איך מתקינים ומה יודעת לעשות תוכנה להנהלת חשבונות לעצמאיים

איך מתקינים ומה יודעת לעשות תוכנה להנהלת חשבונות לעצמאיים

כלכלה בריאה מבוססת על כמה שיותר עסקים עצמאים. אכן, בשנים האחרונות רואים פריחה וצמיחה במספר העצמאים בישראל. לעומת שכירים, עצמאים צריכים לנהל רישום מתמיד של כל מה שקשור עם הנהלת החשבונות, הכנסות, הוצאות, מסמכים, קבלות, חשבוניות. אם חשבתם שזה צריך להיות מסובך, מתיש או מעצבן, תכירו את הפתרון הטוב יותר. באמצעות תוכנה להנהלת חשבונות לעצמאיים שמתאימה לעת הנוכחית, מעתה יהיה לכם הרבה יותר נוח, פשוט ואפילו יותר זול, לנהל את החשבונות.

איך מתקינים את התוכנה

לפני שתוכלו להפיק מסמך כזה או אחר, קבלה או חשבונית עסקה, תצטרכו לדעת איך לבצע את ההתקנה של התוכנה. אז הבשורות הטובות שלנו הן שאתם בעצם לא צריכים לעשות יותר מדי. תוכנה להנהלת חשבונות לעצמאיים במובן החדשני שלה בעצם פועלת מאה אחוז אונליין. התוכנה הזאת לא תופסת לכם מקום במחשב משום שהיא פועלת על סוג של ענן, אצל ספק השירות. בעצם, על מנת שתוכלו להתחיל להשתמש בה אתם רק צריכים להירשם לשירות. הכניסה לתוכנה נעשית כמו שנכנסים לכל אתר שאתם גולשים בו באינטרנט – לא פחות ולא יותר. הדבר היחיד שמומלץ לבדוק זה שמדובר בתוכנה שמוכרת על ידי רשות המיסים. תוכנה שכזאת מאפשרת לכם לנהל את החשבונות לפי כל הכללים, לפי כל הנהלים. ולא פחות חשוב – התוכנה מבצעת את הכל עבורכם, בצורה מאוד ידידותית ונוחה למשתמש.

להפיק קבלות בשיטה הכי קלה

הדבר העיקרי והמרכזי שאתם, בתור עצמאים, צריכים מהתוכנה זה שהיא תוכל להפיק עבורכם את המסמכים שמתארים את העסקאות שלכם. כלומר, תוכנה להנהלת חשבונות לעצמאיים צריכה בראש ובראשונה לדעת לנפק עבורכם את הקבלות. ואכן, ברגע שאתם מתחילים להשתמש בתוכנה אתם לומדים להכיר את העובדה החשובה – אפשר להפיק קבלות ירוקות, כל אחת במספר שניות. מאוד נוח להכין רשימת לקוחות קבועים (אם יש לכם) והתוכנה שומרת אותם במאגר שלכם. זה מאוד מקל על הפקת המסמכים ואפילו עוד יותר מקצר את זמן העבודה. חשוב להוסיף כי התוכנה יכולה להוציא לא רק קבלות אלא גם חשבוניות מס, מה שרלוונטי אם אתם עצמאים מסוג "עוסקים מורשים". כלומר, התוכנה מחשבת באופן אוטומטי את החלק של המע"מ בכל תשלום. פעם, זה היה חלק מרכזי מעבודתו של מנהל החשבונות. כיום, התוכנה אונליין הידידותית מבצעת את הכל בשבילכם.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

ניהול חשבונות וייעול תהליך הגבייה

מלבד מסמכים, קבלות וחשבוניות, התוכנה גם יודעת ליעל עבורכם את כל התהליכים המרגיזים של התנהלות הגבייה. כלומר, כעת תוכלו לשבת בנינוחות והתוכנה תודיע לכם מתי שצריך, האם יש סכום מסוים שצריך לגבות וטרם שולם. זה עושה שכל ומכניס סדר בכל רישום התשלומים, גבייה בכרטיסי אשראי, צ'קים, מזומן או בכל צורה אחרת. בנוסף, התוכנה מציגה לכם כל נתון רלוונטי, בתוך רשימת דוחות שתהיה לכם לעזר רב.

כל מה שעצמאי צריך, אפילו בלי להדפיס

התוכנה להנהלת חשבונות לעצמאים מבצעת בשבילכם כל מה שצריך, בלי להדפיס, בלי לתייק. כל מסמך אפשר לראות ולהציג על גבי המסך, במחשב או בטלפון הנייד. את המסמכים השונים אפשר לשלוח לכל לקוח, דרך המייל. למעשה התוכנה בנויה כך שהיא שולחת אוטומטית את המסמך למייל שהוזן, מבלי שצריך לפתוח בנפרד את אפליקציית המייל הרגילה שבה אתם משתמשים. אגב, אפשר לעצב את המסמכים שאתם שולחים, אפילו הצעות מחיר, תעודות משלוח וכל היתר, עם שם העסק שלכם, הלוגו שאתם רוצים ואפיונים גרפיים אחרים שאתם מעדיפים.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x