חשבוניות לעוסק פטור ממס

זה קשה או דווקא קל? הפקת חשבוניות אונליין: מדריך למתלבטים

לא מזמן חגגה רשת האינטרנט שלושה עשורים. אין זה עניין של מה בכך והיום, ניתן לעשות כמעט הכל ברשת, אונליין. עבור הצעירים, השימוש ברשת הוא טבעי ונכון, כמו נשימה. עבור יש גם כאלה ששייכים לדור אחר. דור שבו הדברים נעשו באופן אחר. אם אתם עצמאיים וותיקים או בעלי עסקים קטנים, יתכן ששמעתם כבר על הפקת חשבוניות אונליין, ברשת. זה אולי עשוי להיראות מסובך ולא פשוט. אם אתם קוראים את הדברים הללו, אם אתם מתחברים אליהם, זהו המדריך בשבילכם. האם זה קל או קשה? איך זה עובד וכל דבר אחר שרציתם לדעת.

הפקת חשבוניות בלי התחייבות

לפני הכל, חשוב להבהיר כי אם מה שעוצר אתכם זו המחשבה שצריך להתחייב, הסירו דאגה מלבכם. אם אתם רוצים להתנסות בשירות של הפקת חשבוניות דרך האינטרנט, אתם מוזמנים בלי חתימה על חוזה מחייב. ממש לא. אם במקרה תגלו (מה שככל הנראה לא יקרה) שאתם מעדיפים את הדרך הישנה, הכל בר שינוי. ניסיתם חודש או יותר לעבוד עם חשבונית דיגיטלית ולא התחברתם? אף אחד לא ינסה להשאיר אתכם בכוח. לא צריך לעבור קשיים כדי להתנתק. אבל אחרי ששמנו את הדברים האלה על השולחן, נעבור לחלק היותר מעניין.

ידידותי למשתמש, כך אומרים כולם

הרעיון של הפקת חשבוניות באמצעות הרשת זכה לגיבוי מלא של רשות המיסים. ההבנה שככה נוח ונכון יותר לעבוד כיום הביאה לכך כי עוד ועוד עסקים, עצמאים, עסקים קטנים, גם בינוניים, כבר עוברים לעולם שכולו חשבונית אונליין. שימו לב לכל מה שהמשתמשים החדשים אומרים. כולם תמימי דעים שהממשק פשוט ביותר. לא צריך לשלוט במערכות מחשוב מסובכות. הכל נועד להבנה אינטואיטיבית. אם אתם יודעים אפילו קצת מה זה אינטרנט, לא תתקשו להבין איך מפיקים חשבונית עסקה, קבלה או כל מסמך אחר שתצטרכו, בלחיצת עכבר. רק רושמים אם שם הלקוח, סכום, תאריך ואופי העסקה ו"שלח" וזה פחות או יותר הכל.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

לא צריך טכנאי, לא צריך התקנות

פעם, רק חברות שהזמינו טכנאי והתקינו תוכנת ניהול חשבונות יכלו להפיק בעצמן חשבוניות מס. רק חברות גדולות, בדרך כלל, יכלו לוותר על הזמנת פנקסי חשבוניות או פנקסי קבלות מבית דפוס. מסמכים כגון הזמנת עבודה, שממוספרים ומנוהלים מתוך מערכת ניהול החשבונות היו לא הכי פשוטים לתפעול. אבל כיום זה אחרת. תוכנה שמיועדת לצורך הפקת חשבוניות באינטרנט לא מחייבת אפילו התקנה. פשוט נכנסים לאתר, נרשמים ונכנסים. תוך דקות ספורות אפשר להתחיל להוציא חשבונית או קבלה.

שליחת מסמך במייל או ווטסאפ

כדי להפיק חשבוניות אונליין, ניתן להשתמש בכל מחשב. מחשב אישי רגיל, מחשב נייד, אפילו דרך הסלולר ניתן לתפעל את המערכת. הכל פועל מהר, נוח ויעיל. כל מסמך נשלח במייל או באמצעות ווטסאפ. חוסכים הררים של ניירת, לא צריך לשמור את התיעוד בקלסרים מאובקים. הכל שמור בתוך המערכת תחת שם המשתמש שבחרתם לעצמכם ותחת הסיסמה שלכם. ויש עוד טיפים שעושים את השימוש לעוד יותר פשוט. למשל, אם אתם עובדים עם לקוחות קבועים, אתם רושמים את הפרטים שלהם במערכת. כך, בכל מסמך אתם לא צריכים להקליד מחדש את שם הלקוח. כמו כן, בלחיצת כפתור אפשר למצוא את נתוני המכירות או הגבייה שלכם ואתם תמיד מעודכנים. משהו בכל זאת נותר לא ברור? אפשר לפנות למרכז התמיכה ושם לקבל תשובה לכל שאלה. אם אתם צעירים בני 23 שמקימים עסק חדש או בני 55 שיוצאים לדרך עצמאית, כך תעבדו חכם, נוח ותוך חיסכון כספי ניכר.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x