איך תוכל לנהל לעצמך חשבוניות לעסק

איך תוכל לנהל לעצמך חשבוניות לעסק?

מנהלים עסק ורוצים לנהל בצורה טובה את כל הנושא של חשבוניות לעסק, בעצמכם וללא עזרה? זו החלטה מאוד טובה, שיכולה לחסוך לכם כסף רב. אין כיום שום סיבה לשכור מנהל חשבונות צמוד או להיעזר באופן יום יומי ברואה חשבון או יועץ מס. נציג בשורות הבאות את הכלי המודרני והטוב ביותר, שמשלב בין הנפקת מסמכים עסקיים לבין הנהלת חשבונות באינטרנט, בשיטת השירות העצמי.

מתנהלים אונליין, מפיקים מסמכים ישר למייל

כולנו מתנהלים פרק זמן די ארוך בכל יום, באינטרנט. כשאנו מתנהלים אונליין בכל כך הרבה תחומים, אין שום סיבה שלא נעבור להשתמש בשירות אונליין גם בניהול החשבונות של העסק. לא צריך היום שום דבר מלבד גישה לאינטרנט כדי להתחבר אל תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט. התוכנה הזאת אתכם, דרך המכשיר הנייד, דרך הטאבלט, דרך המחשב במשרד וכו'. באותה התוכנה אתם יכולים לראות כמה הרווחתם השנה, כמה חוב פתוח יש ללקוח כזה או אחר וכמובן, כך תוכלו גם לייעל את הנפקת החשבוניות. והפלוס הנוסף – את הכל אפשר להעביר לכל לקוח שלכם, קבוע או מזדמן, דרך המייל. אין שום צורך להדפיס, לחתום, לבזבז זמן, נייר ודיו. הכל נמצא במרחב הווירטואלי, נגיש, זמן וזול.

אילו חשבוניות אפשר באינטרנט

במציאות העסקית ניתן למצוא סוגים שונים של חשבוניות וסוגים מגוונים של מסמכי עסקה אחרים. וזה היופי הנוסף של הפקת חשבוניות באינטרנט. באינטרנט, באותה תוכנה אונליין, תוכלו להפיק את כל סוגי החשבוניות ואת כל סוגי המסמכים שאתם עשויים להזדקק להם אי פעם. אפשר להנפיק ולשלוח חשבנית מס וחשבונית עסקה. אפשר להכין, להנפיק ולהוציא במייל קבלות של עוסק פטור, פירוט עסקה או תעודות משלוח, הצעות מחיר ועוד. אגב, תוכלו להכין בעצמכם אפילו חשבונית ממותגת.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

אין צורך לגשת למעצב גרפי בשביל שתוכלו לעצב לכם חשבוניות מיוחדות, עם הלוגו שלכם או עם פרטי העסק בגופן מיוחד. תוכנה להפקת חשבונית יכולה להוסיף, עיצוב וגרפיקה. כל זאת, בשיטת עשה זאת בעצמך. אפשר לבחור בין מספר עיצובים מוכנים, לשלב צבעים, להוסיף לוגו או מיתוג עסקי. מאותו רגע והלאה, העיצוב הזה ילווה אתכם בכל מסמך שתוציאו, עד שתחליטו אחרת (אם תרצו לשנות).

הכי פשוט ואינטואיטיבי שיש

כעת חשוב לומר שהתוכנה אונליין מיועדת לא רק לבעלי עסקים וותיקים. זו לא תוכנה מסובכת אלא להפך – היא פשוטה ואינטואיטיבית. המפתחים דאגו לכך כי הממשק יהיה הכי ברור ואינטואיטיבי שיש, מפני שלא מנהלי חשבונות נחשבים לקהל היעד. קהל היעד הטבעי מורכב מעצמאים, מבעלי עסקים קטנים, מפרילנסרים, בעלי חנויות דיגיטליות וכדומה. תוכנה להנהלת חשבונות לעצמאיים תאפשר לכם להיכנס לעניינים ולהבין מהר מאוד איך להפיק מסמכים ואיך להשתמש בפונקציות הנוספות.

אלה היתרונות שלא תרצו לפספס

נסכם, אם כן, עם כמה יתרונות שלא תרצו לפספס. כאשר תיקחו את העניינים לידיים ותנהל בעצמכם את רישום העסקאות, ניהול החשבונות והוצאות הקבלות והחשבוניות תרוויחו:

  1. מחיר משתלם – אין צורך לשלם באופן שוטף, מדי חודש, כסף רב לרואה חשבון או למנהל חשבונות שתשכרו במיוחד.
  2. חיסכון בזמן – הפקת המסמכים מהירה מאוד, לא מסובכת וחוסכת לכם זמן. המסמכים יוצאים כשהם חתומים מראש (חתימה דיגיטלית).
  3. שקיפות – עלות חודשית נוחה, ללא אותיות קטנות. זו הדרך הכי זולה ופשוטה לחשבונאות עסקית.
  4. כל אחד יכול – ממשק נוח, ותמיכה שתאפשר גם לחסרי ניסיון להבין מהר, מה עושים ואיך.
  5. ירוק – חוסכים ניירת, בלי הדפסות ובלי לבזבז דיו.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x