shutterstock_223247590

לאיזה עסקים מתאימה אפשרות הנהלת חשבונות מקוונת?

אתם עצמאים או שיש לכם עסק מסוג כזה או אחר? הנהלת חשבונות באינטרנט מביאה עימה כל מיני יתרונות שעשויים להתאים גם לכם. בשורות הבאות נסביר האם הנהלת חשבונות מהסוג המקוון מתאימה לכל העסקים – כן או לא. כמו כן נראה למי היא יכולה לסייע במיוחד, וכן נזכיר כמה מהמאפיינים ומהיתרונות שלה.

הנהלת חשבונות אונליין – לעוסק פטור

הנהלת חשבונות אונליין, מקוונת, מתאימה מאוד בין היתר לעסקים קטנים ולמי שמוגדר כעוסק פטור. זאת, מכיוון שבשיטה הזאת אפשר לא רק להנפיק ולהוציא חשבוניות מס (לעוסקים מורשים או חברות) אלא אפשר להוציא גם קבלות, שנועדו למי שלא חייב להוציא דוח מע"מ. לעוסקים מהסוג הזה, הנהלת חשבונות מקוונת מאוד נוחה מפני שהיא גם זולה וגם פשוטה לתפעול. אין שום צורך בידע קודם. התוכנה שמשרתת את העסקים הקטנים תוכננה כך שהיא תתאים גם לעסקים שלא נעזרים במנהל חשבונות צמוד וגם למי שלא מבין בתוכנות וותיקות כגון חשבשבת או חישובית. אם יש לכם עסק לא גדול, אף פעם לא עסקתם בניהול חשבונות אבל יש לכם אפילו ידע בסיסי ב"וורד" או בכל מעבד תמלילים שימושי אחר, לא תתקשו לעבוד בשיטה הזאת.

הנהלת חשבונות אונליין – לעוסקים מורשים ועצמאים 

מעבר לעסקים קטנים, גם עוסקים מורשים ועצמאים מכל סוג יכולים להפיק תועלת רבה מהשיטה המקוונת. קודם כל, אפשר לעבור להוציא חשבוניות באינטרנט מבלי לעשות מנוי או להירשם לשירות בתהליך מסורבל. ההרשמה נעשית באינטרנט ותוך דקות ספורות אפשר להיכנס לחשבון האישי שלכם ולעשות כל מה שצריך, בהנהלת החשבונות.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

לצד חשבוניות, קבלות, אפשר להנפיק גם תעודות משלוח, הזמנות, הצעות מחיר. ניתן להכין את המסמכים הללו בצורה מאוד מהירה ואפילו לשלב מיתוג של העסק. אם יש לכם לוגו, אתם יכולים לצרף אותו אוטומטית לכל מסמך שתוציאו. כמו כן, באותה שיטה, תוכלו להנפיק בעצמכם ולעצמכם דוחות תפעוליים, לבדוק את הרווחיות ואפילו לייעל את הגבייה מלקוחות. בכל פעם שיש חוב פתוח שהגיע מועד פירעונו, תוכלו לקבל תזכורת ולפנות ללקוח (או להוציא דוח של לקוחות שחייבים לכם כספים וטרם שילמו).

הנהלת חשבונות אונליין – לחברות ולשותפויות   

כדאי לחדד, הנהלת חשבונות שפועלת אונליין זו בעצם תוכנה להפקת חשבוניות שפועלת מכל מחשב. יש לכם גישה לחשבון שלכם, מכל מחשב, מכל טאבלט, מהמכשיר הנייד. אתם יכולים להזין הכנסות או להוציא קבלות וחשבוניות, מכל מכשיר, בלי להדפיס. לצד עוסקים פטורים ומורשים, גם חברות ושותפויות שלא רוצים להשתמש בתוכנות יקרות יכולים לפעול באותה התוכנה. רשות המיסים מתירה את השימוש בתוכנה, במידה והיא נבדקה ופועלת לפי הכללים החדשים. ניתן לשלוח את המסמכים הללו במייל, כאשר אותה תוכנה מוסיפה חתימה דיגיטלית כחוק.

אתם מסודרים – מתאים גם לבעלי כמה עסקים

לא מעט אנשים כיום מחזיקים פעילות עסקית בכמה תחומים. כך למשל, עצמאי בעל חנות עשוי להחזיק עסק נפרד למכירות באינטרנט. מאמן כושר אישי עשוי להציע שירותים אחרים, כגון שיעורים פרטיים או מכירת מדריכים מקוונים. הפתרון החשוב הזה יכול להתאים לכל יחיד או משפחה שמתפעלים עסק אחד או יותר. הרעיון הוא שאת הכל אפשר לבצע אונליין. לא צריך להדפיס שום מסמך. לא צריכים לתייק שום דבר. הכל נשמר בענן והלקוחות מקבלים כל מה שצריך במייל או בווטצאפ. למי שרוצה לחסוך כסף וזמן, פתרון נוח ולא יקר, לעסק של אדם אחד או לעסק עם כמה עובדים, ניהול חשבונות אונליין ואתם מסודרים.

אוהבים את הכתבה?
מוזמנים לנסות את המערכת שלנו!

חודש ראשון חינם

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

לכל הכתבות בבלוג >>
אזור תוכן, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + zאזור פוטר, לקיצור דרך לחצ/י כפתור ALT + x