חשבונית אונליין: כל הסיבות לבחור ולעבור – עוד היום!

חשבונית אונליין: כל הסיבות לבחור ולעבור – עוד היום!

אי אפשר לומר כי חשבונית אונליין זהו חידוש שנולד אתמול. זה אמנם לא פתרון וותיק אלא טכנולוגיה די חדשה ובכל זאת, זה קיים בסביבה כבר כמה שנים. אך מסתבר כי למרות הרבה מאוד יתרונות, יש עדיין עצמאים או בעלי עסקים שלא הצטרפו למהפכה. הגיע הזמן לבצע את השינוי, לא מחר אלא עוד היום. וכדי להבין למה זה כל כך כדאי, קבלו רשימה (ענקית) של כל הסיבות לעבור, עוד היום!

חשבונית אונליין, כי אין שום התחייבות

אפשר היה להניח כי חברה שמספקת שירות של הנהלת חשבונות באינטרנט תרצה איזו התחייבות מינימלית מהלקוחות. אולי הסכם התקשרות כפי שמקובל מאוד בחברות הסלולר, למשל. אך מסתבר כי חברה שמספקת את השירות חשבונית אונליין לא בהכרח דורשת התחייבות. INVOICE-MAVEN: אתם מצטרפים, נרשמים אונליין ובלי להתחייב. ניסיתם ומאיזו סיבה אתם לא מרוצים, פשוט מפסיקים.

מי שמנסה לא מצטער

למרות מה שאמרנו בסעיף הקודם, אנו מרגישם צורך להבהיר. כמעט ב-100 אחוזים, בעלי עסקים שהחלו להנפיק חשבוניות מס באינטרנט לא יחזרו אחורה. למרות שאפשר, כפי שאמרנו, לסיים את השירות בכל רגע נתון, כמעט אף אחד לא נוהג כך. היתרונות הבאים שנציג יבהירו מדוע זה כך.

שירות שחוסך כסף

מאחורי השירות שנקרא חשבונית אונליין אין אותיות קטנות. כדי להתחיל עם הוצאת חשבוניות באינטרנט לא צריכים לקרוא חוזים או הסכמי התקשרות מסובכים. מודל התשלום הוא הכי פשוט ונוח שאפשר. משלמים סכום חודשי נתון תמורה הזכות להנפיק ולשלוח כמות מסוימת של מסמכים בכל חודש. אותו סכום הינו נמוך מאוד ונדירים מאוד המקרים שזה לא יותר חסכוני ביחס לחלופות. קרוב ל-100 אחוזים מהלקוחות שכבר עברו, בעלי עסקים קטנים או בינוניים, עצמאים, פרילנסרים, בעלי חנויות ועסקים מקוונים – כולם מדווחים על חיסכון בהוצאות ניהול החשבונות.

הפקת חשבוניות אונליין זה פשוט וזה כדאי

נסו חודש ראשון בחינם

או התקשרו לקבלת פרטים 03-9497979

שירות שחוסך לכם זמן

אם יש משהו שבעלי עסקים אוהבים, מלבד חיסכון בהוצאות העסקיות, אלה הם פתרונות שחוסכים זמן. ואין ספק כי חשבונית אונליין חוסכת הרבה מאוד זמן. ניתן לראות זאת מכמה כיוונים שונים. קודם כל, הפקת כל חשבונית לוקחת כמה שניות. שנית, השליחה נעשית מיד לאחר ההפקה, למייל של הלקוח. גם מילוי החשבונית נעשה חיש מהר וכך גם הפקת הדוחות של הביצועים הכספיים.

תמיכה בשפות שונות

אין שום בעיה להפיק גם חשבונית באנגלית. אם יש לכם לקוחות בחו"ל או בארץ, אשר צריכים חשבונית שלא בשפה העברית, אין בכך שום בעיה. אגב, ניתן לעדכן בתוך המסמכים גם הערות עבור הלקוח, לפי הצורך.

לא רק חשבונית

המערכת מאפשר הפקה של מגוון מסמכים, בהחלט לא רק חשבוניות מס. ניתן להפיק גם קבלות (לעוסקים פטורים, למשל). ניתן להפיק חשבוניות עסק ועוד מגוון רחב של מסמכים עסקיים לפי הצורך.

שולחים בכל דרך שרוצים

את המסמכים ניתן לשלוח ללקוח בכל דרך שרוצים, כאשר בדרך כלל מדובר בשליחה מקוונת. ניתן לשלוח במייל, ניתן לשלוח אפילו כצירוף לווטסאפ. ניתן כמובן גם להדפיס ולהגיש ללקוח ביד או לשלוח בדואר.

מערכת שעוזרת לניהול העסק

לא רק חשבוניות, קבלה או מסמך עסקי אחר ניתן להנפיק. ניתן גם להפיק דוחות ולקבל נתונים שעוזרים מאוד לנהל את העסק. זו מערכת אידיאלית לשיפור איכות הגבייה, מעקב אחר הכנסות והוצאות וכל מה שצריך לניהול פיננסי חכם. אפשר גם לבצע ממשק עם סליקת כרטיסי אשראי.

גמיש, ידידותי ונוח

ממשק המשתמש גמיש, ידידותי ונוח מאוד. גם לחסרי ניסיון, קל מאוד להשתמש במערכת. ואם צריך, יש תמיכה ושירות לקוחות זמינים וטובים.

הפקת חשבוניות אונליין זה פשוט וזה כדאי

נסו חודש ראשון בחינם

או התקשרו לקבלת פרטים 03-9497979

אולי יעניין אתכם גם:

אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x