ניהול חשבונות מקוון

ניהול חשבונות מקוון כחלק מניהול עסקים אונליין

העולם שבו אנחנו חיים הוא עולם דיגיטלי וממוחשב, שחלק גדול מהפעילויות בו מתנהל דרך האינטרנט – ומה שנכון לגבי כל אחד מאיתנו, או לפחות רובנו, נכון גם לגבי העסקים. חלק משמעותי מההתנהלות של כל עסק, קטן כגדול, מתבצע כיום אונליין, וכל העת ישנן יותר ויותר אפשרויות שמקלות על בעלי העסקים לייעל את הפעילות העסקית. דוגמה טובה לכך היא הנהלת החשבונות המקוונת שנשענת על חשבוניות דיגיטליות ועוד אופציה שכדאי לכל בעלי העסקים להכיר היא המרכז לעזרה לעסקים שמסייע בגיוס הלוואות בתנאים נוחים.

מהן חשבוניות מקוונות?

חשבונית מקוונת – או בשם המקובל יותר, חשבונית דיגיטלית – היא חשבונית שהופקה דרך תוכנה ייעודית ואשר נחתמה באופן אלקטרוני. לחתימה האלקטרונית חשיבות רבה, והיא זו שבעצם מאפשרת את הנהלת החשבונות אונליין, שהרי למעשה כל אחד יכול ליצור במחשב, בקלות ובפשטות, קובץ וורד שמכיל חשבונית מס או קבלה, אבל על-מנת שהמסמך יהיה קביל מבחינת רשויות המס נדרשת החתימה האלקטרונית שבעצם מאפשרת זיהוי ודאי של מנפיק החשבונית ומאמתת את תקפותה.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

החתימה האלקטרונית חייבת להתאים לדרישות חוק החתימה האלקטרונית 2001, ופרט לכך החשבונית הדיגיטלית זהה לחשבוניות שהופקו בשיטה המסורתית, כלומר נייר, מבחינת הפרטים שחובה לכלול בה – שם העסק, כתובתו, מספר הטלפון שלו ומספר החברה או העוסק המורשה, פרטי הלקוח (כולל ח.פ או תעודת זהות), תאריך הנפקת החשבונית, מהות השירות או המוצרים שסופקו ללקוח, הסכום שהתקבל בתמורה, וכשמדובר בחשבונית מס שהיא גם קבלה גם אופן התשלום.

עוד כדאי להדגיש שניתן להפיק באמצעות תוכנה הן חשבוניות מס, הן קבלות והן חשבוניות עסקה.

היתרונות של ניהול העסק אונליין

לניהול העסק אונליין – בין אם מדובר על פנייה אל מרכז העזרה לעסקים לצורך מציאת פתרון מימון ובין אם על הנהלת חשבונות באינטרנט, ובעצם כל ביצוע פעולה דרך הרשת – ישנם מספר יתרונות מובהקים:

ראשית, חיסכון בזמן: הפקת חשבוניות דיגיטליות היא פעולה קלה ופשוטה שנמשכת זמן קצר להפליא. יתרון שני הוא שהסיכון שאחת החשבוניות או פנקס שלם של קבלות ילך לאיבוד, התרחשות שעלולה ליצור בלגן של ממש, הוא פשוט אפסי שכן לכל המסמכים המופקים אונליין נוצר גיבוי מידי, ובאופן כללי הגישה אל כל החשבוניות נוחה ומהירה. עוד יתרון שאין להקל בו ראש הוא הידידותיות לסביבה, ערך שלכולנו חשוב לפעול לפיו אם אנחנו רוצים שכדור הארץ יהיה בית נעים ונוח גם לילדינו וילדיהם, ולעסקים יש תועלת מכך גם בהיבט של שיפור התדמית, ובנוסף לכל הנ"ל עסקים שמתנהלים אונליין נתפשים כמתקדמים יותר ע"י לקוחותיהם.

למה כדאי לגייס כספים דרך האינטרנט?

כל היתרונות הנ"ל, ובפרט החיסכון בזמן, שהוא המשאב יקר הערך ביותר ברוב העסקים ובפרט באלה הקטנים שבהם כוח העבודה מצומצם, תקפים גם לגבי מציאת הלוואות משתלמות, כשלמשל פנייה אל מרכז העזרה לעסקים על-מנת להגיע לפתרון המימון המיטבי עבור העסק מבטיחה את גיוס הכסף הנחוץ לא רק במינימום זמן ומאמץ אלא גם בתנאים המיטביים ביותר האפשריים.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x