Array

חשבוניות באינטרנט – האם זה באמת פשוט כמו שמספרים?

הרגלים זה דבר שלא פשוט לשנות. יש כאן גם עניין תרבותי ולפעמים נוחות או סתם עצלות מחשבתית. נסו נא לנסות לשכנע את הישראלי הממוצע ללכת לעבודה כשהוא ענוב עניבה ותראו אילו תגובות תקבלו. אבל יש הרגלים שעשויים להיות קשים לשינוי מפני שהשינוי נתפס כמו משהו מאיים, קשה או זר ובלתי מוכר. אם אתם בעלי עסק ואתם עדיין עובדים עם חשבוניות רגילות, אין ספק שאתם פועלים על סמך ההרגל. קרוב לוודאי ששמעתם פה ושם על האפשרות להפיק חשבונית מס קבלה באינטרנט. יותר מאשר סביר להניח שגם קיבלתם חשבונית כזאת (וכלל הנראה כמה וכמה) מספק כזה או אחר וחשבתם לעצמכם שאולי הגיע הזמן לשנות את ההרגל.

פשוט חשבוניות בצורה מודרנית

בבסיס, חשבוניות הן לא משהו מסובך. יש להן צורות שונות, מופיעים עליהן לוגואים שונים, אבל הפורמט גלוי וידוע. תמיד יופיע מלמעלה שם בית העסק שהנפיק את החשבונית. תמיד יופיעו כתובות וטלפון ופירוט של השירות שניתן או המוצר שנמכר. תמיד יופיע הסכום לתשלום ויהיה מקום שבו ניתן לפרט תקבולים בשקים או בכרטיסי אשראי, זמנים לפירעון (ז"פ) ומקום להוסיף את כתובתו של הלקוח או פרטים נוספים שחשוב לציין. אז מהי בעצם חשבונית און ליין? זה פחות או יותר ולמעשה כמעט בדיוק אותו הדבר. זו הצורה המודרנית שבה מדלגים על הצורך לכתוב את הכל ידנית, על גבי פנקס מודפס שנמצא במגירה או בתיק, בשלושה העתקים. נשמע פשוט? זה אפילו עוד יותר פשוט מזה כאשר מבינים איך הדברים עובדים.

קל לעצב חשבונית כבקשתך

הפקה של חשבוניות באינטרנט לא מצריכה מכם לעצב לעצמכם חשבונית מאפס. כל מה שצריך זה להירשם לשירות והדבר נעשה באופן מקוון, בתוך כמה רגעים ספורים. ומה עכשיו? יש כמה וכמה פורמטים נאים לעיצוב שמהם ניתן לבחור. אפשר גם להסתפק בברירת המחדל ואפשר להוסיף לוגו רצוי, אם מעוניינים. אחרי שבוחרים עיצוב רצוי הוא נשמר על שמכם וזה הכל. למעשה, באותה מערכת ניתן לנהל הנהלת חשבונות באינטרנט באופן די מספק עבור חלק גדול מהעסקים והעוסקים בארץ. באותה מערכת ניתן להפיק גם קבלות, תעודות עסקיות כדוגמת הצעות מחיר וחשבונית עסקה וממש כל מה שצריך. ממש לא צריך לעצב כל מסמך ומסמך כל פעם מחדש, אחרי פעם אחת שבה קבעתם מה נחוץ לכם וגם, ניתן להגדיר כמה משתמשים רשומים.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

צרו מסד לקוחות בקלות

אם אתם עובדים עם כמה וכמה לקוחות קבועים, תוכלו להפוך את החיים שלכם למאוד קלים. חשבוניות מקוונות מפיקים בקלי קלות וזה אפילו עוד יותר קל כאשר שומרים את רשימת הלקוחות שלכם. לגבי כל לקוח אתם פשוט מציינים שם, כתובת מייל למשלוח ואפשר להוסיף פרטים כמו אנשי קשר ומספרי טלפון. כל מסמך, מעתה והלאה, ניתן להפיק ישירות מתוך רשימת הלקוחות. כמו כן, תוכלו בכל רגע לקבל סטטיסטיקות שונות לגבי מכירות לפי חתכים וכן נתוני גבייה ועוד דברים רבים שיהיו לכם לעזר.

המשלוח – אין קל מזה

אז הגיע אליכם לקוח ואתם רוצים להשלים הפקת חשבוניות באינטרנט. מסובך? להפך. כל מה שצריך זה למלא את הפרטים כגון הפריט שנמכר, תאריך וסכום לתשלום וכן אמצעי תשלום (מזומן, שיק וכן הלאה). את המסמך שומרים ובאופן אוטומטי הוא ישלח לנמען. זהו אותו נמען שמוגדר לכם ברשימת הלקוחות או פשוט כתובת מייל שהלקוח נותן לכם. מאותו רגע, הלקוח מקבל הודעה לכתובת המייל שלו והוא יכול לצפות במסמך גם במובייל. זו דרך ידידותית, פשוטה וקלה לשנות הרגלים ואפילו – לחסוך לא מעט כסף.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x