הפקת קבלה

כאן נפרט מה יש להזין בכל שדה בעת מילוי קבלה

 • תאריך המסמך – שדה חובה. ניתן לבחור תאריך מוקדם מהיום אך חובה לבחור תאריך שלא יהיה מוקדם יותר מחשבונית המס הקודמת שהופקה במערכת.
תאריך המסמך

תאריך המסמך

 • לתשלום עד – התאריך האחרון לתשלום החשבונית.
תאריך לתשלום עד - תזכורת תישלח אליך ביום התשלום

תאריך לתשלום עד – תזכורת תישלח אליך ביום התשלום

 • לקוח – בחירת לקוח נעשית באמצעות הקלדת שם הלקוח. אם הלקוח קיים במערכת יש לבחור לקוח מתוך רשימת הלקוחות שלכם.
השלמה אוטומטית של לקוח בהקמת מסמך
השלמה אוטומטית של לקוח בהקמת מסמך
בעת כל יצירת מסמך חדש בשורת השם של הלקוח יופיע כפתור של "לקוח מזדמן \ לקוח קבוע": כשנרצה לבחור לקוח קבוע נעביר את הכפתור למצב לקוח קבוע וכבר בעת ההקלדה שמו של הלקוח יעלה ונוכל לבחור בו. באם נרצה להוסיף לקוח קבוע חדש יהיה עלינו להעביר למצב "לקוח קבוע" וללחוץ על הכפתור "חדש" מצד שמאל. המערכת בוחרת לקוח קבוע בברירת המחדל בכדי להגן על המשתמש מיצירת כפילות של לקוחות. במידה ורוצים להקים תמיד לקוח מזדמן בברירת המחדל ניתן לפנות אלינו לתמיכה ואנחנו נפעיל את המצב הזה עבורכם.
 • תיאור – כותרת המסמך, שדה שאינו חובה למילוי
 • הפק מסמך באנגלית – יופיע במידה ומוגדר לחברה הקמת מסמך באנגלית. מוגדר דרך מסך הגדרות -> פרטי העסק. ניתן לסמן 'הפק מסמך באנגלית'. במידה והמסמך מופק באנגלית המקור תמיד יישמר בעברית וישלח ללקוח העתק המסמך באנגלית.
הפקת מסמך באנגלית - יסומן במידה ורוצים להפיק מסמך באנגלית

הפקת מסמך באנגלית – יסומן במידה ורוצים להפיק מסמך באנגלית

 • המחיר בפריטים כולל מע"מ – יופיע במידה ומוגדר לחברה אפשר את האופציה או ברירת מחדל כולל מע"מ עבור האפשרויות ב'. מוגדר דרך מסך הגדרות -> פרטי העסק. במידה ומסומן הסכום שיוקלד בתוך הפריט יהיה כבר כולל את המע"מ בתוכו.
המחיר בפריטים כולל מע"מ - הקלדת סכום הפריט תהיה כוללת מע"מ

המחיר בפריטים כולל מע"מ – הקלדת סכום הפריט תהיה כוללת מע"מ

 • מטבע ראשי של המסמך – יופיע במידה ומוגדר לחברה שערי מטבע. מוגדר דרך מסך הגדרות -> פרטי העסק. סוג המטבע של הסכום הסופי של המסמך. שער המטבע המחושב במסמך הינו השער המעודכן להיום של המטבע הנבחר. במידה וצריך לעדכן שער אחר משער המטבע של היום ניתן לערוך אותו עם כפתור העיפרון הממוקם ליד בחירת המטבע שער הראשי
 • פירוט תקבולים – יש להזין את פרטי התשלום שקיבלתם מהלקוח – העברה בנקאית / המחאות /מזומן / כרטיס אשראי / פייפאל וגם אם הלקוח ניכה לכם מס, עליכם להזין את הסכום בטאב "ניכוי במקור". אפשר להזין כמה המחאות על ידי מילוי פרטים של כל המחאה ולחיצה על אישור תשלום.
 • הערות – יופיעו מתחת לפירוט המסמך
 • הערות קבועות – אלו הערות קבועות שמופיעות בתחתית המסמך אשר ניתן להגדירם במסך: 'הערות קבועות למסמך -> מסמכים בעברית/מסמכים באנגלית'. הן יופיעו מתחת להערות המסמך ובהפקת המסמך ניתן לערוך גם אותן.
 • תוכן בתחתית המסמך – יופיע בתחתית המסמך
 • תוכן נוסף במייל ללקוח – במידה ותרצו, תוכלו להוסיף תוכן נוסף אשר ישלח ללקוח במייל שעימו מועבר המסמך.
בסיום מילוי פרטי החשבונית המס תוכלו ללחוץ על "תצוגה מקדימה". דוגמא של המסמך תיפתח בתוך חלונית. במידה והמסמך נראה תקין, לחצו על "הפק את המסמך". מייל עם לינק לחשבונית מקור תישלח ללקוח עם קובץ PDF חתום דיגיטלית. גם ליוצר החשבונית יישלח מייל דומה. ניתן לבטל את המייל שנשלח ליוצר החשבונית במסך הגדרות -> התראות.

יש צורך בעזרה?

נשמח לתת מענה לכל בעיה והתלבטות.
צוות התמיכה עושה הכל כדי לספק מענה מהיר.
אנחנו כאן.

טופס פניה לתמיכה
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x