חשבונית אונליין לפרילאנסרים

למה כדאי לפרילנסרים לנהל חשבונות אונליין?

כיום, יש דרך עדיפה, כדאית ומשתלמת לנהל חשבונות וכל זאת בקלות, דרך האינטרנט. במקום לשלם למנהל חשבונות חיצוני, תוכלו לעשות את כל הפעולות אונליין. המשיכו בקריאת המאמר ותוכלו לגלות את היתרונות בניהול חשבונות באינטרנט.

להיפטר מניירת

פעם, כשעידן האינטרנט עוד לא היה מפותח מספיק, על מנת להוציא מסמכים עסקיים היה צורך להגיע לבית הדפוס ולעבוד עם פנקסי חשבוניות וקבלות. היינו צריכים למלא בעט את כל הפרטים ולחתום ולאחר מכן לשלוח את המסמכים הללו ללקוחות שעבדנו איתם. כיום, הזמנים השתנו וניתן לעשות זאת דרך האינטרנט ומה הכוונה? אם תבחרו לעבוד עם תוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט, כל שתצטרכו לעשות הוא להזין את פרטי הלקוח, להשתמש בחתימה דיגיטלית (המוכרת על ידי מס הכנסה) ולשלוח ישירות את המסמכים אל הלקוח או הלקוחות שלכם במייל. נשמע פשוט וקל? זה באמת ככה.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

זמינות

אם תבחרו באופציה של עבודה עם תוכנה להנהלת חשבונות באינטרנט, תוכלו לבצע את הפעולות הללו מכל מקום ובכל זמן ומכל מכשיר. מדוע? כי כל המידע נמצא זמין באינטרנט, בחשבון שלכם בתוכנה האינטרנטית. כך שאתם לא מוגבלים ותוכלו לשלוף את המידע בכל זמן שרק תרצו.

עלות

כאשר תשתמשו בניהול חשבונות באינטרנט, תוכלו להקטין משמעותית את ההוצאות לעומת ניהול חשבונות בדרך המסורתית. תוכלו לבחור מבין מגוון המסלולים שמוצעים למי שמעוניין לרכוש תוכנה לניהול חשבוניות אונליין, כך שהוא יתאים בצורה המיטבית להיקף העסק שלכם, לשירותים שאתם זקוקים להם ולשירותים שאתם מציעים ללקוחותיכם.

משלמים לכם באמצעות חשבוניות?

דעו שעל פי פסיקת בתי הדין בארץ, גם אם אתם פרילנסרים או קבלניים עצמאיים, המקבלים שכר באמצעות חשבוניות, אתם נחשבים לעובדים לכל דבר וזכאים לקבל זכויות עובדים בסיסיות כמו, זכויות סוציאליות שונות ואפילו פיצויי פיטורים. כל שיש לכם לעשות במקרה שהמעסיק אינו מספק לכם את זכויותיכם על פי החוק, הוא לפנות עם העניין לבית משפט בייצוג של עורך דין המטפל בדיני עבודה. כאשר יוכח שהתקיימו יחסי עובד מעביד, בית המשפט יקבע מה היה צריך להיות השכר שהייתם מקבלים אם הייתם עובדים שכירים וכמו כן, על פי שכר זה, יקבע את פיצויי הפיטורים המגיעים לכם.

בשורה התחתונה, גם מי שלא חשב לפני כן על ניהול חשבונות אונליין, בהחלט כדאי שישקול את האופציה של ניהול חשבוניות בעסק שלו בעזרת תוכנה ייעודית המיועדת לחסוך בזמן, בכסף וגם אגב תסייע לשמור על הטבע בהיותה שירות המיועד לעסקים ששואפים להיות עסקים "ירוקים".

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x