חשבונית ירוקה

יתרונות שימוש בתוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט

האינטרנט איננו רק "מגרש משחקים" עצום לתכנים של בידור ואפליקציות למשפחות, צעירים וילדים. חלק מהיישומים המקוונים מתוחכמים כל כך שהם נמצאים גם בשימוש של מקצוענים, מנהלים, אנשי עסקים. אם פעם ניהול פיננסי חייב אתכם ללכת במסלול שגרתי של רכישה של תוכנה יקרה להנהלת חשבונות, כיום המצב הפוך במאה ושמונים מעלות. יש בנמצא תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט הן מאוד טובות ויעילות. לשימוש בתוכנות הללו יש כמה וכמה יתרונות שאם יש לכם עסק – אתם פשוט חייבים להכיר.

הרווח כולו שלכם

עסקים חייבים להישאר ממוקדם ולכן, למרות שיש עוד ועוד שימושים עסקיים שנמצאים להם בתוככי האינטרנט נתמקד בהנהלת חשבונות מקוונת. עוד ועוד עסקים אשר מחפשים וגם מוצאים דרכים להתייעל, באמצעות תוכנות מקוונות. והפעם, נספר לכם כמה דברים חשובים אודות הנהלת חשבונות באינטרנט. ובעסקים, כמו בעסקים, נשים דגש על היתרונות על הרווח בזאת, עבורכם.

תוכנות הנהלת החשבונות הרגילות והשגרתיות הפכו להרבה פחות כדאיות והרבה פחות משתלמות. כל זאת, לא משום שלא צריך יותר לנהל את החשבונות בכלים ממוחשבים ומתקדמים וגם לא מכיוון שפתאום לא צריך להוציא חשבוניות או קבלות, הזמנות עבודה וכן הלאה. זה נכון מכיוון שיש כיום תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט שמעניקות הרבה מאוד יתרונות למשתמש. אם תנסו – ללא ספק תגלו שהרווח כולו שלכם והיתרונות – מאוד מגוונים: בנוחות השימוש, בוויתור על הררי הניירת, חיסכון בכסף ובזמן ועוד ועוד.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט – הסוף לניירת

אם יש בעיה שתוכנות יעילות יכולות לפתור, במיוחד אם הן פועלות און ליין, הרי שזה פחות בירוקרטיה ופחות נייר. לכן, במקום למהר ולהדפיס, כאשר אפשר לוותר על זה ולשלוח במייל, כן ייטב. זה חשוב לצרכן, לעסק, לסביבה. לא מזהם ולא מלכלך ולא צריך לשרוף זמן על תיוקים. ברוכים הבאים לעידן ללא ניירת!

כל עסק המתנהל בצורה נורמטיבית מוציא כנדרש חשבוניות וקבלות, במילים אחרות – מסמכים המעידים על חוקיות העסקה והתקבולים השונים. כאשר מדובר בעסקים מן השורה, הרי שעד כה היו מרבים להשתמש בחשבוניות ובקבלות מודפסות – כאלה שמזמינים מבית הדפוס. משמעות הדבר היא שיש צורך בהרבה מאוד ניירת בשוטף. עם תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט שמים בקלות סוף לכל הניירת הזאת.

איך זה עובד? רשות המיסים החליטה לאפשר הפקת מסמכי עסקה גם ללא צורך בניירת ובחתימות. אם שמעתם את המושג חשבוניות אונליין – בדיוק בזה מדובר. עשיתם עסקה עם לקוח? אתם צריכים לרשום לו חשבונית מסודרת? במקום לכתוב את הפרטים הדרושים בשלושה עותקים, בפנקס שמודפס על נייר כימי מיוחד, פשוט עושים זאת באינטרנט.

לעובדה שבעזרת הנהלת חשבונות באינטרנט אתם שמים סוף לניירת, יש המון משמעויות. למשל, לא צריך להזמין לעיתים קרובות עוד ניירות למדפסת. לא צריך להזמין פנקסים מבית הדפוס. אתם לא צריכים להשקיע גם המון זמן בתיוק של כל אותן ניירות. הכל שמור אונליין. לא מאבדים ניירות. לא מקמטים ניירות. אם צריך לאתר איזה מסמך, התוכנה מאתרת זאת עבורכם בתוך רגעים ספורים. ועל הדרך, אתם גם שומרים על הסביבה. משום שכאשר התכנה מקוונת, אין ניירות ואין הדפסות (שולחים הכל במייל או בווטצאפ) מונעים כריכת עצים ונזק סביבתי עצום. הכל, בזכותכם, בעלי העסקים ובפרט גם בעלי העסקים הקטנים.

