חשבוניות מס באינטרנט

הנהלת חשבונות באינטרנט הדור הבא

בשימוש בתוכנה להפקת חשבוניות דיגיטליות והשימוש ההולך וגובר בהפקת חשבוניות און ליין טומנים בחיקם יתרונות רבים לבעלי עסקים שונים. עסקים קטנים וגדולים מפיקים חשבוניות עבור סגירת עסקאות באופן שוטף וסדיר. יש העושים זאת בדרך המסורתית של הזמנת פנקסי חשבוניות, פנקסי קבלה וכן הלאה. שיטת הפקת חשבוניות זו מיושנת ומצריכה תחזוק שוטף ולעיתים קרובות אף כפילות עבודה ע"י רישום ידני או בטבלאות אקסל במחשב על מנת לבצע מעקב ולסכם חשבונות בכל סוף חודש, רבעון וכדומה.

כנגד השימוש בהפקת חשבוניות באופן ידני, קיימים כבר מס' שנים תוכנות המספקות שירות הפקת חשבוניות דיגיטליות און ליין. כמו כן התוכנות הללו התפתחו והשתכללו עם השנים במטרה להיות קלים ונוחים לשימוש.
עם ההתקדמות הטכנולוגית בעולם, כל עסק המכבד את עצמו הינו בעל דואר אלקטרוני של העסק. אל המייל הזה ניתן לבצע העברה מסודרת של מסמכים מכל סוג גם כאלו נאמנים למקור, וגם כמובן של חשבוניות דיגיטליות.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

היתרונות בשימוש בחשבונית דיגיטלית

להפקת חשבוניות באינטרנט יש משמעות עסקית מאוד רחבה עבור בית העסק. הוא מקל ומזרז את תהליך ניהול החשבונות לכל סוגי העסקים באורך פלא. הביקוש לשימוש בתוכנת ניהול חשבונות הולך ומתגבר משנה לשנה במס' גדולים. כיום כל עסק שנפתח עוד בשלב תכנון התוכנית העסקית שלו יש דרישה וביקוש לשימוש בתוכנה לניהול חשבונות בכדי לייצר יתרונות רבים וניהול מסודר וחכם.

במאמר זה נמנה יתרונות ראשוניים וחשובים בשימוש בחשבונית דיגיטלית.

 1. חיסכון כספי בהזמנת סוגים שונים ורבים של פנקסי חשבוניות.
 2. חיסכון באחסון מיקומם של כל פנקסי החשבוניות.
 3. סדר נכון במס' הסידורי העוקב של כל פנקס ופנקס.
 4. ניהול נכון של הכספים הנכנסים לעסק והתאמת צרכי העסק אל מול הלקוחות שלו. כלומר במידה ועליכם להפיק חשבונית עסקה / קבלה בשיטה המסורתית והידנית הנכם עלולים לאבד את הסדר ולא להצליב בסיום העסקה את החשבונית מס.
 5. אין צורך ברישום כפול בטבלאות אקסל או באופן ידני, כמו שבעלי עסקים רבים, העסקים הקטנים לרוב, עושים בכדי לנהל את החשבונות שלהם.
 6. ניתן לייצר בתוכנת הנהלת החשבונות באינטרנט תיקייה מסודרת לכל לקוח עם פירוט הזמנות / מלאי וכל מה שנדרש עבור בית העסק, מבלי לבזבז זמן יקר מאוד בניהול הספרים.
 7. אין צורך לבזבז זמן יקר בשליחת החשבוניות בין אם בדואר / שליח / בעצמכם! זהו חיסכון מאוד גדול של זמן.
 8. ניתן להתממשק בעזרת התוכנה אל מלאי קיים, ובסוף כל שנה בה עסקים נדרשים לייצר תצהיר על ספירות המלאי. הנהלת החשבונות האוטומטית תדע להנפיק דו"ח מסודר בנושא.
 9. שימוש במייל ניראה טוב יותר תדמיתית עבור כל בית עסק באשר הוא.
 10. ניתן לשמור על העצים ע"י חשבונית דיגיטלית – חשבונית ירוקה.
 11. התוכנות היום מאוד קלות ונוחות לשימוש, וע"י זה שכל אדם בעסק עובד עם אותו כלי לצורך הנהלת חשבונות באינטרנט מייצר אחידות בניהול הספרים של בית העסק.

לסיכומו של דבר

בין אם אתם בעלים של עסק בתחילת דרכו או עסק קיים, גם אם הנכם בעלי מקצוע שכל היום בשטח, מומלץ לכם לעבור להנהלת חשבונות ממוחשבת ולהתחיל להפיק חשבוניות במייל. חשבו על כל היתרונות הרבים שמנינו במאמר זה ובנוסף זהו הדור הבא של כל תחום החשבוניות. שיהיה בהצלחה!

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x