עכשיו יותר מתמיד: להתקדם עם תוכנה להפקת קבלות

עכשיו יותר מתמיד: להתקדם עם תוכנה להפקת קבלות

עצמאים, בעלי מקצועות חופשיים, עסקים, משרדים, קליניקות, אם עד עכשיו עדיין אתם לא שם – זה הזמן. עכשיו יותר מתמיד, הגדירו לעצמכם מטרה, להתקדם עם תוכנה להפקת קבלות. זה צעד חכם, פשוט לביצוע, משתלם וכדאי. איך זה עובד ומה צריך לעשות כדי להתקדם, עושים לכם סדר.

הכל עובד אונליין, פשוט וקל

חשוב לא להתבלבל בגלל שמכנים את התוכנה הזאת תוכנה להפקת קבלות. זו לא תוכנה במובנה הוותיק של המילה, לא צריך שום התקנה, לא צריך זמן טעינה או שירות של בית תוכנה. מדובר במוצר מדף שמוגדר בשביל עבודה אופטימלית באמצעות האינטרנט. בתקופה שבה כולם קונים באינטרנט, מזמינים כרטיסים להצגה אונליין, קוראים עיתונים אונליין ואפילו לוקחים קורסים אונליין, גם את הקבלות שווה להוציא אונליין. זה הרבה יותר נוח ופשוט מאשר להשתמש במדפסת עוד פעם ועוד פעם או להזמין פנקסי קבלות מודפסות. כשיש פתרון חדיש ועדכני, לא צריך את הדרכים הוותיקות, הארוכות, המתישות (שהן גם יותר יקרות).

קבלות, אבל גם הרבה יותר מזה

אז אמרנו שמדובר על תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט. לא מסובך, לא משהו שצריך להתקין אלא פשוט להצטרף באופן חד פעמי ולקבל סיסמה. לכאורה, אפשר להבין שזהו שירות אונליין שנועד להוצאת קבלות עבור עצמאים או חברות קטנות במיוחד. זה אומנם חלק מהתמונה אבל לא כולה. למעשה מדובר על תוכנה להפקת חשבוניות וקבלות. את הקבלות מוציאים עוסקים פטורים ועצמאים קטנים. את החשבוניות מוציאים עסקים יחסית גדולים, אפילו עוסקים מורשים וחברות בע"מ. אבל אפילו קבלות וחשבוניות זה לא הכל. זו תוכנה אונליין שמאפשרת לבצע בשוטף כל מה שעסק צריך. אפשר לעקוב אחת התחשבנות כספית מול לקוחות, אפשר לעדכן הכנסות והוצאות, אפשר להוציא תעודות משלוח.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

ככה מוציאים כיום קבלות, מכל מקום

יכול להיות שאתם לא בטוחים אם הפתרון הזה בשבילכם, מפני שאתם כל היום הולכים וחוזרים, נמצאים במשרד ואז נוסעים ללקוח. אז נדגיש – תוכנה להפקת קבלות פועלת מכל מכשיר, מכל מקום. אם יש לכם סמרטפון, אתם יכולים להפעיל את התוכנה גם משם. ממש כמו אפליקציה, ממש כמו שגולשים לכל אתר אחר. נניח שאתם יושבים אצל לקוח והוא צריך חשבונית או קבלה. בטלפון אתם ממלאים את הנתונים, ושולחים מיד למייל שלו. את אותו הדבר אפשר לעשות מהמחשב במשרד, מהמחשב הנייד. ניתן להגדיר סיסמא גם לעובדים שלכם, שיכולים לטפל בשמכם בהתחשבנות כספית והנפקת קבלה או תעודות משלוח.

למה דווקא היום, למה דווקא עכשיו

כיום, כאשר המדינה בסגרי קורונה כל שני וחמישי, כל מי שרק יכול עובר לפתרונות אונליין. אם פעם אנשים היו רגילים לקבל קבלות מנייר, כיום כולם מבינים שזה ממש לא הכרחי, זה מיותר ואפילו מזיק. כשלא צריך נייר, לא מבזבזים הדפסות, דיו. הלקוח יכול לשמור את הקבלות אצלו במחשב, כך שגם אנשים מסודרים מרוצים מכך שיש להם סדר בבית.

בשורה התחתונה, 10 קבלות בחודש או 100 או 500 זה לא משנה. גם לא משנה אם יש לכם עסק קטן או עסק גדול, עסק מהבית או חברה שעובדת ממשרד או מפעל, תוכנה שכזאת תחסוך לכם כסף וזמן ותייעל את העבודה. מהרגע הראשון תראו עד כמה שזה נוח. ושלא יהיה ספק, לא צריך פרוצדורות. רשות המיסים אישרה את המהלך כך שאתם צריכים רק דבר אחר. לוודא שהספק של השירות רשום כמורשה ברשות המיסים. כשיש לכם את זה – אתם מסודרים.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x