עצמאיים? קבלו 3 טיפים מנצחים להנפקת חשבוניות בעצמכם

עצמאיים? קבלו 3 טיפים מנצחים להנפקת חשבוניות בעצמכם

האם ידעתם שקיימים סוגים שונים של קבלות, חשבוניות ומסמכים עסקיים? בשורות הבאות נציג כמה טיפים מנצחים, להפקה עצמית של מסמכים וחשבוניות, תוך חיסכון בכסף, בזמן ועם מקסימום נוחות.

1.    היעזרו בתוכנה ידידותית לתפעול

הרבה מים חלפו מאז שעצמאים היו חייבים לרשום מסמכים בצורה ידנית. אבל כיום, אפילו לא חייבים להשתמש במדפסת על מנת להפיק מסמך כזה או אחר. את הכל, חשבונית, קבלה, הצעות מחיר וכדומה, אפשר להפיק בעזרת תוכנה להנהלת חשבוניות לעצמאיים. הדבר הראשון שכדאי לדעת, זה שקיימות תוכנות מסוג זה שהן ידידותיות וקלות לתפעול באופן מיוחד. אתם לא צריכים בשביל זה לעבור הדרכה. אין שום צורך לשלוט במושגים כלכליים שאולי לא מוכרים או מבלבלים. תוכנות נבחרות עוצבו כך שכל עצמאי, אפילו אם הוא רק עושה את צעדיו הראשונים כבעל עסק, יוכל לתפעל באופן אינטואיטיבי. ברגע שנעזרים במערכת נוחה לתפעול, הכל מתנהל מהר מאוד, בלי צורך לבזבז את הזמן היקר שלכם. את הזמן שחסכתם, תוכלו להשקיע בפעילויות רווחיות, ניהול העסק או אפילו ליהנות מיותר זמן פנוי. וכל זאת, מבלי שתצטרכו לשכור מנהל או מנהלת חשבונות ותוך חיסכון בהוצאות ניהול החשבונות.

2.    העדיפו פתרון אונליין, שפועל מכל מקום 

תוכנות מהסוג הישן הצריכו התקנה במחשב. היה צורך להזמין מדי פעם עדכונים ולשלם לטכנאים אם משהו לא מסתדר. אבל כיום האפשרות הנכונה ביותר היא להשתמש בפתרון אונליין. תוכנה להפקת חשבוניות אונליין יושבת בענן וכל עצמאי יכול לפתוח חשבון משתמש פרטי משלו. מאוד נוח שלא צריך להתקין כלום במחשב, בנוסף זה גם מאפשר להשתמש במערכת מכל מקום, מתי שרק רוצים. למשל, אתם יכולים להוציא קבלות ממוחשבות, דרך המחשב במשרד או דווקא באמצעות הסמרטפון. אתם לא מוגבלים למחשב כזה או אחר, משום שבכל מקום שיש אינטרנט יש לכם גישה לתוכנה.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

ושימו לב שבכמה קליקים אפשר לשלוח את המסמך הרצוי, לכל לקוח קיים או לכל לקוח חדש. ניתן באותה תוכנה לשמור רשימת לקוחות וכן לעדכן נתוני גבייה, הכנסות עסקיות לפי נושאים ועוד הרבה יותר. כך מכניסים סדר לניהול הפיננסי של העסק. זוהי דרך שיכולה לעזור לכם לנתח את ביצוע העסק. מה שצריך לבדוק זה שהתוכנה שאליה אתם מתחברים קיבלה את אישור רשות המיסים. תוכנות מורשות יכולות להטביע חתימה דיגיטלית על כל מסמך, מה שאומר שהכל מתועד וחתום ללא מגע יד אדם.

3.    עיצוב ייחודי מוסיף המון

הטיפ השלישי להנפקת קבלות ירוקות בשיטה מנצחת, נוגע קצת במיתוג. לכאורה, תוכנה של חשבוניות נועדה לבצע פעולות טכניות, ללא משמעות שיווקית או פרסומית. אבל למעשה, יותר מאשר חיסכון בנייד, עלויות תפעול נוחות וכמובן הנוחות, אם תדעו מה עושים תוכלו להפוך כל מסמך לבעל ערך שיווקי נוסף.

העדיפו לבחור תוכנה של הפקת חשבוניות באינטרנט, שמאפשרת לכם בכמה צעדים פשוטים, לשנות את העיצוב הבסיסי. זאת אומרת שתוכלו להפוך את החשבוניות, הקבלות, הצעות המחיר או תעודות המשלוח, למסמכים צבעוניים, יפים ואישיים. בזמנים שבהם יש מערכות עזר לעיצוב אתרים שכל אחד יכול לבנות ללא ידע מקצועי קודם, אין שום סיבה שלא לקבל יותר גם בעיצוב המסמכים העסקיים. והבשורות הטובות הן שלא צריך בשביל זה לגשת לגרפיקאי או למעצבת גרפית. כלי עזר יכולים לעזור בהוספת עיצוב ולוגו, שינוי נראות של מסמך והוספת מגע אישי וייחודי שמוצא חן בעינכם. העיצוב הייחודי מושך את העין של הלקוחות ויכול להשלים את מיתוג העסק שלכם.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x