חשבונית ירוקה

איך הופכים את העיסוק באותן חשבוניות מס לפשוט וקל?

בעלי עסקים ופרילנסרים אינם נהנים מעודף של זמן. כל מי שמשרת לקוחות כאלה או אחרים, כל מי שמיצר מוצרים, מציע שירותים או ממלא הזמנות של לקוחות פרטיים או עסקיים תמיד רוצה לפשט את החיים ולחסוך זמן ואם אפשר – אז גם כסף (זה בדרך כלל הולך ביחד). הפעם נראה כיצד ניתן לקחת את אותן חשבוניות מס שכולם מכירים ולהפוך את העיסוק בהן להרבה יותר פשוט וקל. אם זה נראה לכם עניין של מה בכך, נשמח להפתיע אתכם וללמד אתכם דרך חכמה ויעילה.

חשבוניות מס? אומרים שלום לניירת

אם אתם עובדים כמו הרבה אחרים בדרך הוותיקה, אתם יודעים לא מעט על הפקת חשבוניות. אתם יודעים שלאחר כל השלמה של עסקה אתם צריכים למסור ללקוח או לשלוח לו בדואר את המסמך שמפרט איזה שירות ניתן ואיזו תמורה התקבלה. צריך למלא ולמסור את המסמך שמפרט איזה מוצר נמכר ואיך שולמה התמורה (שיק, העברה בנקאית, מזומן וכן הלאה). אז מה כבר אפשר לחדש בעניין הזה, אתם שואלים? כפי שנסביר, אפשר לומר שלום לניירת, שלום ולא להתראות.

כמובן, שלום לניירת זה לא דבר שניתן לעשות בלי שיש תחליף. אחרי הכל, זה לא עניין של רצון או התנדבות. להוציא חשבוניות מס זה דבר שחייבים לעשות. עצמאי, פרילנסר או חברה שלא נוהגת כך עוברת על חוק. זה כמו התחמקות ממס ואפשר לתת על כך את הדין במוקדם או במאוחר. אז איך מוותרים על הניירת ופועלים על פי החוק וגם ביעילות? התשובה פשוטה – יש לכם מחשב? סביר להניח שכן. יש לכם חיבור לאינטרנט? ברור. אז זה הזמן לעבור למה שנקרא חשבונית און ליין. ואפילו אם אתם כאלה שלא נמצאים ליד מחשב, יש לכם בוודאי טלפון נייד חכם. אז ככה: את החשבוניות שמפיקים און ליין אפשר להפיק גם בעזרת האפליקציה הסלולרית. לא צריך פנקסים מודפסים ולא צריך לתייק הרים של נייר בכל יום.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

לעוסקים פטורים, לעוסקים מורשים וגם לחברות

כדי למלא חשבוניות מס באינטרנט, לא צריך להיות מומחים למחשבים. התוכנה הזאת פשוטה מאוד והיא לא מצריכה אפילו התקנה. כל אחד מקבל סיסמא וזהו – מאותו רגע אפשר להפיק חשבוניות וגם מסמכים אחרים, אם צריכים. אפשר לשלוח בצורה כזאת גם קבלות, הצעות מחיר, חשבונית עסקה ועוד. כלומר, לא רק עוסקים מורשים או חברות בע"מ יכולים להשתמש במערכת הזאת. גם עוסקים פטורים יכולים להעביר את כל העיסוק הזה ברגע אחד – לשיטה החדשנית והמקוונת. חשבוניות ממוחשבות לכולם? כן, זה נכון בהחלט.

כמה רגעים, שומרים ושולחים

על מנת להפיק חשבוניות מס לא צריך, אם כן, פנקסים בשלושה העתקים. לא צריך לשמור את כל העותקים בקלסרים. הכל שמור במחשב, בענן. גם התפעול הרבה יותר נוח מכפי שתוכלו לתאר לעצמכם. רישום או יותר נכון לומר הפקת חשבוניות אונליין עושים בתוך כמה רגעים. המסמך נשמר ונשלח ללקוח בשניות. מכיוון שלכולם כיום יש אי מייל (טוב, כמעט לכולם), אתם שולחים את המסמכים ישירות ללקוח – אדם פרטי או חברה.

אז נסכם את היתרונות: שיטת עבודה כזאת מהירה, נוחה ופשוטה הרבה יותר. גם העלות נמוכה מאוד. בדרך כלל, מגלים מיד שזה יותר זול לעומת הזמנה רגילה של פנקסי חשבוניות או קבלות. ואם אתם מאלה שנהגו לשלוח מסמכים כאלה ללקוחות בדואר, החיסכון עבורכם כפול ומכופל. וגם את החיסכון בזמן עבודה ובתיוק אתם מרוויחים. בקיצור – רווח נקי ופשטות מכל הכיוונים האפשריים.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x