חשבוניות אונליין (2020)

חשבוניות אונליין (2020)

תמיד, בבית, בחיים, גם בלי להתאמץ, אפשר למצוא הרבה דרכים לסבך את החיים. אבל החוכמה היא, עבור על בעל עסק או מנהל עסקים להבין עד כמה טוב דווקא לפשט את הדברים. אנשי מכירות יודעים היטב. אי אפשר למכור הרבה ומהר כאשר עובדים מסובך.

וגם כאשר רוצים להפוך את העיסוק בניהול החשבונות לפשוט יותר, אפשר רק להרוויח מזה. אז עד כמה פשוט וכדאי להסתמך על חשבוניות אונליין בשנת 2020? אלה עיקרי הדברים, בצורה הכי פשוטה וברורה בעולם.

חשבוניות אונליין – פשוט ביקשתם קיבלתם

אם רוצים ואם לא, עסקים צריכים לנפק חשבונית מס קבלה. עסקים צריכים לנהל רישום מלא ומדויק של כל העסקאות והתקבולים, ההכנסות וההוצאות. בהמשך יש לנו לא מדברים דברים להוסיף לגבי היתרונות, אך נתחיל בדבר היסודי והכי הכי פשוט. אם ביקשתם להכניס פשטות, היא אצלכם מהרגע הראשון. ביקשתם חשבוניות אונליין? כשאתם באינטרנט, נרשמים בקלות ומתחברים לשירות כהרף עין. זה ממש לא דומה לתוכנות הישנות, שהצריכו התקנה, על ידי טכנאי או הורדה ארוכה למחשב שלכם. ברגע שאתם פותחים חשבון או מזמינים מינוי, השירות הזה תמיד אתכם. חמש דקות רישום חד פעמי והכל מתקתק אצלכם כמו שעון. בצורה הכי פשוטה בעולם, אתם נכנסים עם הסיסמא שלכם דרך המחשב במשרד, דרך המחשב בבית, בסמרטפון או בטבלט. ואף פעם לא צריך יותר לבזבז זמן על הורדת עדכונים או תוספים. החידושים שמתווספים מעת לעת זמינים לכם באופן מידי, בילט אין, בתוך המערכת, על שם העסק.

הפקת חשבוניות אונליין זה פשוט וזה כדאי

נסו חודש ראשון בחינם

או התקשרו לקבלת פרטים 03-9497979

פשוט מתנסים ובודקים, הכי קל שיש

צורת ההפעלה וההפקה של כל אותן חשבוניות אונליין נוחה מאוד וידידותית למשתמש. לא צריך שום ניסיון קודם. הרבה יותר פשוט מכל תוכנת אקסל או מערכות סבוכות. באופן אינטואיטיבי פותחים רישום של לקוח חדש או מזינים פרטים עבור לקוח מזדמן. ואם צריך, יש גם מדריכים זמינים או תמיכה טכנית. הכי פשוט להתחיל לעבוד בצורה זאת. ואין יותר ברור מאשר התנסות עצמית. כן, חשבונית אונליין – נרשמים לניסיון בחינם ומבינים בדיוק מה זה אומר. ובהמשך, העלות החודשית נמוכה, השירות זול ובלי אותיות קטנות או סיבוכים. יודעים בדיוק כמה משלמים בחודש, לפי המסלול הרצוי. יש מסלול לסוגי עסקים שונים ובהתאם למספר המסמכים שרוצים להפיק בכל חודש.

בלי בלגן, הכל שמור ללא הדפסות

בכל עסק שעובד מסובך זה קורה. מסמכים עסקיים, יש להם נטייה להיערם ולמלא במשרד תילי תילים של ערמות וקלסרים. אבל בזכות חשבוניות אונליין, אפשר להכניס סדר ובקלות. כל הרישומים מעתה ואילך נשמרים אוטומטית. כל מסמך שמוציאים, כל חשבוניות מס או קבלה או דוח כזה ואחר, נשמרים וגם ממוספרים. אין פלא שרשות המיסים מכירה בחשבונית הדיגיטלית עם החתימה הממוחשבת. כל זה מכניס לכם סדר ושום דבר לא הולך לאיבוד. את המסמכים אפשר לשלוח ללקוח במייל או בווצאפ. ניתן להפיק דוחות ולהסתכל על ביצועי העסק לפי זמנים, לפי תקופות, לפי סוגי לקוחות, לפי פרויקטים ועוד ועוד.

שנת 2020, הזמן הנכון לפעול חכם ופשוט יותר

שנת 2020 היא הזמן הנכון להפסיק את ההתלבטות ולהכניס הרבה סדר, פשטות ונוחות. כבר לא צריכים להזמין פנקסי קבלות או חשבוניות. לא צריכים יותר להשקיע באין ספור הדפסות. לא משנה מהו העסק שלכם, חנות, שיווק מקוון, מקצוע חופשי, עסק יצרני בינוני, השירות הזה מתאים כמו כפפה. אפשר להכין חשבונית גם כשמגיעים ללקוח, עם הסמרטפון ולא יותר. וניתן גם לחבר תוספים שונים כגון אמצעי סליקה שמאוד עוזרים.

הפקת חשבוניות אונליין זה פשוט וזה כדאי

נסו חודש ראשון בחינם

או התקשרו לקבלת פרטים 03-9497979

אולי יעניין אתכם גם:

אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x