ניהול חשבונות מקוון

כל מה שצריך לדעת על המסלולים להפקת חשבונית דיגיטלית ב-2019

עוד ועוד בעלי עסקים ועצמאים עוברים להפקת חשבוניות ושאר מסמכי עסקה באינטרנט, כלומר אונליין. חברות, עוסקים פטורים, עוסקים מורשים, זה לא משנה, כל מי שמתחיל לעבוד עם חשבונית דיגיטלית, כבר לא יחזור אחורה, לשיטה הישנה. אם יש לכם חנות מקוונת, אם אתם בעלי מקצוע כגון אינסטלטורים או חשמלאים, אם אתם מעניקים ייעוץ פיננסי, אם אתם מתרגמים או פרילנסרים בכל תחום שהוא לרבות הייטק, גם לכם קיים מסלול הצטרפות מעולה ומשתלם.

חשבונית דיגיטלית במסלול הבסיסי

אם יש לכם עסק חדש או עסק קטן, אם אתם רוצים להתרשם מהמערכת שמפיקה חשבונית דיגיטלית ולשלם מחיר מאוד משתלם, קיים המסלול הבסיסי. המסלול הבסיסי של INVOICE-MAVEN עולה לכם בכל חודש לא יותר מ-29 ₪. ההבדל בין המסלול הזה לבין המסלולים האחרים אינו טמון בכך שאין יכולות מתקדמות למערכת. זו בהחלט מערכת שיכולה להציע מלבד הפקת חשבוניות גם עוד פונקציות של הנהלת חשבונות באינטרנט (אך לא הכל).

למשל גם במסלול הבסיסי הזה אתם יכולים בכל רגע לקבל תמונת מצב ברורה של העסק מבחינה פיננסית. אפשר לראות כמה הכנסות היו לכם בתקופה מסוימת. מה שכן חשוב לציין, אי אפשר להפיק דוחות מתקדמים (שכן קיימים במסלולים היותר מתקדמים). גם במסלול הבסיסי אתם יכולים להפיק כמות נכבדה של מסמכים. עד 100 מסמכים בחודש!  עדיין לא בטוחים ורוצים להתנסות? יש מבצע של חודש התנסות ללא עלות! העלות כוללת שירות תמיכה, שיהפוך לכם את החיים לממש קלים.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

מסלול ישר ולעניין – מסלול Maven

אם אתם מעריכים שלעסק שלכם אין צורך בשלב זה ביותר מאשר 100 חשבוניות מס בחודש אבל אתם רוצים יכולות נוספות, אין בעיה. המסלול הכי נפוץ ללקוחות חברת INVOICE-MAVEN מאפשר לכם להנפיק כמות כזאת בכל חודש. אבל מלבד היכולת להפיק חשבונית דיגיטלית ולשלוח במייל, בווטסאפ או (פחות נפוץ אבל אפשר) להדפיס ולשלוח בדואר, יש עוד. במסלול הזה יש אותן יכולות כמו בבסיס (למשל ניהול לקוחות, עיצוב מסמך כרצוי לכם) וגם מעקב לעסקים שמנהלים כמה פרויקטים במקביל. עלות המסלול הזה 49 ₪ בלבד, לחודש ימים. אפשרי מעקב לפי שעות וכן ניהול מלאי בצורה מאוד פשוטה. כמובן, גם הפקת דוחות מתקדמים זמינה לכם.

העסק גדל? עוברים למסלול הבא

העסק שלכם גדל ויש לכם יותר לקוחות? מזל טוב! אם אתם צריכים להפיק בכל חודש יותר מ-100 מסמכים, כולם חתומים בחתימה דיגיטלית לפי הדרוש מבחינת מס הכנסה, יש מסלול מתאים. למסלול הזה של INVOICE-MAVEN קוראים Maven Commerce. עלות המסלול הזה גבוהה רק ב-10 שקלים ואתם מקבלים תוספת של עוד 100 מסמכים הרצויים לכם בחודש. אגב, שיהיה ברור: המסמכים הללו בכל המסלולים יכולים להיות למשל חשבונית דיגיטלית, אבל בהחלט לא רק. זוהי גם תוכנה להפקת קבלות, כלומר מתאימה גם לעוסקים פטורים שלא מוציאים חשבונית מס לצרכי מע"מ.

מסלול לעסקים גדולים עוד יותר

גם לחברות שצריכות להנפיק מאות רבות מסמכים בחודש מציעה INVOICE-MAVEN את המסלול המתאים בדיוק. Maven Commerce Plus מאפשר הפקה של עד 500 מסמכים מדי חודש בחודשו. עלות המסלול פחות מ-100 ₪ (99 ₪ למען הדיוק). כאשר זוכרים שבצורה כזאת לא צריך להזמין פנקסי קבלות או חשבוניות, לא צריכים לשלוח מסמכים בדואר והכל מועבר בקלות במייל, זו עסקה ממש משתלמת. אגב, בכל המסלולים, אפשר להתנסות עם חודש אחד בחינם. בכל המסלולים אתם יכולים לקבל תמיכה מקיפה וכל מה שצריך, לניהול חשבונות חכם, נוח, פשוט וידידותי.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x