יתרונות שימוש בתוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט

יתרונות שימוש בתוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט

תוכנות הנהלת החשבונות הרגילות והשגרתיות הפכו להרבה פחות כדאיות והרבה פחות משתלמות. כל זאת, לא משום שלא צריך יותר לנהל את החשבונות בכלים ממוחשבים ומתקדמים וגם לא מכיוון שפתאום לא צריך להוציא חשבוניות או קבלות, הזמנות עבודה וכן הלאה. זה נכון מכיוון שיש כיום תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט שמעניקות הרבה מאוד יתרונות למשתמש. אם תנסו – ללא ספק תגלו שהרווח כולו שלכם והיתרונות – מאוד מגוונים.

תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט – הסוף לניירת

כל עסק המתנהל בצורה נורמטיבית מוציא כנדרש חשבוניות וקבלות, במילים אחרות – מסמכים המעידים על חוקיות העסקה והתקבולים השונים. כאשר מדובר בעסקים מן השורה, הרי שעד כה היו מרבים להשתמש בחשבוניות ובקבלות מודפסות – כאלה שמזמינים מבית הדפוס. משמעות הדבר היא שיש צורך בהרבה מאוד ניירת בשוטף. עם תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט שמים בקלות סוף לכל הניירת הזאת.

איך זה עובד? רשות המיסים החליטה לאפשר הפקת מסמכי עסקה גם ללא צורך בניירת ובחתימות. אם שמעתם את המושג חשבוניות אונליין – בדיוק בזה מדובר. עשיתם עסקה עם לקוח? אתם צריכים לרשום לו חשבונית מסודרת? במקום לכתוב את הפרטים הדרושים בשלושה עותקים, בפנקס שמודפס על נייר כימי מיוחד, פשוט עושים זאת באינטרנט.

הפקת חשבוניות אונליין זה פשוט וזה כדאי

נסו חודש ראשון בחינם

או התקשרו לקבלת פרטים 03-9497979

חתימה אלקטרונית וחסכון בכסף

לא רק פחות עיסוק עם ניירת והזמנת פנקסים מבית הדפוס חוסך התהליך הפשוט של הפקת חשבוניות במחשב. כמעט לכל סוגי העסקים יש בכך להביא גם לחיסכון כספי של ממש. עבור הצטרפות להנהלת חשבונות מקוונת ניתן לשלם כיום בהסדר מיוחד ועל פי כמות העסקאות שסוגרים בכל חודש. זקוקים ל-100 מסמכי עסקה? אולי ל-200? אפילו יותר מכך? תוכלו להפיק בדיוק את כמות המסמכים הדרושה לכם באינטרנט ולשלם הרבה פחות ממה שהתרגלתם עד עכשיו.

גם התדמית חשובה

הנהלת חשבונות באמצעות תוכנה באינטרנט קלה מאוד, פשוטה ואינטואיטיבית. בצורה כזאת, נהנים מנוחות עבודה המצטרפת אל החיסכון הכספי. ויש עוד נקודה חשובה. התדמית שלכם. בעל עסק, במיוחד בעסק קטן או בינוני, שמעביר ללקוחותיו חשבוניות מקוונות נראה טוב יותר. הוא מצטייר כחדשני, מתקדם והרבה יותר מכובד. כאשר פחות ופחות עסקים משתמשים בחשבוניות של נייר – לא כדאי להישאר מאחור. ההצטרפות פשוטה מאין כמוה, אפשר להצטרף באינטרנט וגם השירות שמקבלים נעשה אונליין. אפשר להיעזר בצ'ט או לשלוח שאלות במייל כאשר יש צורך בעזרה. זה פשוט, זה נוח, זה מאוד מאוד קל.

בוחרים פורמט בקלות

חשבתם שאילו כל היתרונות? מסתבר שיש עוד כמה וכמה. הוצאת חשבונית מס באמצעות האינטרנט יכולה להיעשות בפורמט שאתם בוחרים. ניתן לעצב בקלות את מראה החשבונית או הקבלה, ניתן להוסיף לוגו, לבחור צבע ואופי משלכם. באמצעות המערכת הממוחשבת ניתן להפיק מגוון רחב של מסמכים, למעשה כל מה שעסק ממוצע צריך. מלבד חשבוניות וקבלות אפשר להפיק גם חשבוניות עסקה, אפשר להפיק קבלות או חשבוניות מס ואפשר גם להעביר כך הצעות מחיר או הזמנות.

זמינות מכל מקום

הסביבה חשובה לכם? זכרו – חשבוניות ממוחשבות הם גם קבלות ירוקות. בצורה כזאת שומרים על הסביבה ונמנעים משימוש בנייר מיותר. מלבד זאת, ניתן להפיק את המסמכים מכל מקום. אפשר להפיק את המסמכים הדרושים להנהלת החשבונות מהמחשב בבית או במשרד. אפשר לעשות זאת גם ממחשב נייד ואפילו מהמכשיר הסלולרי. מהיום, שולחים ללקוח אך ורק מסמכים דרושים במייל ואת כל הפעולות מתעדים אונליין. במערכת אפשר להפיק בקלות גם דוחות של הכנסות שוטפות וכך מקבלים תמונת מצב של העסק בקלות ובפשטות.

הפקת חשבוניות אונליין זה פשוט וזה כדאי

נסו חודש ראשון בחינם

או התקשרו לקבלת פרטים 03-9497979

אולי יעניין אתכם גם:

אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x