הפקת חשבוניות במחשב

הפקת חשבוניות במחשב, למי זה מתאים?

חלק מאיתנו משתמש המון במחשב ליישומים עסקיים. ישנם אחרים שזקוקים לו בעיקר בתור אמצעי לגלישה באינטרנט לאיסוף מידע או לצפייה בערוצי תוכן, סדרות סרטים, מוזיקה. אם החוק מחייב אתכם להוציא קבלות, יתכן מאוד שהפתרון של הפקת חשבוניות במחשב תפור בדיוק בשבילכם. נפרט להלן למי השירות הזה מתאים, למי פחות ואיך הוא יכול לייעל את הנהלת החשבונות אצלכם.

הפתרון לעוסקים פטורים

כאשר מדובר על הפקת חשבוניות, הרי שמי שמחויב בכך אלה עצמאים שמוגדרים עוסקים מורשים וכמובן גם חברות גדולות. לכאורה, הפקה של חשבוניות באמצעות המחשב לא אמורה להתאים לעסקים קטנים אבל זה לא ממש המקרה. השירות החשוב הזה ניתן באמצעות האינטרנט, באישור של רשות המיסים. אותה מערכת שמאפשרת להוציא חשבוניות מאפשרת להוציא קבלות. פשוט בוחרים את האופציה שמתאימה לכם.

הפתרון לעוסקים מורשים

אם אתם עוסקים מורשים, ולא משנה מהו תחום העיסוק שלכם, סביר להניח כי הפקת חשבוניות במחשב תפורה בדיוק לצרכים השוטפים שלכם. לא משנה אם אתם מנהלים חנות, אם יש לכם מספרה, אם אתם עוסקים במקצועות הפרסום, אדריכלות, רפואה משלימה או רפואת שיניים, אם אתם מחויבים להפיק חשבוניות, תוכלו לבצע את כל זה במחשב, בצורה הכי קלה שאפשר. כל מה שנדרש מכם זה להירשם לשירות, ללא שום התחייבות. התוכנה באופן אוטומטי יודעת למספר את המסמכים ואפשר אפילו להוסיף את הלוגו שלכם, אם רוצים. מרגע זה, אפשר לשלוח כל קבלה או חשבונית במייל, לכל לקוח, פרטי או עסקי. וכשיש לקוחות קבועים, עוד יותר פשוט – מזינים בתוכנה את פרטי הלקוח והסדר אצלכם מתחיל להיות שגרתי ופשוט מתמיד.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

לעצמאים וחברות שמתנהלים בצורת פרויקטים

אם יש לכם חברה או עסק שמתנהל מול לקוחות גדולים בצורה של פרויקטים, גם אז הפקת חשבוניות במחשב תסגור לכם את הפינה בצורה יעילה. ישנן תוכניות מיוחדות שלא רק מפיקות קבלה או חשבונית אלא גם מכניסות סדר בניהול הפרויקט מבחינת חישוב זמני עבודה ותמחור בהתאם.

למכירות באינטרנט ושיווק ישיר

אם אתם בתחום של מכירות אונליין או שיווק ישיר, אתם מכירים את הכלים החזקים של העידן המודרני. אתם יודעים שהכל אפשר לעשות עם חיבור לאינטרנט. אז זה הרגע שלכם להכניס לעסק שלכם גם את הקבלות לתוך המחשב. אם אתם מוציאים אלפי קבלות או חשבוניות בחודש, סביר להניח שתוכנה עסקית ייעודית שהוכנה בשבילכם תוכל לייעל את העבודה שלכם. אבל אם אתם מפיקים בכל חודש עשרות או מאות של מסמכים, תוכנת מדף אונליין היא הפתרון, חסכוני, נוח, הגיוני ומתאים.

האם השירות הזה יקר? להפך!

בעסקים, שירות נמדד במונחי נוחות, במונחי חיסכון בזמן, יעילות וכמובן גם מחיר. הפקה של חשבוניות או קבלות בעזרת המחשב נעשית בצורה מאוד נוחה ופשוטה. זו דרך חסכונית שמתאימה כמעט לכל עסק קטן ולכל עסק בינוני. אבל האם השירות הזה יקר? אפשר לומר בכל האחריות שלא. זיכרו שזה שירות שחוסך לכם הדפסות, חוסך לכם בהוצאות משרדיות (דיו, מעטפות, פשוט לא צריך יותר לקנות). כל מה שמשלמים זה בהתאם לכמות המסמכים שמכינים בכל חודש. בין 30 ל-100 שקלים. זה טווח המחירים ובלי אותיות קטנות, בלי הפתעות לא צפויות.

כעת נסיים עם מסקנה: לכל מי שצריך על פי פקודת מס הכנסה לנהל ספרים, להצהיר על הכנסה ולנפק חשבוניות, חשבוניות מס, חשבונית עסקה, מצאתם את הפתרון הנכון. אגב, אותה תוכנה מאפשרת גם להתייעל בניהול העסקי, להפקת דוחות שונים, לשלוח הצעות מחיר, תעודות משלוח וכל מה שעסק צריך מבלי להעסיק מנהל חשבונות או רואה חשבון צמוד.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x