חתימה אלקטרונית וחסכון בכסף

לא רק פחות עיסוק עם ניירת והזמנת פנקסים מבית הדפוס חוסך התהליך הפשוט של הפקת חשבוניות במחשב. כמעט לכל סוגי העסקים יש בכך להביא גם לחיסכון כספי של ממש. עבור הצטרפות להנהלת חשבונות מקוונת ניתן לשלם כיום בהסדר מיוחד ועל פי כמות העסקאות שסוגרים בכל חודש. זקוקים ל-100 מסמכי עסקה? אולי ל-200? אפילו יותר מכך? תוכלו להפיק בדיוק את כמות המסמכים הדרושה לכם באינטרנט ולשלם הרבה פחות ממה שהתרגלתם עד עכשיו.

בדיוק כפי שזול יותר לנהל חנות מקוונת, זול יותר לנהל שירות של הנהלת חשבונות מקוונת. ומה שזול עבור הספק של העסקים השונים, זול יותר גם עבורכם, הלקוחות כלומר בעלי העסקים והעצמאים השונים. והחיסכון הזה בכסף משתלב עם חיסכון גם בזמן. את החיסכון בכיס אפשר להרגיש תיכף ומיד. מצטרפים לשירות, אפילו לתקופת ניסיון, מתנסים ורואים. ואף פעם אין דמי מנוי קבועים או התחייבות. אך עובדה היא שכמעט כל מי שמתנסה, מחליט להישאר.

גם התדמית חשובה

הנהלת חשבונות באמצעות תוכנה באינטרנט קלה מאוד, פשוטה ואינטואיטיבית. בצורה כזאת, נהנים מנוחות עבודה המצטרפת אל החיסכון הכספי. ויש עוד נקודה חשובה. התדמית שלכם. בעל עסק, במיוחד בעסק קטן או בינוני, שמעביר ללקוחותיו חשבוניות מקוונות נראה טוב יותר. הוא מצטייר כחדשני, מתקדם והרבה יותר מכובד. כאשר פחות ופחות עסקים משתמשים בחשבוניות של נייר – לא כדאי להישאר מאחור. ההצטרפות פשוטה מאין כמוה, אפשר להצטרף באינטרנט וגם השירות שמקבלים נעשה אונליין. אפשר להיעזר בצ'ט או לשלוח שאלות במייל כאשר יש צורך בעזרה. זה פשוט, זה נוח, זה מאוד מאוד קל.

בוחרים פורמט בקלות

חשבתם שאילו כל היתרונות? מסתבר שיש עוד כמה וכמה. הוצאת חשבונית מס באמצעות האינטרנט יכולה להיעשות בפורמט שאתם בוחרים. ניתן לעצב בקלות את מראה החשבונית או הקבלה, ניתן להוסיף לוגו, לבחור צבע ואופי משלכם. באמצעות המערכת הממוחשבת ניתן להפיק מגוון רחב של מסמכים, למעשה כל מה שעסק ממוצע צריך. מלבד חשבוניות וקבלות אפשר להפיק גם חשבוניות עסקה, אפשר להפיק קבלות או חשבוניות מס ואפשר גם להעביר כך הצעות מחיר או הזמנות.

כך, למרות שתוכנה של הנהלת חשבונות באינטרנט היא לכאורה מוצר מדף, לכאורה זה לא משהו שהותאם דווקא ל"נגריית משה" או ל"שרברב חיים" או לחנות כלי הכתיבה של השכן ממול, יש לא מעט אפשרויות להפוך את הכל לאישי יותר. כאשר אתם יוצרים מסמכים יפים, אישיים, עם לוגו ומסרים נוספים, העסק שלכם נראה טוב יותר. אתם נראים טוב יותר. זהו חלק מהמיתוג שעוזר לאחרים לזכור אתכם. התדמית חשובה מאוד כיום, גם לעסקים הקטנים ובוודאי שגם לאחרים.

זמינות מכל מקום

הסביבה חשובה לכם? זכרו – חשבוניות ממוחשבות הם גם קבלות ירוקות. בצורה כזאת שומרים על הסביבה ונמנעים משימוש בנייר מיותר. מלבד זאת, ניתן להפיק את המסמכים מכל מקום. אפשר להפיק את המסמכים הדרושים להנהלת החשבונות מהמחשב בבית או במשרד. אפשר לעשות זאת גם ממחשב נייד ואפילו מהמכשיר הסלולרי. מהיום, שולחים ללקוח אך ורק מסמכים דרושים במייל ואת כל הפעולות מתעדים אונליין. במערכת אפשר להפיק בקלות גם דוחות של הכנסות שוטפות וכך מקבלים תמונת מצב של העסק בקלות ובפשטות.

תנו דעתכם גם לכך שכאשר השירות ניתן באינטרנט, און ליין, אין בעיה של עדכוני גרסאות. הספק מבצע עדכונים ומוסיף תוספות בלי שנדרש שום דבר מהלקוח או מהמשתמש. כמו כן, אין לכם בעיה של אובדן מידע כי הכל מגובה בענן. אפשר לגשת למידע מכל מחשב, מכל מכשיר, גם מהנייד. ואם מחליפים מחשב במשרד, כבר לא צריך לבצע התקנות חדשות. הזמינות והתפעול נוחים וידידותיים למשתמש, מכל מקום ובכל זמן.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x