חשבונית און ליין

הנהלת חשבונות באינטרנט מביאה אליכם את כל היתרונות

מהפכת האינטרנט הביאה למהפך בכל תחומי החיים. האינטרנט הביאה לשינוי בתרבות הפנאי, בתרבות הצריכה. מידע מגיע אלינו עד הבית ולמעשה כל מה שאנחנו רוצים לדעת הולך איתנו צמוד, בסמרטפון שלנו. גם בחשבונאות לעסקים נרשם מהפך משמעותי ביותר, עם המצאה החשובה – הנהלת חשבונות באינטרנט. אילו יתרונות מקבלים עצמאים ובעלי עסקים? גם לכם מגיע לדעת.

הנהלת חשבונות באינטרנט מכל מקום, מכל מכשיר

בניגוד לתוכנות שהיו קיימות פעם, שפעלו רק על מחשב שולחני רגיל, הנהלת חשבונות באינטרנט משחררת אתכם לפעול בנוחות, מכל מקום. אין ספק שמדובר גם בתוכנה יעילה, תוכנה להפקת חשבוניות, אבל מדובר גם במערכת שפועלת באמצעות כל פלטפורמה שנוחה לכם. אתם יכולים לבצע עדכונים או להפיק מסמכים מהמשרד או מהבית במחשב הרגיל. אתם יכולים להפיק מסמכים ולבצע פעולות, להוציא דוחות או עדכונים גם ממחשב נייד או מהטלפון הסלולרי. הנהלת החשבונות הזאת נמצאת אתכם אם אתם מגיעים ללקוח ואם אתם עובדים מחוץ למשרד. כל משתמש מורשה יכול להיכנס מסביב לשעון, מתי שנוח, מהיכן שרוצים.

שולחים חשבוניות וקבלות אונליין

יתרון חשוב נוסף שאותו מעניקה לכם הנהלת חשבונות באינטרנט נובע מכך שאפשר לשלוח מגוון מסמכים אונליין. לא צריכים להדפיס, לא צריכים לתייק בקלסרים או תיקיות. כבר לא הולכים לאיבוד עם אין ספור ערימות של מסמכים שמתגלגלים במשרד. לקוח צריך לקבל חשבונית? אתם צריכים למסור קבלה? הכירו את מה שנקרא קבלה ירוקה. המשמעות היא שאפשר להעביר את כל המסמכים הללו וגם הרבה יותר באמצעות המייל. לא צריך לחתום על מסמך כזה באופן ידני כפי שהיה בלתי נמנע בעבר. רשות המיסים מתירה את השימוש במסמכים אונליין, על בסיס טכנולוגיה של חתימה אלקטרונית. הטכנולוגיה הזאת מבטיחה שכל מסמך שמופק נשמר בענן והמספור מתנהל באופן רציף ואחידות חשבונאית.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

מסלולים לכל סוגי העסקים

אם יש לכם עסק קטן ואם יש לכם עסק בינוני, אם אתם סוכנים עצמאיים או פרילנסרים, בעלי חנות מקוונת, בעלי קליניקה, קוסמטיקאיות או פרויקטורים, לכל אחד ואחת מכם יתאים מאוד להפיק חשבונית אלקטרונית וליהנות מכל יתר היתרונות של הנהלת חשבונות באינטרנט. חברת INVOICE-MAVEN מציעה מגוון רחב של מסלולים, שמתאימים לכל סוגי העסקים. יש מסלול שמתאים לעסקים קטנים, שצריכים להנפיק לא יותר מ-100 מסמכים בכל חודש. יש מסלולים לעסקים בינוניים שצריכים להנפיק 200 מסמכים בחודש. יש גם מסלולים לעסקים שצריכים להנפיק בכל חודש 500 מסמכים וזה לא הכל. המערכת מתאימה גם לעסקים שפועלים על בסיס פרויקטים או ניהול לפי שעות. כלומר, ניתן לשלוח חשבונית בהתאם לניהול שעות ולניהול יומני עבודה. זה הופך את כל ההתחשבנות עם הלקוחות להרבה יותר פשוטה ונוחה.

אתם תמיד מעודכנים, הניהול הרבה יותר נוח

אם חשבתם שהיתרון של עלות השימוש נעדר, הרי שזה המקום לשנות את התפיסה. כלי כמו תוכנת הנהלת חשבונות באינטרנט נותן מקסימום תמורה במינימום מחיר. בעלות של לא יותר מכמה עשרות שקלים בודדים (תלוי במספר החשבוניות שצריך להפיק בחודש) אתם יכולים להפיק מסמכים מעוצבים עם לוגו מרשים. אתם יכולים לקבל בכל רגע נתון תמונת מצב מלאה של מצב העסק. אתם יודעים בכל רגע האם יש לקוח שטרם שילם או מהי רמת ההכנסות החודשית שלכם בתקופה האחרונה. המערכת תומכת בפתרונות מגוונים, ניהול מלאי לעסקים יצרניים או משווקים, הפקת מגוון דוחות ופעילות בשקיפות מלאה. ההפעלה נוחה במיוחד ולא מצריכה שום ידע קודם ואם בכל זאת יש שאלה, אפשר לפנות לעזרת צוות התמיכה.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x