הטריקים שיעזרו לכם לעבוד עם חשבונית מס מודרניות

הטריקים הקטנים שיעזרו לכם לעבוד עם חשבונית מס מודרניות

לפעמים, על מנת לשפר את התפקוד של העסק לא צריך לעשות איזה שינוי גדול או יקר. כמי שנסביר ונדגים לכם, בעזרת כמה טריקים קטנים, מדהימים וטובים, תוכלו לעבוד עם חשבונית מס מודרניות וליהנות מאין ספור יתרונות ושיפורים. מוכנים? מתחילים.

שמירה אונליין, במקום קלסרים

עסק שפועל על פי החוק, לא צפוי להסתבך עם קנסות או חקירות של רשות המיסים. אולי אתם כבר יודעים ואולי לא, בואו ניישר קו: על פי פקודת מס הכנסה, כל עסק צריך להוציא חשבונית מס או קבלה עם השלמה של כל עסקה או כל קבלת תשלום מלקוח. ותמיד צריך לשמור עותקים, למשך שבע שנים. התוצאה היא שכל עסק צריך לשמור קלסרים עם מסמכים, למשך שנים. זה מעמיס, זה מכביד, זה תופס מקום וחבל. הטריק הראשון שלנו להפעם הוא להתחיל להשתמש בפתרון המודרני. תתחברו לשירות שנקרא חשבונית און ליין. מרגע זה ואילך, אתם לא צריכים לתייק ולשמור מסמכים ל-7 שנים במשרד. התוכנה שומרת בשבילכם כל מסמך שאי פעם שלחתם.

לשלוח במייל או בווטסאפ

אם אתם מדפיסים חשבונית או קבלה ונמאס לכם לבזבז המון דפי מדפסת ודיו, כל מה שצריך זה לעשות שינוי חשיבתי. תתחברו לשירות של חשבונית מס באינטרנט ויותר לא צריך שום הדפסות. אם לקוח מגיע אליכם ואתם צריכים למסור לו חשבונית, פשוט תציינו את המייל שלו או מספר הטלפון הנייד. את החשבוניות החדשות שפועלות אונליין אפשר לשלוח כמו ששולחים מייל. אפשר אפילו להעביר עותק בוואטסאפ, אחת האפליקציות הכי פופולריות ושימושיות שיש.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

מיתוג חשבונית כהרף עין

פעם, הוצאת חשבונית ממותגת הצריכה מכם לפנות למעצב גרפי. המעצב היה בונה לכם לוגו ומכין עיצוב של חשבונית יפה מבחינה עיצובית וייצוגית. כאשר מצטרפים לשירות של החשבונית באינטרנט, כבר לא צריך למתג את החשבוניות או הקבלות בצורה מסורבלת ויקרה. כל בעל עסק יכול בעצמו להעלות עיצוב רצוי או להגדיר את עיצוב המסמך הרצוי לו, בצורה הכי נוחה ומידית שיש.

חיבור ישיר, אם אתרי מכירות

היום זה הזמן הכי נכון למכור אונליין, באינטרנט. אם אתם מנהלים עסק שמוכר באינטרנט או שאתם רוצים להקים חנות אונליין, את הקבלות או החשבוניות ללקוח אפשר להגדיר בצורה ידידותית. תוכנות של חשבוניות אפשר להטמיע בתוך האתר ללא שום קושי.

הגדירו רשימת לקוחות קבועים, זה קל

כדי ליעל את הנהלת החשבונות שלכם, שימו לב שאתם לא צריכים להתחיל להכין כל חשבונית או קבלה מנקודת האפס. אם אתם עובדים עם לקוחות קבועים, אתם יכולים פשוט להגדיר שם של לקוח כלקוח קבוע. כשהלקוח שמור במערכת, הפקת המסמך הרבה יותר מהירה. לאחר הגדרה חד פעמית, אתם חותכים את זמן הפקת המסמך בחצי. אפילו אם הכנת מסמך לוקחת רק כמה שניות, באופן מצטבר, שווה לכם לחסוך חצי מהזמן.

צירוף לממשק כרטיסי אשראי

סליקה בכרטיס אשראי משמשת כיום אפילו עסקים קטנים יחסית. עוסקים מורשים, עוסקים פטורים, חברות, ארגונים, עמותות, עצמאים, כולם מקבלים כסף בכרטיס אשראי ולא בצ'קים. אם רוצים לייעל את הנהלת החשבונות, אפשר לעבוד עם חשבוניות המס, בתוכנה שמחוברת עם ממשק של כרטיסי אשראי. בצורה כזאת, בכל פעם שלקוח מבצע רכישה ומשלם בכרטיס אשראי, המערכת יודעת לבצע את הפעולה המשלימה. כלומר, ביחד עם הרכישה והתשלום (שנעשים בצורה מאובטחת כמובן), מופקת קבלה או חשבונית. הכל נשלח ללקוח במייל, אוטומטית, בלי השקעה של זמן או כסף נוסף.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x