עצמאיים? כך תוכלו להפיק עבורכם חשבוניות

איך מערכת חשבוניות תגרום לעסק שלך להצליח?

כל מנהל טוב של עסק חייב להיות מחובר לתמונה הכלכלית, וזה אומר לדעת בכל רגע נתון כמה כסף זרם אל החברה וכמה כסף יצא ממנה. רק ככה, כשהוא שולט בפן הפיננסי בצורה מלאה, הוא יכול לגבש את הצעדים הבאים שלו בשוק, לבנות את האסטרטגיה הנכונה, ולהוציא לפועל מהלכים שיעלו את הסיכויים של העסק לשגשג.

היום, יש לא מעט כלים מתקדמים – כמו תוכנת הפקת חשבוניות באינטרנט – שיכולים לעזור לכם עם זה.

עדיין מוציאים קבלות או חשבוניות בצורה ידנית? עוד לא התקדמתם לתוכנה עם פיצ'רים חכמים? אנחנו לא רוצים להלחיץ, אבל אולי הגיע הזמן שלכם לעשות שינוי. בכל שנה מייבן עוזרת לעשרות אלפי עסקים להגביר את הפעילות שלהם – גם החברה שלכם יכולה להנות מכל היתרונות שלה.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

הפקת מסמכים עסקיים באופן דיגיטלי (קבלות, חשבוניות, דרישות תשלום, דו"חות רווח הפסד, הצעות מחיר ועוד) יכולה לחסוך לכם הרבה מאוד כסף. אבל אם נשים את הקלפים על השולחן, זה רחוק מלהיות המעלה היחידית של התוכנה שלנו. בעינינו, השקט הנפשי שהיא נותנת לבעלי עסקים הוא הדבר האמיתי.

רק דמיינו איך תרגישו כשתדעו שכל הפן האדמיניסטרטיבי נמצא אצלכם בכיס הקטן, ומה תעשו עם כל הזמן שעד היום התבזבז על מנהלות.

תוכנה חכמה שעוזרת לעסקים לצמוח

כל ההתעסקות של מאחורי הקלעים יכולה לשאוב הרבה אנרגיה, במיוחד אם אין לכם את הכלים הנכונים. כמה שנים אחורה, על מנת לעשות את זה כמו שצריך, הייתם צריכים להחזיק במלאי מתחדש של ניירות, מדפסות, דיו, קלסרים, תיקיות, מעטפות, חותמות, מגרסות, ספריות. נשמע כמו סיוט, לא?

רוצים להעביר מסמך ללקוח? אין בעיה, רק תמלאו בעט ותשלחו אותו בדואר. אה ואל תשכחו לתייק את העותק בספר החשבונות, כן?

מזל שהטכנולוגיה הנפלאה באה לעזרתנו. היום אפשר להתייעל, ולעבור לנהל את החשבונות עם מייבן. להפיק קבלות עבור עוסק פטור וחשבוניות עבור עוסק מורשה או חברה בע"מ באונליין. ועל הדרך להפוך לידידותיים יותר לסביבה.

עובדת בונוס: 37 אחוזים מהפסולת שעסקים מייצרים הם נייר. הגיע הזמן לצמצם את המספר משמעותית.

כל היתרונות של מייבן

לא באנו לבנות סתם עוד תוכנה שיודעת להפיק חשבונית ירוקה. לא ולא. מייבן מגיעה עם ממשק נוח לתפעול ואינטואיטיבי שלא מצריך ניסיון קודם. היא מאפשרת לכם לעצב את המסמכים העסקיים ברוח המותג, ומאושרת על ידי מס הכנסה.

אין צורך להתקין את מייבן, התוכנה מוכנה לשימוש וזמינה לכם מכל מחשב או טלפון חכם. כל מה שאתם צריכים כדי להתחיל לעבוד זה חיבור לאינטרנט, שם משתמש וסיסמה.

ניתן לנהל בצורה פשוטה את תהליך הגבייה מול הלקוחות בפרויקטים, החל מהמקדמה ועד התשלום האחרון. כמו כן, Invoice שולחת לכם התראות אוטומטיות שמתזכרות אתכם לגבות את הכסף בזמן.

התוכנה מבצעת סליקה חכמה של כרטיסי אשראי, עם הפקת חשבוניות אונליין אוטומטיות ובניית עמוד תשלום המותאם לאתרי מסחר מקוונים. כל המסמכים נשלחים אוטומטית למייל או לוואטסאפ של הלקוח.

סגירת חשבון עם הרשויות השונות

תהליך ההתקזזות מול הרשויות הוא כמו ענן שחור שמרחף מעל הפעילות השגרתית של כל עסק. אין ספק שניהול חשבונות לקוי עלול להוביל אתכם ישירות לתוך קונפליקט עם מס הכנסה, ביטוח לאומי ומע"מ.

עוסקים פטורים צריכים להגיש בסוף שנה דו"ח רווח הפסד מסודר על מנת לקבוע את תקרת מס ההכנסה. בנוסף, עליהם להעביר בכל חודש תשלום לביטוח לאומי שמתבסס על הערכת ההכנסה הצפויה.

עוסקים מורשים צריכים בנוסף לשלם 17 אחוז מע"מ. שימו לב שהם יכולים להתקזז על מס התשומות (המע"מ שהעסק שילם לספקים השונים) ולשלם רק את היתרה.

מייבן שומרת עבורכם את המידע היקר הזה על ענן בצורה אוטומטית, ומשקפת אותו בדו"חות בלי שתצטרכו להתאמץ. האחריות שלכם מסתכמת בלהפיק את המסמכים על פי חוק.

אז בין אם אתם עוסקים פטורים שצריכים להפיק קבלה ירוקה ובין אם עוסקים מורשים, מקומכם איתנו. בואו לנסות את Invoice Maven עם חודש ראשון ללא עלות!

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x