חשבוניות מס איכותיות

תוכנה להפקת חשבוניות וקבלות: מקסימום גמישות בשבילכם

אפשר לומר הרבה מאוד דברים על תוכנה להפקת חשבוניות וקבלות. למשל, אפשר לומר שהתוכנה המקצועית תמיד פועלת באישור של רשות המיסים. ואפשר גם לומר שהיא מסוגלת לחתום בשמכם (כחוק) על כל סוג של מסמך, במה שנקרא בשם "חתימה דיגיטלית". אבל מעבר לכל זאת, מעניין לשים לב שהסוג הזה של התוכנות גם מעניק מקסימום של גמישות לכל מיני בעלי עסקים ועצמאים. אם אתם בעלי חנויות או בעלי קליניקות, אם אתם עצמאים בתחומים כמו עיתונאות, פרסום, עבודות צבע, התקנות, עיצוב שיער או כל דבר אחר, גם אתם תוכלו להיות גמישים יותר. נסביר מה זאת אומרת ובמה טמונים היתרונות.

הגמישות של כל סוגי המסמכים

עצמאים ועסקים יכולים להיות מוגדרים בצורות שונות. עסק יכול להיות מלכ"ר (מוסד ללא כוונת רווח) או חברה בע"מ. עסק יכול להיות עוסק מורשה או עוסק פטור. עסק יכול להיות חברה של איש אחד או חברה עתירת עובדים. ומה שגמיש מאוד בכל אותן תוכנה להפקת חשבוניות וקבלות: הן יכולות להוציא את כל סוגי המסמכים, כמעט לכל סוג של עסק. מסמכים שמתאימים לעוסק פטור, לעוסק מורשה, לחברה בע"מ. אפשר להוציא לא רק חשבוניות או קבלות אלא גם הצעות מחיר, הזמנות רכש, חשבונית עסקה ועוד. כאשר כל הגמישות הזאת עומדת לרשותכם, אפילו אם סטטוס העסק משתנה, לא צריך להחליף את התוכנה. למשל, אם כעסק קטן השתמשתם בקבלות, כשתהפכו לעוסק מורשה תוכלו להמשיך להשתמש באותה התוכנה בלי צורך לשדרג.

תוכנה להפקת חשבוניות וקבלות עם גמישות בסוגי מכשירים תומכים

אם חשבתם כי תוכנה להפקת חשבוניות וקבלות פועלת על מחשבים משרדיים רגילים, דעו שאפשר גם יותר. כלומר, אין שום בעיה להפעיל את התוכנה בעזרת המחשב שבמשרד, אבל אפשר גם להפעיל אותה במחשב הנייד שיש לכם בבית. ואפשר להפעיל אותה גם באמצעות סמארטפון. כלומר, זוהי הגמישות במיטבה, לא משנה איזה מכשיר קיים מולכם, אם יש לכם אינטרנט ואתם מכניסים את הסיסמא, התוכנה עולה וזמינה להפעלה מכל מקום, בכל זמן, מכל מכשיר. זה מאוד נוח ומאוד מקל, משום שגם אם מחליפים מחשב וגם אם משרגים את הטלפון, לא צריך לעשות שום שינוי. התוכנה ממשיכה ופועלת כרגיל.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

הגמישות בשפה שאתם רוצים לפעול

סוג נוסף של גמישות שראוי לציין ולהכיר בקיומו – השפה. אם אתם עושים עסקים אך ורק עם ישראלים, אך ורק בעברית, אך ורק עם עסקים מקומיים, כרגע זה אולי פחות נוגע לכם. אבל עסק או עצמאי שעושה עסקים עם עסקים בחו"ל, מי שמוכר ללקוחות מגוונים או ששוקל להתרחב לפעילות יותר מקיפה, ישמח לדעת שאפשר לפעול בכל מיני שפות. בזכות הגמישות הזאת אתם יכולים להפיק מסמכים בעברית אך גם יכולים ללא קושי לבצע הפקת חשבוניות מס באנגלית. אין צורך בשביל זה להוסיף הגדרות מיוחדות. אין צורך לעבור לתוכנה אחרת עם צורת הפעלה שונה. הכל נעשה ממש באותה התוכנה.

הגמישות במסלול שאתם מעדיפים

במציאות הנוכחית, הרבה ספקים מציעים כל מיני מסלולים ותוכניות הצטרפות. לכאורה, תוכנות רוכשים בצורה אחרת ללא מסלולים. אך למעשה תשמחו מאוד לדעת כי התוכנה שמסוגלת להוציא לכם בקלות חשבוניות דיגיטליות מתאימה את עצמה ללקוח, באמצעות מגוון מסלולים. המסלולים המוצעים הם בדרך כלל פשוטים להבנה ומתבססים על היגיון ברור – אילו פונקציות תצטרכו וכמה מסמכים בכל חודש אתם צפויים להוציא. ולסיום, נציין שיש גם גמישות באופציות הנוספות. אפשר להגדיר עם התוכנה פתרונות סליקה ופתרונות נוספים, המועילים לעסקים.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x