חשבונית דיגיטלית - העתיד כבר כאן

הפקת מסמכים בקלות בעזרת מערכת חשבוניות ממוחשבות אונליין

אפילו בזמנים שבהם האינטרנט כבר לא היה בגדר חידוש, עדיין הנהלת החשבונות לעסקים המשיכה להתנהל שנים רבות כפי שהתנהלה עד אז, בצורה איטית, מסורבלת ומיושנת. רק כאשר החל האינטרנט להיות מהיר באמת, רק כאשר שירותי אונליין הפכו להיות דבר שבשגרה, התאימה את עצמה הנהלת החשבונות ונולד דבר חדש, מהפכה של ממש.

המהפכה שנולדה נקראת הנהלת חשבונות באינטרנט. וזה עדיין לא היה הכל. כחלק מאותה מהפכה, הפכו גם החשבוניות למקוונות וכיום, חשבוניות ממוחשבות גם לא נחשבות בכלל בגדר חידוש גמור.

כל המסמכים בקליק

אז יש כיום תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט וכבר לא צריך להזמין טכנאי התקנות או לבצע שדרוגים בתוכנה בכל שנה או אפילו פחות. התוכנה מתעדכנת חדשות לבקרים והדבר נעשה באופן אוטומטי. התוכנה לא "יושבת" על המחשב אלא בשרתים מרוחקים כך שבעצם מדובר בשירותי ענן לכל דבר. אך מי שסבור כי רק סיכומי ההוצאות או ההכנסות או רק הפקת חשבוניות ממוחשבות אפשריים בעידן הזה עדיין לא שמע כלום. למעשה, זו רק ההתחלה.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

אז מה עוד אפשר לעשות מלבד הפקת חשבוניות ממוחשבות? באותה התוכנה ממש, כאשר כל מה שצריך זה רק חיבור לאינטרנט, אפשר להפיק גם קבלות. אפשר גם לבצע בקלות הפקת חשבוניות עסקה, מסמך שנפוץ מאוד בקרב פרילנסרים ועסקים זעירים. אפשר גם להפיק עוד מיני מסמכים חיוניים כדוגמת הצעות מחיר ובקיצור, כל מה שעסק צריך כדי לתפעל בקלות כל היבט חשבונאי.

את כל אותן חשבוניות ממוחשבות וכל יתר המסמכים מפיקים ללא כל קושי, בקליק. וכבר לא צריך לשלוח מסמכים ללקוח בדואר וממש לא צריך לטרוח אפילו לשלוח מייל עם צירוף של מסמך בנפרד. התוכנה יודע מיד עם שמירתו לשלוח אותו לגורם המיועד. השליחה נעשית במייל וכל הפעולה הזאת זכתה להכרה ולאישור של רשות המיסים. הצפי הוא כי בקרוב, כמעט אף אחד כבר לא יטרח להדפיס קבלות או מסמכים אחרים. הכל יהיה ממוחשב, שמור בקבצים בלי סיבוכים.

תפעול שמתאים לכל אחד

הכנת חשבונית מס באופן מקוון זה לא דבר מסובך. למעשה, אפילו בעלי עסקים קטנים שעד כה נמנעו משימוש בשירותי ענן או שירותי אונליין מגלים כי התפעול פשוט ביותר. חברה שמציעה שירות מסוג זה מודעת לכך כי חלק גדול מקרב לקוחותיה הם בעלי עסקים קטנים ופרילנסרים שאין להם חשק או רצון להתעסק עם תוכנות מורכבות וקשיי תפעול. עבור כל מי שמכיר אפילו באופן בסיסי את הגלישה באינטרנט, עבור כל מי שבשבילו מנוע חיפוש זה לא משהו מיוחד, גם ניהול חשבונות אולניין מתברר כעניין פשוט וקל ביותר.

החיסכון והמיתוג כולו שלכם

אלה שכבר התנסו בשירות מדווחים כי הוא חוסך להם ובגדול. זה חוסך זמן. זה חוסך כסף. זה גם מייעל מאוד את המעקב אחר התנהלות העסק מבחינה פיננסית. בקליק אחד אפשר לא רק להוציא חשבונית או קבלה אלא גם לראות על המסך את כל ההכנסות או ההוצאות של העסק לכל תקופה שרוצים. בקליק אחד אפשר לבדוק האם ישנם לקוחות שטרם הסדירו את תשלום החוב או כאלה שצריך להתקשר כדי להזכיר על שמועד החיוב מתקרב.

למותר לציין כי חשבוניות אונליין זה גם דבר שעוזר מאוד למיתוג העסקי. זהו צעד פשוט, רק הרשמה של שתי דקות, והעסק נתפס כחדשני, ממש מהשורה הראשונה. למעצבי שיער או אינסטלטורים, לשיפוצניקים ורופאי שיניים, לעיתונאים פרילנסרים ולמעצבים גרפיים, לבעלי חנויות מקוונות ועסקים רבים אחרים, זהו הפתרון המתבקש, הנכון והעדכני.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x