסגור קצוות מהסוג הזה. זו מערכת כל כך ידידותית, שלא תצטרכו לשכור עזרה של פקיד הנהלת חשבונות או של מנהל חשבונות מוסמך. כל אחד יכול להפיק מסמכים בקלות. בלי לבזבז נייר, בלי לזרוק דפים, בלי להשתמש בדיו ובלי לנהל מאגרי מסמכים בעסק, בתוך ארונות תיוק מסיביים. הכל ידידותי, ירוק, נוח וחסכוני.

הרבה יותר מחשבונית

לסיום, נדגיש כי כאשר עוברים לשירות של חשבוניות ממוחשבות, מתקדמים לשירות רחב ידיים. התוכנות הללו כוללות כלי עזר לניהול עסקי. המערכת למשל מתריעה אם ישנן חובות שלקוחות טרם שילמו. המערכת מאפשרת לכם להוציא דוחות רווחיות, פירוט הכנסות לפי חודשים ועוד מידע עסקי רב ומגוון. ניתן לקבל מידע בצורה גרפית או בטבלאות ואף להעביר נתונים במייל, לרואה חשבון או ליועץ מס לשם הכנת דוחות שנתיים או דיווחים אחרים עבור רשויות המס.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x