מה היא חשבונית ירוקה וכיצד מפיקים אותה?

מה היא חשבונית ירוקה וכיצד מפיקים אותה?

ירוק הוא הצבע החדש, ואנו לא מדברים על ההקשר האופנתי. ירוק הוא הצבע הידידותי ביותר לסביבה, והוא יכול לשמש אתכם גם בהנהלת החשבונות העסקית שלכם. אם אתם מקימים עסק, אם את או אתה מתחילים לעבוד כעצמאים במקום שכירים (או אפילו במקביל), כדאי לכם להכיר את כל הסודות של החשבונית הירוקה. מדובר בחשבונית שמתאימה גם לעוסקים מורשים, לחברות ולכל עסוק שפתח היום, לפני חודש או לפני שנים, תיק במס הכנסה ובמע"מ.

הדיגיטלי לובש ירוק

חשבונית ירוקה היא בעצם מה שנקרא גם חשבונית דיגיטלית. פירוש הדבר הוא שלא צריך לקנות שום תוכנה בשביל להנפיק אותה. כל מה שצריך זה להירשם לשירות אונליין. לאחר כמה רגעים מקבלים סיסמה ואפשר להתחיל להוציא חשבוניות, דרך כל מכשיר. אפשר להנפיק אותן דרך מחשב בבית, מחשב משרדי, מחשב נייד, אפילו דרך סמרטפון. כלומר, בכל שלב מכל השלבים הנדרשים, אין שום צורך בניירת. בניגוד למסמכי עסקה רגילים ושגרתיים, לא צריך לתעד את המסמך על גבי נייר!

חוסכים בהדפסות ומרוויחים כסף

אחרי שהסברנו באופן כללי מה זה חשבונית ירוקה, צריך להבין שלצבע הירוק יש עוד משמעויות, וכולן משתלמות. לא רק שמדובר על חשבונית אלקטרונית שלא צריך בשבילה ניירת, גם אין צורך לבצע הדפסות מכל סוג שהוא. הרעיון הירוק הולך ביחד עם טיפול שמתחיל ונגמר במייל. על מנת להפיק את המסמך שרוצים רושמים את כל פרטי הלקוח, בתוכנה אונליין. וכדי למסור את המסמכים פשוט מוסיפים את המייל של הלקוח.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

ברגע שמסיימים לשמור את המסמך, המערכת נותנת אפשרות לשלוח אוטומטית. המסמך נשלח לכתובת המייל שרוצים, אפשר גם לכמה כתובות שונות. בכך העסק שלכם חוסך הזמנת פנקסי קבלות וחשבוניות וגם לא צריך שום הדפסות ואין בזבוז של דיו. את כל עלות ההדפסות לצרכי חשבונאות אתם חוסכים. לא צריך לקנות דיו למדפסת לעיתים קרובות. שוב מתברר כי מה שטוב לסביבה ומונע השחתה של עצים לתעשיית הנייר, יכול להיות טוב, משתלם וזול יותר, גם לעסק. בפעם הבאה שתצטרכו לתעד את ההכנסות של העסק, תוך כדי רישום הרווחים, תחסכו בזכות השיטה הירוקה והידידותית.

הכל שמור בענן לנוחותכם

זה המקום לציין כי חשבונית ירוקה אונליין לא רק נשלחת במייל וחוסכת לכם כסף. היא גם חשבונית שחוסכת לכם זמן וטרחה. הפקת מסמך כזה נעשית תוך כדי עבודה, דרך שולחן העבודה שלכם, דרך האינטרנט. מדובר בתוכנה ידידותית לשימוש, כשכל הפקת מסמך נעשית ברגעים ספורים בלבד. התכנון של ממשק המשתמש נועד לאפשר הפעלה מהירה, זמינה ונוחה. לא צריכים להיות בעלי ידע בהנהלת חשבונות. הרבה יותר פשוט מכל הפעלה של תוכנות אסקל או אפילו וורד. לא צריך להכין טבלאות או עיצובים. הכל מעוצב ומוכן לשימושים (אפילו ניתן לשלוח מסמך מעוצב עם לוגו עסקי).

בנוסף, כל מסמך, חשבונית או קבלה, נשמר בענן של ספק השירות. החשבונית חתומה אוטומטית בחתימה דיגיטלית. כלומר אתם אפילו לא צריכים להוסיף איזו שהיא חתימה. פשוט רושמים את תאריך המסמך, את הסכום ששולם או התשלום העתידי, מגדירים אמצעי תשלום ואפשר להוסיף כמה הערות. בהמשך, אם תרצו לבדוק את רווחיות העסק, כשתרצו להכין דוח של הכנסות או לבדוק אם יש חשבונית פתוחה (שטרם שולמה), גם את כל זה ניתן לבצע כהרף עין. הכל, בלי לדפדף בתוך קלסר מרובה דפים ובלי לבקש עזרה מפקידה בעלת ידע בהנהלת חשבונות. כל מסמך שרוצים לאתר, לשלוח או לתעד, מתבצע אונליין, מהר ובקלות.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x