הפקת חשבונית מעוצבת אונליין

הפקת חשבונית מעוצבת אונליין

נהוג להתייחס לכרטיסי ביקור ולניירת משרדית כאמצעים טובים למיתוג העסק. במידה רבה, זו תהיה טעות להזניח את החשבוניות. גם אותן אפשר להפוך למסמך עסקי מעוצב לתפארת. עם קצת מחשבה ובלי יותר מדי מאמץ, אפשר להפוך את החשבוניות שלכם למעוצבות, ממותגות, מרהיבות ונחשבות. למה זה טוב ואיך עושים את זה בקלות? נשמח להסביר.

חשבונית מעוצבת מעלה את התדמית שלכם

עיצוב של חשבוניות כיום קל מתמיד לביצוע, באמצעות תוכנה להפקת חשבוניות ממוחשבות עדכניות. לפני שנרחיב על כך, נדגיש שעיצוב של החשבונית מעלה בבת אחת את התדמית שלכם. בדרך כלל, המסמך הזה בעצם סוגר תהליך של רכישה או שירות מהעסק שלכם. אתם רוצים ליהנות מהאפשרות להיפרד מהלקוח בצורה הכי מסבירת פנים ואיכותית שאפשר. עיצוב חשבוניות הופך את הפרידה מהעסק שלכם ליפה ומכובדת יותר. מסמכים מעוצבים שלכם מעלים את הסיכוי שישובו אליכם גם בהמשך, לביצוע עסקאות נוספות.

עסק שמכבד את עצמו נראה מקצועי יותר

מסמך מעוצב, כדוגמת חשבוניות מעוצבות, מעורר את הרושם שאתם עסק שמכיר בערך עצמו ומכבד את עצמו. עסק שמכבד את עצמו זוכה לכבוד מהלקוח, נראה תמיד יותר מקצועי ויותר איכותי. חשבו על בעל מקצוע שמגיע מרושל אל הלקוח. זה לא מעורר רושם מקצועי. בנקאי, רופא, יועץ מס או עורך דין שלא מתגלח לא מעוררים רושם טוב, אפילו אם הם מאוד מנוסים. באותו האופן, אם תעמידו חשבונית פשוטה למראה לצד חשבונית בעיצוב יוקרתי ויפה, ברור מה נראה מקצועי יותר. אחרי שאמרנו את כל זה, נגלה שאפשר לבצע את העיצוב בצורה קלה מתמיד. ואתם ממש לא צריכים שיהיה לכם איזה ידע בציור, באיור או בגרפיקה.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

עיצוב אונליין חסכוני בשיטת עשה זאת בעצמך

עד לזמן האחרון, כדי לעצב חשבונית צריך היה לפנות למעצב גרפי ולהוציא כסף רב. כיום, ניתן לעצב חשבוניות מרהיבות, מבלי להוציא כסף רב, בשיטת עשה זאת בעצמך. התוכנות המובילות שנועדו להפיק חשבוניות אונליין מאפשרות להכניס שיפורים בעיצוב הבסיסי, מבלי שצריך להוסיף על כך כסף רב. כל אחד יכול לבחור מתוך מגוון עיצובים, את מה שנראה בעיניו מתאים. מכיוון שמדובר בתוכנות שמתאימות לציבור רחב, ללא רקע בגרפיקה, הממשק של המשתמש מאפשר לבצע את העיצובים השונים ללא "טריקים" שמשמשים מעצבים גרפיים. הדבר שונה לחלוטין מתוכנות גרפיות יקרות, שאומנם יש להן יכולות גבוהות אבל מצריכות תחכום רב וגם עלות בלתי מבוטלת.

יש לכם לוגו? אפשר להוסיף אוותו לתוך החשבונית!

יתכן שבעבר שילמתם סכום של כסף, עבור מיתוג ועיצוב של לוגו עסקי. אם זהו המצב, אפשר להשתמש בו גם במסמכים המעוצבים שתפיקו אונליין. ניתן להוסיף עיצובים מתוחכמים כגון לוגו קיים. מטמיעים את הדוגמאות הקיימות לתוך המסמך והוא הופך כהרף עין לאמצעי ממותג ראשון במעלה.

אגב, את המיתוג הזה אפשר להוסיף לכל מסמך שמפיקים אונליין. אם אתם צריכים לשלוח הצעת מחיר, הזמנה, אישור כגון קבלת תשלום וכדומה, בכולם אפשר להוסיף את העיצוב המתאים לכם, עם הלוגו שאתם רוצים. ומה שעוד יותר טוב – אם העיצוב הנוכחי מצריך ריענון, תמיד אפשר להחליף את העיצוב במשהו חדש. אז לסיכום:

  • כל אחד יכול – חשבונית באינטרנט מעוצבת מקצועית אונליין, גם לחסרי רקע וידע בגרפיקה.
  • חסכוני – מסמכים מעוצבים לשימוש עסקי, בלי להסתבך עם הוצאות יקרות.
  • עיצובים מוכנים מראש – מיתוג המסמכים שלכם מעולם לא היה קל יותר וידידותי יותר.
  • אפשר לשנות מתוך מגוון דוגמאות ועיצובים מוכנים מראש.
  • הוספת לוגו ועיצובים שווים, לתוך כל המסמכים.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x