חשבונית ירוקה

קבלה ירוקה מסדרת לכם את העסק

העולם כיום עובר במהירות לפתרונות ירוקים. כשמכוניות היברידיות או חשמליות הן ירוקות וקבלנים בונים בניינים בשיטות ירוקות, מאוד טבעי שגם בתחום החשבונאות או הנהלת חשבונות לעסקים עוברים לקצב הירוק. נסביר מהי בדיוק קבלה ירוקה ובאיזה אופן היא מסדרת לכם את העסק וגם בעלת תרומה כללית לסביבה.

קבלה ירוקה בלי דפים והדפסות

מעבר לכך שהצבע הירוק מסמל פריחה וטבע, זה גם הצבע שמסמל את החשיבה הסביבתית. חשיבה שתומכת בקיימות סביבתית ומניעת הרס סביבתי. אמנם קבלות לא נראות כמו משהו שהורס את הסביבה יותר מדי, אבל כשנסביר מהי קבלה ירוקה נבין במה היא נבדלת ולמה היא בהחלט כן טובה לסביבה ולכדור הארץ.

קבלה ירוקה זו בעצם קבלה ווירטואלית. היא קיימת, היא חוקית כמו כל סוג אחר של קבלה, אבל לא חייבים למשש אותה בידיים, כלומר היא לא מודפסת. את המסמך הזה יכול כל עסק להפיק בצורה דיגיטלית, שרואים אך ורק על צג המחשב. אמנם, אם רוצים אפשר לשלוח הוראה להדפסה, אבל בדרך כלל זה מיותר. כשעסק צריך להכין קבלות ללקוחות, אפשר לוותר בשמחה על הפעלת המדפסת ועל בזבוז ניירות ודיו. כעת, זיכרו שלא רק העסק שלכם יוכל לחסוך בהוצאות, לחסוך הדפסות ולוותר על רכישת המון מחסניות של דיו. הכפילו את כל זה במספר העסקים שיש בישראל ותבינו מדוע וכיצד מדובר באמת במהפכה ירוקה.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

מהפכה ירוקה וגם מסודרת יותר

לא רק את הקבלות של העסק אפשר להוציא בעזרת תוכנה להפקת חשבוניות וקבלות. התוכנה הזאת, שפועלת אונליין וללא צורך בהדפסות, מאפשרת למעשה להפיק כל סוג של מסמך שאפשר להעלות על הדעת. ומכיוון שכך סוגרים לכם את הפינה של מגוון עצום של מסמכים, המהפכה הזאת הופכת בשבילכם את העסק להרבה יותר מסודר. נבהיר: אם כבר לא מדפיסים יותר שום קבלה, אם בכל פעם שצריך למסור ללקוח חשבונית, שולחים לו במייל חשבונית דיגיטלית, זאת אומרת שאפשר לומר שלום לשיטת התיוק הוותיקה. כל מי שמבזבז זמן ועצבים על סידור המסמכים במגירות, בארונות, בקלסרים או בתיקיות, מבין עכשיו את גודל הבשורה. מרגע זה, הכל נשמר בתוך תיקיות וירטואליות, במחשב שלכם. וזה אפילו לא תופס מקום בכונן הקשיח, מפני שהכל שמור על השרתים של ספק השירות.

מסדרים לכם פשטות הפעלה

כדי להפיק קבלות ירוקות וכדי להפעיל את התוכנה, אין שום צורך בהגדרות מסובכות. ממשק ההפעלה נבנה במיוחד כדי שכל בעל עסק, אפילו בלי ניסיון עם תוכנות עסקיות, יוכל להתחיל לעבוד ובקלות. פשטות ההפעלה ניכרת בכל הפקת מסמך, בכל רישום של פעולה, בכל הפקה של דו"ח. ובכל זאת, אם עולה הצורך, צוות תמיכה ושירות זמין לעזרה.

לעצב קבלה או חשבונית בקלי קלות

פעם, כדי להכניס את הלוגו של העסק לתוך קבלה או חשבונית היה צריך לשכור מעצב גרפי. מעצב או גרפיקאית היו צריכים להיעזר בתוכנה גרפית לא זולה, על מנת להקנות למסמכים העסקיים תצורה נאה ומתקבלת על הדעת. אך כעת, כאשר הפקת חשבוניות באינטרנט מתבצעת אונליין, אין שום טעם ואיך שום צורך להגיע לגרפיקאי. אין שום צורך להוציא כסף על מיתוג של מסמכים ששולחים במייל ולא מדפיסים. אבל בכל זאת, מה עושים אם רוצים להקנות למסמכים ששולחים במייל איזה מראה ייצוגי נאה וטוב יותר? התוכנה להפקת קבלות וחשבוניות עושה את זה בשבילכם. אפשר להלביש עיצוב נאה, להוסיף לוגו או את שם העסק, לבד וללא עזרה. פעולה כזאת חסכונית ועדיין, מתקבלת תוצאה מקצועית בהחלט.

 

 

 

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x