חשבונית ירוקה

היום זה כבר ברור, בעידן המודרני - רק חשבונית און ליין!

סרטי קולנוע שכבר הפכו לקלסיקה, כדוגמת סדרת "בחזרה לעתיד" בכיכובו של מייקל ג'י פוקס או "האלמנט החמישי" בכיכובו של ברוס וויליס סיפרו לנו כי בעתיד נוכל לנסוע במכוניות מעופפות. המכונית המעופפת הפכה לסממן מובהק של העידן המתקדם מבחינה טכנולוגית אבל במציאות, הקדמה לבשה דמות אחרת. הדמות הזאת היא המציאות הווירטואלית שיכולה לעשות עבורנו הרבה יותר מאשר תיארו לעצמם כל אותם במאי סרטים שניסו לחזות את העתיד. עבור בעלי עסקים ועצמאים, העידן המודרני הווירטואלי זה בין היתר אפשרות לעבוד עם חשבונית און ליין. כך עובדים חכם, מהר ומתקדם.

חשבונית און ליין חוסכת לכם זמן

אם נרצה לתאר את אחד היתרונות המרכזיים שמביא לנו העידן המודרני בהיבט של הפקת חשבונית מס הרי שזה חיסכון בזמן. אחרי הכל, גם אותה מכונית מעופפת שאולי עדיין תגיע אי שם בעתיד, נועדה לאפשר חיסכון בזמן. כך ניתן לחלוף מעל הפקקים ולהגיע יותר מהר למחוז חפצנו. גם כאשר אנו מתקדמים לעבר חשבונית און ליין אנו יכולים לחסוך הרבה מאוד זמן יקר.

כאשר ממלאים את הפרטים של עסקה שהתבצעה באמצעות המקלדת וכאשר לא צריך את כל אותם רישומים בכתב יד, זה חוסך זמן. כאשר שולחים ללקוחות חשבונית בקליק אחד למייל, זה חוסך זמן. במיוחד הדבר נכון כאשר ניתן לעדכן במערכת לקוחות קבועים, דבר שאפילו חוסך את הצורך למלא פרטים זהים בכל פעם מחדש (כמו שם הלקוח, למשל). אלו נראים אולי כמו דברים קטנים, אבל כאשר זה מצטבר, כאשר זה קורה עם הרבה מאוד חשבוניות שצריך להפיק עבור הרבה מאוד לקוחות, החיסכון בזמן נעשה מהותי. את הזמן חוסכים גם מכיוון ששמים סוף לכל אותם תיוקים בלתי נגמרים. כאשר כל המסמכים ששולחים נשמרים בענן, אונליין, זה מספיק עבור רשויות המס ולא צריך לארגן תיקיות וקלסרים שמבזבזים גם מקום יקר ערך.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

חוסכים במשאבים

אין ספק כי חשבונית און ליין הרבה יותר נוח למלא ולשלוח. במקביל, זו גם הדרך המהירה ביותר לחסוך במשאבים. כאשר מפיקים חשבוניות באינטרנט משלמים פחות מאשר כאשר מזמינים פנקסי חשבוניות מיושנים. בצורה כזאת, לא צריך לשלוח מסמכים שונים ללקוחות באמצעות הדואר. ולא רק חשבוניות אלא גם מסמכים אחרים שולחים באותה צורה. בקליק ובמייל אפשר לשלוח חשבונית עסקה או הצעת מחיר, קבלה וכל מסמך חשוב שבו משתמשים. ומה קורה אם הלקוח רוצה לקבל קבלה או חשבונית במקום? אולי אצלו במשרד? אין שום בעיה, אפשר לשלוח את המסכים אונליין גם כשעומדים מול הלקוח, באמצעות המובייל. הלקוח רואה את המסמך בין רגע בתיבת הדואר האלקטרוני שלו.

שלום לנייר, ברורה הבאה – חשבונית ירוקה

חשוב לציין כי החיסכון במשאבים הינו גם בעל היבט ירוק וידידותי לסביבה. חשבונית און ליין היא חשבונית ירוקה שחוסכת בזבוז של נייר ותורמת להפחתת היווצרות הפסולת וזיהום האוויר. כאשר שולחים אונליין את המסמכים לא צריך להשתמש בנייר, לא המקבל וגם לא השולח. זה אומר שלא צריך לכרות עצים, לא צריך לייצר עוד נייר, לא צריך למלא את הפחים במסמכים שעם הזמן סתם מצהיבים ומתיישנים.

ודבר אחרון – המערכת הטכנולוגית למעשה היא הרבה יותר מחשבונית ששולחים במייל. זו מערכת שלימה, ידידותית למשתמש ונוחה לשימוש של הנהלת חשבונות באינטרנט. בצורה כזאת מתבצע רישום אוטומטי של כל העסקאות, ניתן לצפות בקלות בכל העסקאות שבוצעו בזמן נתון ואפשר לבדוק אילו לקוחות עדיין לא שילמו את חובם והגיע זמן לסגור מולם את החוב. זה מה שנקרא ניהול עסקי חכם, מתקדם, נכון, ידידותי, חסכוני וגם משתלם.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x